Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Τσαρκα απογευματακι Φυλης ,επισκεψη σε ολα τα μαγαζια,περασμα απο Φ54οροφος,οπου περιμενα κανα δεκαλεπτο να βγει η κοπελα,η οποια τελικα ηταν η Χριστινα,παλια γνωριμη! Αξιοπρεπες σαλοναρισμα χωρις σαχλαρισματα,ψευτοαγκαλιες(εχουμε χορτασει αλλωστε),και φολοχουφτωματα,....Κυρια!
Παντα μουναρα,και κατε εμε η πιο ωραια μακραν στη φυλης,απο ολες!
Ειχα πολυ καιρο να παω με την Χριστινα, κατι το απλο προγραμμα,κατι να δοκιμαζουμε και κατι διαφορετικο..κτλ
Υπυρχε η αισθηση οτι ηταν λιγο ξυναιλα,αλλα δεν ισχυει,αδικημενη,νομιζω,και θεωρω οτι ειχε παντα κατι το εκφυλο αν χρειαζοταν ο πελατης!θυμαμαι παλια της ειχα ζητησει να τις γλειψω τα βυζια,και ξυνισε ,μου ειχε πει οτι δεν επιτρεπετε μωρο μου,βυζι,απλο προγραμμα.Αλλα προς απογοηρευση μου δεν καυλωνα ,απογοητευθηκε και αυτη,και μου ειχε δωσει τις ρωγες στο στομα,τις εγλυφα,τις δαγκωνα και με παροτρυνε για πιο δυνατα.....στην κυριολεξια τις δαγκωνα τα βυζια και μου ελεγε πιο δυνατα μωρο μου!
Στα εν λογω με υποδεχθηκε με ζεστη αγκαλια καβλα φιλια πεταχτα στο προσωπο,χωρις βιασυνη με ηρεμια,,κορμι ζεστο,δερμα μελαχρινο,καυλα,ωραιο φυσικο αρωμα γλυψιματακι στο βυζι,τσιπουκι αργο με καποτα,ετσι και αλλιως ειχα γινει τουρμπο,και μετα ιερσποστολολικο,-πως να αφησει καπιως τετοια αγκαλια ολο καυλα με φιλακια- και τελειωτικο!
Αποχαιρετισμος με αγκαλιες...κτλ
(Μου εκανε εντυπωση που με θυμοταν απο ενα χρονο,και θυμοταν και λεπτομερειες της συνευρεσης-της ειπα για αστειο οτι επρεπε να δουλευει στις μυστικες υπηρεσιες της αστυνομιας )
Εν κατακλειδι στο απλο προγραμμα, η Χριστινα εχει ωριμασει,ειναι μουναρος,και πιστευω οτι ειναι πολυ καλυτερη απο καποιες αλλες πολυδιαφημισμενες!
Αυτα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
16 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
106
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, Andrew256, Gingos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού