Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πολύ όμορφη κοπέλα μόλις την είδα από τις φωτογραφίες του γραφείου δημιουργώντας μου μεγάλες προσδοκίες, αν και την έχω πατήσει πολλές φορές για να δούμε και ενδότερα.
Το ραντεβού κλείστηκε εύκολα σε ιδιωτικό χώρο μου, φόραγε ένα πολύ όμορφο λευκό  μακρύ φόρεμα με κάτι σχεδιακια αφήνοντας να ξεχειλίζουν τα στήθη της. Όμορφη φατσούλα χαμογελαστή και ευδιαθετη σαν τις φωτογραφίες του σάιτ αν και με λίγο επεξεργασία αρκετά κοντά στην πραγματικότητα και με  ύψος κοντά στο 1.70 και ηλικια θα ελεγα στα 25 αν και την περίμενα πιο μεγάλη διαψευτικα. Μπήκαμε στο ασανσέρ, δεν κρατήθηκα την έφερα κοντά μου και άρχισα να την φιλάω ενώ η ίδια το αναζητούσε. Φιλί βαθύ, πρόστυχο, με γλώσσα αυτά που μου αρέσουν δηλαδή. Άρχισα να την χουφτωνω πιάνοντας τα πολύ ωραία και σκληρά κωλωμερια φαντζοντας τα στα τέσσερα, καυλα το μωρό. Φτάσαμε στο διαμέρισμα μου, και το μωρό άρχισα να μου κάνει στριπτίζ ακούγοντας την μουσική από το στερεοφωνικό μου ενώ εγώ είχα κολλήσει να την χαζεύω. Ανοίγω ένα μπουκάλι κρασί, το μωρό είχε μείνει με τα εσώρουχα τής, κορμάρα. Λευκή ωραία  επιδερμίδα πολλά υποσχόμενη, και με ένα μεγάλο τατου στην μέση της καυλα. Με έπιασε με αγκάλιασε τρυφερά και άρχισε να με μεθάει με τα φιλιά της, τα χάδια της, το άρωμά της και εγώ σαν υπνωτισμενος την ακολουθούσα. Της κατεβάζω το στρινγκ της, ωραίος ποπος, ποίημα, την ακολούθησα, με πήγε στο δωμάτιο μου. Ξέροντας πολύ καλά το παιχνίδι του ξελογιασματος η πιπινα στήνεται στα τέσσερα, πολύ καθαρό το μωρό. Στοματικό πολύ καλό αλλά χρήζει βελτιώσεις αλλά ακόμη και έτσι με έφτασε στα ουράνια με την γλώσσα της. Την ξαπλώνω να απολαύσω το σώμα της, την κοιτάζω στα μάτια της πολύ όμορφα σκούρα μάτια από αυτά που δεν ξεχνάς. Αρχίζω να την αγγίζω με την γλώσσα μου, σαν ψέμα μου φαίνεται, με αγκαλιάζει και αναστενάζει, γουστάρει, και εγώ γουστάρω να την καυλωνω. Γυρνάει μπρούμυτα να της τον χώσω, με κλείδωσε εκεί. Με το ένα της χέρι παίζει την κλειτορίδα της ενώ με το άλλο σφίγγει τα σκεπάσματα, την νιώθω να έρχεται σε οργασμό πάλι και πάλι και παλι.
Συνοπτικά θα έλεγα είναι από τις κοπέλες που δεν θα ξεχάσω στην μνήμη μου κυρίως για την όρεξη της για επαφή μαζί μου, σαν ευχάριστος χαρακτήρας αλλά και πολύ καλή παρουσία πραγματικά.
Καλά να περνάμε. 
 

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
18.458
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 borbi2525, TOMCRUISE, chris1955 και 33 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού