Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 57 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Απογευματάκι πριν έρθει ο στόλος, και βόλτα στην περιοχή. Τίποτα πιο ενδιαφέρον από την Αλεξία ανοικτό, οπότε μοιραία κατέληξα εκεί.

Μπήκα λοιπόν στο σπιτάκι, και η Αλεξία περίμενε μαζί με την παλιά κλασική τσατσά, και όχι την τρελοτραβελοκαυλιάρα που είχε για κάμποσο καιρό (πλάκα πλάκα ένα duo θα τους το έκανα αν το δέχονταν).

Πέρασα στο πάνω δωμάτιο που έχει λίγο περισσότερη διακριτικότητα και μετά από λίγα λεπτά ήρθε και η Αλεξία. Από ότι μου είπε (και ψιλοφάνηκε στην αφή) έχει αρχίσει γυμναστήριο και το κωλαράκι και τα πόδια έχουν αρχίσει να σφίγγουν. Καβάλησε βγάζοντας μόνο το σουτιέν, και άρχισε να τρίβει το μουνάκι της στο ήδη σηκωμένο όργανο. Έβγαλε το στριγκάκι και πέρασε με το στόμα προφυλακτικό, γυρνώντας σε 69 όπου την περιποιήθηκα δεόντως. Για να μην έχουμε πρόωρο τέλος, τη σταμάτησα και ήρθε από πάνω. Καβάλησε δυνατά παίρνοντας τις πρωτοβολίες για το ρυθμό. Λίγο πριν το τέλος, τη γύρισα στα 4 που στήθηκε άψογα και έφαγε και τα μπατσάκια της.

Με αυχαρίστησε, την ευχαρίστησα και με περίμενε να πλυθώ και να αρχίσω να ετοιμάζομαι. Της είπα ότι δεν χρειάζεται να περιμένει, και έφυγε με νάζι.

Γενικά μια συνάντηση όπως πρέπει να είναι οι συναντήσεις, με ελάχιστες πιθανότητες αποτυχίας. Η μόνη περίπτωση είναι να την βαρεθείς, και να θέλεις και κάτι άλλο, πράγμα που μου έχει τύχει μαζί της παλιότερα.

Φυσικά η δική μου εμπειρία δεν προϋποθέτει ότι και τυχόν δική σας θα είναι αντίστοιχη, αν και με την Αλεξία, δύσκολα θα χαλάσει η συνταγή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλεξία
GioCha
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
108
Likes:
2.734
Πόντοι:
2.911
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, Andrew256, manolis69

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού