Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 12 10
Call-Girls 16826
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Θα ξεκινήσω με την Daniela, προσπαθώντας να περιορίσω την περιττή γλαφυρότητα μου στο μέτρο του δυνατού. Απογοητευτικές οι φωτογραφίες της, τόσο στο bou, όσο και αυτές του Glamour. Την υποτιμούν εμφανισιακά, αλλά το κυριότερο επικοινωνιακά, που κακώς υποδεικνύουν μια αυταρέσκεια και υπεροψία στον χαρακτήρα της Daniela, κάνοντας επιφυλακτικό τον επίδοξο επενδυτή εραστή. Την κατατάσσω στα top 10 της αθροιστικής βαθμολογίας, που μας έχει παρουσιάσει το Glamour και οπωσδήποτε ως high end της τρέχουσας προσφοράς. Θεωρώ εξάλλου, μη δόκιμο το χαρακτηρισμό milf, με σεβασμό στην αντίθετη γνώμη έμπειρων μελών του χώρου. Ίσως να το αντιμετωπίζω διαφορετικά, εξαιτίας άτυχων εμπειριών μου ή των εξωφρενικών οπτικών μαρτυρίων, που καθημερινά υπομένουμε στο νήμα του Μπλιζαρνταή. Πρόκειται για μια εξαιρετικά καλλίγραμμη κοπέλα, με ηλικία ας πούμε 30+, πολύ προσεγμένη, με συντηρητικές αισθητικές παρεμβάσεις, κυρίως όσον αφορά στο στήθος της. Η υποτιθέμενη τέχνη του tattoo αγνοείται παντελώς. Διακριτικά μόνο, αφέθηκε σε μια βασική περιποίηση solarium. To πρόσωπο της αντικατοπτρίζει την μηχανική αντίληψη «simple is beautiful». Μακιγιαρισμένο απλά, με το χέρι ενός δόκιμου ζωγράφου και όχι έμπειρου μπογιατζή, αποπνέει μια βόρεια ομορφιά. Συνοδεύεται από προσεκτικό χτένισμα, πάνω σε φρεσκολουσμένα μαλλιά (συγνώμη, αλλά για ευνόητους λόγους σημαντικό!) δεμένα σε αλογοουρά που δεν μπορείς να μην … Το σώμα της, στις απόλυτες βαρυτικές αναλογίες, είναι ο ζωντανός πόθος κάθε ενεργού αρσενικού του ανθρώπινου είδους. Το 1.70 αληθεύει, όπως και το Β+. Εκεί όμως που υπολείπονται οι περιγραφές, είναι στην περιρρέουσα αύρα της. Πρόκειται για μια έμπειρη εταίρα, για μια γητεύτρα μάγισσα, που το καταλαβαίνεις αμέσως με το που μπαίνει στο δωμάτιο.

Το δωμάτιο από το χάνι, που λόγω πίεσης χρόνου με βόλευε, έμοιαζε περισσότερο με το κρατητήριο του αστυνομικού τμήματος της περιοχής. Με την είσοδο της Daniela η διάθεση μου όμως άλλαξε περίεργα. Ήταν βέβαια προφανές, ότι βρισκόμασταν σε ένα μέρος, όπου η μεγάλη ηλικία και η πρώιμη ομορφιά πάνε κυριολεκτικά χέρι – χέρι. Είναι όμως και η στιγμή, που βρίσκεσαι vis –a – vis με την γυναίκα των ονείρων σου και μπαίνει ανάμεσα σας ο απατεώνας, που ονομάζουμε συνείδηση. Ήθελε να μου υπενθυμίσει, ότι η αναζήτηση συντρόφου είναι ριψοκίνδυνη. Δεν πρέπει να χαλαρώνουμε συναισθηματικά, γιατί ο σεξουαλικός κανιβαλισμός είναι φαινόμενο πολύ πιο συχνό απ’ ότι φανταζόμαστε, αν και πιο σύνηθες στις αράχνες. Εκεί κατά τα φαινόμενα, οι θηλυκές κάνουν μια εκτίμηση της θρεπτικής αξίας του αρσενικού και όχι της αξίας του ως συντρόφου. Εγώ από την άλλη, ήθελα μια μικρή γλυκούλα να την κακομαθαίνω, ακόμη κι αν φαίνομαι γελοίος. Επίσης, ο πειρασμός δεν είναι κάτι που αποφεύγω. Πάντα μου άρεσαν οι γυναίκες, που βρίσκουν ευκολότερο να παίρνουν χρήματα από έναν άνδρα, παρά να τα βγάζουν μόνες τους.

Η Daniela έβγαλε το φόρεμα της σαν περίσσιο δέρμα. Ήταν η στιγμή που αποφάσισα να πάει να γαμηθεί αυτός ο απατεώνας. Αυτή το κατάλαβε αμέσως και με πλησίασε με ένα χαμόγελο σαν του λύκου που μόλις είχε φάει τη γιαγιά. Το φιλί της περιείχε μια ερώτηση με καθαρή λογική. Ήθελε συνειδησιακά να απαρνηθώ τον Παράδεισο και μου έδειξε την μοναδική δροσερή γωνιά στην Κόλαση, που την ήξερε καλύτερα και από τον Δάντη…

Δεν άργησε να γονατίσει και να γεμίσει το κεφάλι της με τον υπερφίαλο προσωρινό εγκέφαλό μου. Είναι η στιγμή που για λίγο χάνεσαι. Απουσία, σκότος, θάνατος. Δε θα ξαφνιαζόμουν αν έβλεπα τη γλώσσα της διχαλωτή. Την προέτρεψα μετά από λίγο, μόλις κάπως συνήλθα, προς την τσάντα της, γεμάτη με ένα αισιόδοξο αριθμό προφυλακτικών. Την γύρισα βίαια και όρθια στο κρεββάτι και έδειξε να το περιμένει. Λες και είχε εκραγεί κάποιος Βεζούβιος εκεί κοντά, μου έτεινε την αλογοουρά…

Στην ανάπαυλα δεν μιλήσαμε για τίποτε συγκεκριμένο, κάτι στο οποίο μάλλον είμαι ειδικός. Ήταν εντυπωσιακά απλή και μου άρεσε. Στις περισσότερες γυναίκες αρέσει να πιστεύουν πως είναι σοφιστικέ, ακόμη και όταν εσύ χαίρεσαι που δεν είναι …

Η Daniela γλίστρησε όπως η καινούργια τράπουλα στο σαμπό ενός dealer. Έμεινα ακίνητος, με καθήκοντα που θα μπορούσα να εκτελέσω ακόμη και στον ύπνο μου, αν και με την Daniela μου ήταν δύσκολο να κοιμηθώ. Βάλθηκε να αποδείξει ότι το σώμα μου δεν υπακούει στον εγκέφαλό μου (όποιος και να τυγχάνει αυτός), αλλά στο στόμα της. Αρχικά το θεώρησα προσπάθεια από φιλότιμο ή επαγγελματισμό, αλλά όταν σε λίγο η ηδονή άρχισε να ρέει στις σκληρυμένες αρτηρίες μου, σα φορμαλδεΰδη καλής ποιότητας, σε συνδυασμό με τη θεσπέσια θέα του ουράνιου καθρέπτη του δωματίου μου, αποκαλύφθηκε ένας άλλος εγώ, με νεανικό σφρίγος και ενέργεια, πλούσιος σε ορμές και αναπαραγωγικές πρωτεΐνες…

Αποχώρησα κουρασμένος αλλά με ένα ευχάριστο συναίσθημα, σα να είχα hangover από το έντονο σεξ. Ένοιωθα τις μπάλες μου σα να είχαν περάσει ένα 24ωρο πάνω σε τραπέζι μπιλιάρδου μπυραρίας. Ήταν όμως μόνο μια ώρα με τη Daniela…

ΥΓ: Εξαιτίας της παρ’ ολίγο να χάσω έναν καλό φίλο!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Διαγραμμένο μέλος 141202
Ανώτατος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
6.779
Πόντοι:
15.256
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 artem82, τουτανχαμων, chris1955 και 56 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιουνίου, 2018
Οταν μια κυρια σε απογειωνει στον 7ο ουρανο φυσικο και επομενο να γραφεις αρες μαρες κουκουναρες στα μυνηματα
Ο φιλος σου θεωρει τιμη του που ειναι φιλος σου και ΠροσκύνημαΠροσκύνημα στο συγγραφικο σου μεγαλειο
Ζητω οι Παππουληδες Γερο-μύστης
E
Excalibur
01 Ιουνίου, 2018
Οι παραπανω φώτο "κολυμπούν" στό φωτόσοπ. Αν ειναι πιο όμορφη απο τήν επερξεργασμενη εικονα, θα ειναι οντως εντυπωσιακη.
Μπραβο απο μένα.
01 Ιουνίου, 2018
Εξαιρετικό πόνημα, κ. Vlandis4! Τα επιμέρους και ειδικότερα θέματα, που ανακύπτουν, θα συζητηθούν στο νήμα μας. Μεγάλο χαμόγελο
01 Ιουνίου, 2018
Σφραγίδα και υπογραφή από τον μεγάλο Vlandi (ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα )σε αυτό που έχουμε πει (πεζά) όλοι όσοι την έχουμε συναντήσει : η κοπέλα είναι εργαλείο από τα λίγα...
01 Ιουνίου, 2018
Καταπληκτικός, να γράφεις συχνότερα. Προσκύνημα
(Updated: 02 Ιουνίου, 2018) 01 Ιουνίου, 2018
Θαυμάσιος και απολαυστικός, όπως πάντα! Γερο-μύστης Προσκύνημα
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
02 Ιουνίου, 2018
Μόνο που αυτές που παίρνουν εύκολο χρήμα
απο έναν άντρα, δεν τα τρώνε μόνες τους..
P
pokerFace
02 Ιουνίου, 2018
Κύριοι, ταπεινά έπομαι και με σεβασμό σας αντιγράφω.
02 Ιουνίου, 2018
φοβερή κριτική αν και λίγο κουραστική....Μεγάλο χαμόγελο
03 Ιουνίου, 2018
ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα τεραστιος κριτης
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10