Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 126 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καλημέρα παιδία σε όλους, όπως χθες ανέφερα στο φόρουμ επισκεύτικα την Ρίτα στον οίκο με διεύθυνση Κολωνού 15α και εδώ θα μιλήσω πιο αναλυτικά. Η γενικότερη αποψή μου είναι πως στο Μεταξουργείο δεν πηγαίνω ποτε σε σπίτια του 15ευρου δίοτι η μαγεία του πρέπει να παραμείνει στην cult παρακμή εκεί οπου μπορείς να ανακαλύψεις αληθινά διαμάντια του μικρού Θεου Ερωτα και όλα αυτά με ένα 10αρικο. Διότι αν το 10αρικο γίνει 15ευρο κτλ τότε η επιτήδευση θα περισσέψει της μαγείας του Μεταξουργείου και η γειτονία αυτή θα χαρίσει υπόσταση στην λήθη των αναμνήσεων μας.

Με την Ρίτα λοιπόν εδώ και ένα μηνα περίπου άκουγα η μάλλον διάβαζα πολύ καλά λόγια εδώ μέσα, προσπάθησα να την δω και να την συναντήσω δεν κατέστει εφικτο, όμως χθές γνωρίζοντας πως θα δουλεύει απόγευμα πέρασα από εκεί και βλέπω να βγαίνει από το δωμάτιο μια κοπέλα όμορφη με καλλίγραμμο σώμα βλέμμα θελκτικό. Δίχως τρίτη σκέψη έδωσα τα χρήματα στην διαχειρίστρια του οίκου και πέρασα στο δωμάτιο, έπειτα από πέντε λεπτά έρχετε η Ρίτα χαμογελαστή, σηκώνομαι της δίνω μια τρυφερή αγκαλιά με ένα φιλί στο λαιμό ανταποκρίνεται αλλά μου δείχνει να καθίσω στο κρεβάτι με κάπως απόλυτο τρόπο. Πρώτο καμπανάκι. Κάθομαι έρχεται με επιτηδευμένες κινήσεις να περάσει προφυλακτικό και να μου πάρει τον πουτσο στο στόμα της αλλα μου ζητά (με επιτακτικό και αυτονόητο για αυτην τρόπο) να ευθυγραμμίσω το πόδι μου για να μπορέσει να είναι πιο άνετα να μου πάρει πίπα. Δεύτερο καμπανάκι. Γλύφει σχετικά καλά σαν καλή επαγγελματίας (Όμως στο Μεταξουργείο δεν αναζητω τον επαγγελματισμό από την κάθε κορασίδα). Της ζητώ να της γλύψω το μουνάκι και με μαεστρικές κινήσεις μου φέρνει μπρος στο πρόσωπό μου μου από πανω μου το μουνακι της μαύρο με κάποιες άσχημες μυρωδιές και σπυράκια στην γύρω περιοχή και προς τον πωπό της. Προσοχή τωρα όπως είναι από πανω μου και μου δινει το μουνακι της το φέρνει σε τέτοιο σημείο ώστε να μην μπορώ να της γλύψω την κλειρτορίδα. Αυτος ο επιτηδεμένος τρόπος της με ξενέρωσε τελείως. Η πούτσα μου έπεσε μέσα στο στόμα της ενώ έγλυφε γύρισε και με κοίταξε με απορία. Όμως προσπάθησε να συνεχίσει. Στο μυαλό της ο στόχος είναι ένας ο πελάτης πρέπει να χύσει!!! Έχει σχετικά στενό μουνάκι αν και με πολλά χιλιόμετρα στην δουλειά. Είπα να φύγω από το ξενέρωμα αλλά δεν έφυγα την γύρισα στα τέσσερα την γάμησα για λιγα λεπτά έχυσα μέσα της, σηκώθηκε ντύθηκε αποχερέτησε τον πελάτη και έφυγε για τα επόμενα δωμάτια τα οποία είχαν γεμίσει όλα!!


Λοιπόν όμορφες γκόμενες και πολύ πιο όμορφες (από την επιτηδευμένη Ρίτα) υπάρχουν στην Φυλής με πολύ καλύτερες υπηρεσίες και κυρίως πολύ πιο καθαρές γυναίκες και όλα αυτά με μόνο με ένα 5ευρω παραπάνω!! Δεν υπάρχει λόγος να χαλάμε εμείς οι ίδιοι την πιάτσα του Μεταξουργείου με το να δίνουμε λόγο παρουσίας σε τέτοιες κορασίδες με την "διαφήμισή" μας.


Το Μετάξι εχει γυναίκες ρημαγμενες απο τα βασσανα των χρόνων το Μετάξι εχει γυναίκες άγριες, δοτικές, αλοπροσαλες, φοβισμενες, ασχημες, μικρα διαμαντια και ό,τι αλλο μπορεις να δεις αν μπορεις να δεις.

Στο Μετάξι όμως δεν χωρουν οι επιτηδευμένες γκόμενες με ένα καλοσχηματισμένο πρόσωπο και σώμα που θελουν να μαζευουν ευρωπουλα απο ανυποψιαστους . ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΑΡΚΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ.

Η ταπεινή μου γνωμη είναι να προστατευσουμε αυτο το μαγικο που υπαρχει στο αγαπημενο μας Μετάξι.


Όλα τα παραπάνω βέβαια είναι αυστηρά προσωπική δηλαδή υποκειμενική άποψη.

Εύχομαι όλα τα καλά για εμάς και για τις υπέροχες γυναίκες που μας προσφέρουν τον ερωτά τους.


Υ.Γ. Ο λόγος που σας παρουσίασα τις σκέψεις μου αυτές, δεν είναι η Ρίτα αλλά, το Μετάξι και η μαγεία που μας προσφέρει με τις μονάκριβες γυναίκες που έχει στην αγκάλη του.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ρίτα
Υπηρεσίες
mela33
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
2.348
Πόντοι:
491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 black panther, f21, kafearkoudas και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Μαΐου, 2018
Σύμφωνα απόλυτα συναγωνιστή. Μετάξι μόνο στο 10άρικο. Αλλιώς καλύτερα Φυλής, Λιοσίων, Αττική. Χάνεται όλη η καλτίλα.
28 Μαΐου, 2018
Ρε παιδιά μην γινόμαστε μίζεροι ήρθε επιτέλους μια πανέμορφη κοπέλα στο Μεταξουργείο και αναβαθμίστηκε και δεν σας αρέσει
29 Μαΐου, 2018
ΣΥΝΥΠΟΓΡΑΦΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3