Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωτη φορα με την κλεοπατρα 3η σε αυτό το μαγαζι ..
1)Σχετικα με την πουτανα
Η κοπελα μπηκε στο δωματιο χαλαρη και ορεξατη , είναι ψηλη κοπελα με κορμαρα παρολο που εχει πάρει όπως μου ειπε μερικα κιλακια σε σχεση με την εποχη που τραβηχτικαν οι φωτογραφιες που εχει στο σιτε ,και για τα δικα μου γουστα ηταν πολύ καλύτερη.
Να πω ότι η συναντηση εγινε αρκετα πρωι οποτε η κοπελα σαφεστατα δεν ειχε κουραστεί ακομα
Προσφερε προκατακτικα χωρις να βιάζετε φιλακια (με κλειστα χειλη ) σε στομα προσωπο αυτια λαιμο και κατέβαινε αργα και ερεθιστικα ,οσπου την εβαλα κατω και της τραβηξα ένα απολαυστικο γλυφομουνι , μετα με περιποιηθηκε με μια βαθια πιπα χωρις χερια και ακολουθησε σεξακι σε 2 στασεις ... σημαντικο ότι μετα το τελος αντι να ανοιξει την πορτα και να φυγει σαν να την κυνηγάνε ξαπλωσε χαλαρα και μου προσφερε για 2 λεπτα σοσιαλ ...
2)Σχετικα με την τσατσα
Απαραδεκτη ... επειδή με εβαλε στο δωματιο και ολο το ανχως της ηταν μην τυχον και χρισιμοποιησω την μπανιερα (προφανως για να μην κανω νερα )και μου ειπε να πλυθω στον νυπτηρα και να σκουπιστω με μορομαντηλα ... Ελεος !! φυσικα αυτό εκανα αλλα της τα εκανα πουτανα με τα νερα και της σαπουνάδες εκει μεσα ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κλεοπάτρα
taper
Μέγας
Εγγραφή:
10 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
456
Πόντοι:
4.440
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mhnotayros, John.Greek, Andrew256 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Μαΐου, 2018
"της τα εκανα πουτανα με τα νερα και της σαπουνάδες εκει μεσα ..."

Έτσι ξηγιέμαι και εγώ σε τέτοιες περιπτώσεις.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1