Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 142 10
Sex Studio 361666
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την ειχα ξανασυναντησειστις αρχες του χρονου και ειχα περασει παρα πολυ καλα! Μετα εξαφανιστηκε και τωρα ξαναηρθε, οποτε πηγα με την πρωτη ευκαιρια.
Παραμενει τουμπανο το σωμα της, το προσωπο της πολυ ομορφο αλλα με πιο ανοιχτοχρωμα μαλλια.
Αμεσως περασα και πηγα για μπανιο. Η υπηρεσια με εβαλε σε ενα πολυ μικρο δωματιο παρα το ακριβο προγραμμα, ουτε νιπτηρα δεν ειχε, ποσο μαλλον τουαλετα που ειναι χρησιμη. Ανεβηκε γρηγορα το κουκλακι και μιλησαμε λιγο, δεν με θυμοταν φυσικα αλλα το περιμενα. Αρχισαμε με ποδολαγνεια, παλι λιγη αξυρισια. Ο πωπουδακος της στεκει ψηλα και ειναι μυρωδατος... Εγλειψα σχεδον ολο της το σωμα, επεσαν και πεταχτα φιλια στο στομα. Η κοιλια της ειναι πλακα, τέλεια, και το βυζι της απο τα πιο ωραια που εχω πιασει. Ορθιο, γεμιζει ολη την παλαμη, με πολυ ωραια αισθηση! Πιπινοβυζο με ρωγαρες!
Την εβαλα να γλυφει αρχιδια, ηταν πολυ δειλη. Επιασα το κεφαλι της και το κατευθυνα στον κωλο, κατι ελεγε οτι θα βαλει καποτα στη γλωσσα, τελικα εβαλε αλλα της εφευγε και μετα μου εκανε γλυφοκωλι κανονικα, χωρις καποτα. Δειλο, αλλα καυλα. Μου ανοιγε την τρυπα και εγλυφε μεσα, ενω της πιεζα κι εγω το κεφαλι κατω. Εβαλε δαχτυλακι μετα, μια στα 4 με ειχε και μια στο πλαι, να γλυφω οτι βρω ταυτοχρονως. Εδω να τονισω το ωραιο πεντικιουρ. Μετα εβαλε το στραπ και επεσα στο πατωμα μπροστα στον καθρεφτη. Ηρθε απο πισω ορθια και με πηδαγε λυγιζοντας τα γονατα της, κουναγε ολο το σωμα. Εγω την κοιταγα απο τον καθρεφτη και ειχα παρει τις τακουναρες τις που τις ειχε βγαλει εκει μπροστα και τις εγλυφα. Μετα ανεβηκαμε στο κρεβατι. Με πηρε στα ισια, δυνατα. Επιανε τα ποδια μου και εδινε κλισεις, εγω χαιδευα την κοιλια της και επιανα τις βυζαρες της που μου γεμιζαν το χερι. Υστερα απο λιγο τελειωσα πανω στις βυζαρες της...
Τα ειπαμε για λιγο, απ'οτι καταλαβα θα φυγει παλι δυστυχως, οπότε αν καποιος θελει να την δει ας παει συντομα. Επικοινωνια στα αγγλικα, ελληνικα ελαχιστα.
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σελένα
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pegging Slave, kotsos81, mad_max και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού