Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 270 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μιας και ξύπνησα αργά και δεν είχα χρόνο για μπανάκι, κατηφόρισα στην Φυλής να δω κανά δροσερό κορίτσι.

Μπαίνω στο Φ.71 Ισόγειο και μου παρουσιάζουν την καινούργια Νικόλ, ένα όμορφο πλασματάκι με ωραία γατίσια πράσινα μάτια , καλλίγραμμη, μαυρομακρομαλούσα.
Φορούσε ένα μαύρο διχτυωτό μίνι φόρεμα (μετά κατάλαβα γιατί)

Προγραμματάκι τα πάντα εκτός κώλου. Μου άρεσε που ήταν αρχάρια και απονήρευτη και αποφάσισα να την δοκιμάσω. Δεν έχασα.

Ήρθε γρήγορα στο δωμάτιο και έπεσε φουριόζα στο κρεβάτι, ξάπλωσε πάνω μου και με αγκάλιασε , φιλώντας τον λαιμό μου.
Αφού ανταπέδωσα τον ένθερμο "χαιρετισμό", άρχισα να της βγάζω το φόρεμα, καθώς αυτή κατηφόριζε προς το δοξάρι μου.
Έχει πολύ ωραία στήθη, καθαρό δέρμα, και βγάζει μια παιδική αθωότητα.

Πήρε το δοξάρι μου στο στόμα της λαίμαργα και το ρουφούσε περίτεχνα, με προσπάθειες gagging.
ήθελα όμως και εγώ να την περιποιηθώ.

Την ανεβάζω στο κρεβάτι, την γυρίζω ανάσκελα και τι βλέπω?
Εκτός το υπέροχο κορμακι της και το παιδικό, μικρό, μουνάκι της , είχε έντονα σημάδια στην κοιλιακή της χώρα.
Από γέννα προφανώς, αλλά ήταν υπερβολικά έντονα.(το αναφέρω για όποιον τον ενοχλεί ή φτιάχνεται όπως ο apolytos)

Εμένα δεν με πείραξε καθόλου, αφού το σύνολο του κορμιού της είναι σε πάρα πολύ καλό επίπεδο, καθώς και η συμπεριφορά της.
Ελληνικά - Αγγλικά = δεν.

όμως, με ερέθιζε που αναστέναζε ψιθυριστά, καθώς "ταξίδευα" στο κορμάκι της.
Αφού το ευχαριστήθηκα να το θωπεύω, της τον κάρφωσα ιεροποστολικά δίχως αύριο, όπου και κατέθεσα.

Η Υπηρεσία δεν ενόχλησε, παρα μόνο μετά από 15 λεπτά στο δωμάτιο και μάλιστα διακριτικά.

Το μωράκι συνίσταται για gfe φάσεις, προς το παρόν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 03, 2018
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
amadeus_gr
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
2.064
Πόντοι:
8.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pannap, professorx, mela33 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού