Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 128 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Είπα να πιστέψω τις καλές κριτικές που διάβασα για την Μαρίνα και να ανέβω στο βρωμοΜεταξουργείο μήπως και περάσω με όμορφο πιπίνι το οποίο δεν τυχαίνει να είναι φόλα Μαλακία (πιο εύκολο είναι να κερδίσω το τζοκερ)

Εμφανισιακά η Μαρίνα είναι πράγματι πάνω από τον μέσο όρο του Μεταξιού. Σχετικά ψηλή μελαχρινή, με μοντελέ κορμί και μικρό στήθος. Αλλά μέχρι εδώ τελειώνουν τα καλά.

Στα του αγώνα αλλάζει η εικόνα. Κάνει αρκετά γρήγορα και αδιάφορα προκαταρτικά, του στυλ αντε να τελειώνουμε και με εσένα. Η ακα πίπα της ήταν αρκετά αδιάφορη και περνάει γρήγορα στην εφαρμογή προφυλακτικού.

Της πρότεινα να αρχίσουμε με πισωκολλητό, το οποίο πάντοτε αποδεικνύει, ειδικά για εμένα, αν έχω μπροστά μου μια φόλα η όχι. Η στάση που πήρε για το πισωκολλητό το έκανε αδύνατο για το χοντρό και μεγάλο μου εργαλείο να μπορέσει να μπει και επίσης κάθε τρεις και λίγο μου φώναζε να μπω αργά και να μην της ρίχνω δυνατές πουτσιές, ενώ εγω δεν είχα προλάβει να μπω καν.
Για να μην το κουράσω και επειδή η στάση της αλλά και το κρεβάτι θα έκαναν το εργαλείο μου να μπει μέσα της μετα από κανένα μισάωρο Κεφάλι σε τοίχο! , αποφάσισα να την πάρω ιεραποστολικά.
Μπήκα μέσα της και φυσικά επειδή το aircondition υπολειτουργούσε, παρότι έκανα push up και δεν την ακουμπούσα ιδρώσαμε και οι δύο... Κεφάλι σε τοίχο!
Περνάνε 3 λεπτά μόνο σε αυτήν την στάση και έπειτα από την κούραση τον ιδρώτα και τα ψευτοβογγητά της αποφασίζω να σηκωθώ μπας και μου τον αρμέξει έστω. Γαμήσου
Βγάζω το προφυλακτικό και της λέω να μου πάρει πίπα και πάλι. Το αρνήθηκε και μου πρότεινε να μου τον παίξει βίαια με το χέρι της για να χύσω, κάτι που αρνήθηκα και εγώ γιατί με την τεχνική που έχουν οι φόλες θα μου τον μάτωνε... Μαλακία
Της πρότεινα να μου ξαναφορέσει το προφυλακτικό και χωρίς δεύτερη σκέψη φόρεσε ήδη το βρακί της να σηκωθεί... Θυμός Εννοείτε πως έφυγα άχυστος και 10 ευρώ φτωχότερος.

Μαύρο στην πουτάνα που νομίζει πως με 10 ευρώ μας κάνει και χάρη που μας μιλάει κιόλας, ενώ δεν τα βρίσκουμε στο δρόμο και μαύρο στον οίκο που δεν μπορεί να αγοράσει ένα στρώμα της προκοπής.

Καλύτερα να πετάω δεκάρικα μπας και μου κάτσει κανένα τζόκερ.
Φυλάξτε τα φράγκα σας μάγκες Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
51
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 flynow, Ημεδαπος , professorx και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαΐου, 2018
Φιλε δεν φταιμε εμεις αν δεν αρεσες στην κοπελα! Αλλωστε εγω ειχα γραψει οτι για να περασεις καλα πρεπει να αρεσεις στην κοπελα!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1