Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 122 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αλλη μια Μαρια ηρθε να προστεθει στο μακρυ καταλογο των κορασιδων που επελεξαν αυτο το πορνο-ονομα.
Η Μαρια ειχε εντοπιστει σε προηγουμενη τσαρκα αλλα δεν ειχε δοκιμαστει επι τοπου. Ετσι ξαναγυρισα στην
πιατσα ψαχνοντας την στη γνωστη αλυσιδα οικων για να την πετυχω.
Η Μαρια ειναι μια νεαρη σχετικα Ρουμανα. Δε ρωτησα ηλικια αλλα την εκοψα γυρω στα 26.
Ειναι ψηλη με μικρο στητο στηθος, μακρυποδαρη με ενα μικρο στενο κωλαρακι.
Το προσωπο της ειναι αυτο που μου κεντρισε την προσοχη καθως εχει υπεροχα ματια χρωματος σταχτί θα ελεγα.
Γενικοτερα το προσωπο της ειναι ομορφο και δε θυμιζει και τοσο πολυ Ρουμανα. Το χρωμα του δερματος της ειναι προς το λευκο,
δεν προκειται για τσιγγανοΡουμανα.
Η συννενοηση ειναι δυσκολη καθως δε γνωριζει ελληνικα η αγγλικα αλλα μιλαει καλα τα γερμανικα, μαλλον εχει κανει τη θητεια της
σε γερμανικα μπουρδελα.
Εχει μακρυ καστανο ισιο μαλλι και στο σαλονι βγαινει χαρουμενη και ορεξατη, δεν ειναι ετσι μονο στο σαλονι ετσι οπως μιας και ειναι ευδιαθετη
ομιλητικη και κοινωνικη και μεσα στο δωματιο. Το προγραμμα της ειναι απλο.
Πληρωμη και μικρη αναμονη στο δωματιο καθως η Μαρια δεν ειχε αλλο πελατη πριν απο εμενα οπου την περιμενα καθιστος
στο κρεβατι καυλωμενος. Ειχα μεγαλη ανυπομονησια καθως την ειχα βαλει στο ματι και την ηθελα πολυ.
Η Μαρια μπηκε μεσα και ηρθε και σταθηκε μπροστα μου, καθιστος οπως ημουν την επιασα απο τη μεση και την εφερα κοντα μου
οπου ρουφηξα τα μικρα στητα βυζακια της και πιπιλισα τις ρωγες της. Εριξα και ενα γλειψιμο στο στερνο της και κατεβηκα και
προς την κοιλιτσα της οπου της εριξα μερικα δαγκωματακια με την Μαρια να μη δυσανασχετει και να δεχεται χαμογελαστη τα ερωτικα παιχνιδια μου.
Ξαπλωσα στο κρεβατι οπου η Μαρια δε μου εκανε καποια προκαταρκτικα αλλα μου τοποθετησε τον πλαστικο κόφτη ηδονης.
Την παροτρυνα να γυρισει σε σταση 69 προσπαθωντας να τη βγαλω εκτος προγραμματος αλλα δεν δεχτηκε ριχνοντας μου ενα μεγαλο χαμογελο
ενω το προσωπο της ειχε παρει εκφραση "συγνωμη που δεν κανω".
Αρχισε την πιπα της οπου ηταν σχετικα καλη χωρις χερι και περασμα απο μπαλες, εγω χαϊδευα τις ομορφες απαλες και φρεσκοξυρισμενες γαμπες της.
Την σταματησα και την ανεβασα απο πανω μου οπου η Μαρια δε μπορω να πω οτι το ειχε σε αυτη τη σταση, κουνιωταν λιγο ατσαλα και δεν ειχε καλο ρυθμο.
Την εβαλα στα τεσσερα οπου στηθηκε αρκετα καλα και εσπασε τη μεσουλα της, επιασα την καυλωμενη ψωλη μου και την εχωσα μεσα στο μουνι της.
Η κωλοτρυπα της φαινοταν δουλεμενη, ισως τη δινει μονο στο γκομενο.
Την επιασα απο τη λεκανη και αρχισα τα βαθια μπασιματα μεχρι μεσα τερμα στο μουνι, δεν την γαμουσα με γρηγορο ρυθμο αλλα τον εβαζα ολο μεχρι τερμα μεσα της.
Η ιδια φανηκε να το απολαμβανει με αληθοφανη βογγητα αλλα και να τουρλωνει το κωλαρι της για να της κατσει καλα μεσα της.
Θα μπορουσα να τη χυσω ανετα σε αυτη τη σταση αλλα ειχα ακομα λιγο χρονο οποτε την εβαλα και σε κανονικη σταση.
Ανοιξε τις ποδαρες της και χωθηκα αναμεσα τους, αγκαλιαστηκαμε και αρχισα να την βαζω ξανα αργα και βαθια μεσα στο μουνι της,
για να ανεβασω το επιπεδο της ηδονης της ζητησα να την φιλησω στο στομα αυτη ομως μου αρνηθηκε ευγενικα.
Μου ειπε οτι δεχεται φιλακια μονο στα μαγουλα και το λαιμο, ενω δεν εχασα την ευκαρια και της εριξα μερικα γλειψιματα στο λαιμο.
Την εχυσα σε αυτη σταση οπου μετα τις απανωτες ευχαριστιες που την προτιμησα εφυγε απο το δωματιο.

Συμπερασματικα η Μαρια ειναι μια εμφανισιμη κορασιδα με καλη αποδοση στο κρεβατι, δε βιαζεται και δεν κλεβει.
Το αρνητικο μαζι της ειναι το υπεραπλο προγραμμα που κανει, ειναι ομορφη κοπελα και θα επρεπε να αφηνει τον ανδρικο πληθυσμο να την χαιρεται
πιο πολυ. Σιγουρα ενα γαμησι με το μωρο αξιζει το δεκαρικο. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 01, 2018
Όνομα κοπέλας
Μαρία
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.736
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουνίου, 2018
Την επισκεφθηκα χτες στην δεύτερη βαρδια κ είναι όπως την περιγράφεις αλλά απ ότι μου είπε είναι 21.το μόνο αρνητικό είναι ότι τοποθετεί προφυλακτικό σε πεσμενο μόριο χωρίς προκαταρκτικα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1