Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 51 10
Call-Girls 63798
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το ραντεβού έγινε στον χώρο μου κατόπιν εύκολης συνεννόησης τον Οκτώβρη του 2017 ( δεν είχα χρόνο να ανεβάσω την κριτική μου λόγω υποχρεώσεων).Το μωρό είναι όπως φαίνεται στις φωτογραφίες και εκτιμώ πως είναι περίπου 25 χρονών.Είναι μετρίου αναστήματος με λευκό δερματάκι αλλά με μπλε ματάκια όλο νάζι και καύλα.Ήρθε χαμογελαστή και ευδιάθετη έχοντας το μαλλί της κοτσίδα και φορώντας μινι ροζ φορεματάκι και τις μαύρες ψηλοτάκουνες γόβες της.

Μετά τα τυπικά της γνωριμίας μας,μπήκε για μπάνιο και εμφανίστηκε φορώντας τις μαύρες ψηλοτάκουνες γοβες της ,τις μαύρες ζαρτιέρες ,το κόκκινο στριγκακι και τα γυμνά βυζάκια της να σε προκαλούν για γλύψιμο.Μυρίζει όμορφα η ίδια καθώς εξίσου και το ροζ μουνάκι της έχει όμορφη αίσθηση στην γλώσσα.Δεν δέχεται δάχτυλα αλλά προσφέρει ερωτικά γλωσσόφιλα με πάθος και υγρή πίπα με φτυσίματα σε ολόκληρη την περιοχή.Έγινε και προσπάθεια για deepthroat για λίγα λεπτά όπου ανταποκρίθηκε χωρίς να δυσανασχετήσει.


Στα τέσσερα ανταποκρίνεται με όμορφο στήσιμο με όμορφους καυλιάρικους αναστεναγμούς (χωρίς υπερβολές ) και τελείωμα σε ιεραποστολικό στα βυζάκια της.

Μπάνιο μαζί για να επανέλθουμε για τον δεύτερο γύρο.

Στον δεύτερο γύρο ξεκινήσαμε με λίγο μασάζ στην πλάτη μου,πίπα βαθιά - υγρή και πάλι στα τέσσερα και ιεραποστολικό.
Δυστυχώς λόγω κούρασης δεν μου ήρθε να τελειώσω τόσο σύντομα και δεύτερη φορά αν και προσφέρθηκε το μωρό με handjob και βαθιά- υγρή πίπα να με κάνει να τελειώσω.
Της χρωστάω ενα τελείωμα στα βυζάκια.

Η κοπέλα είναι εκτός απο γλυκό μωρό είναι επαγγελματίας και έχει σκοπό να σε κάνει να απολαύσεις την επαφή μαζί της.
Ευχαριστώ Χαμόγελο

Θα της έβαζα
πρόσωπο 7
εμφάνιση σώμα 7
γενική συμπεριφορά 10
επικοινωνία 9
διάθεση στο σεξ 10
σχέση απόδοσης 8

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
15 Ιουν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
30
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, merts, katty@ και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού