Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα απο την αποτυχημενη συνεδρια με το κομοδινο Λειλα, και εχοντας ακουσει απο νεαροτερους φημες περι αυξημενων περιστατικων αφροδισιωνΧμμμ;, αποφασισα να ξεκαυλωσω με την Μαργω και παλι.

Πρωτον, μου αρεσει πολu ως γυναικα

Δευτερον: υπαρχει χημεια και την κανω να χυνει. Για ένα γεροντι σαν και μενα, αυτό αποτελει επιβεβαιωσηΓερο-μύστης

Τριτον: δεν κανει ακαποτο, δεν φιλαει στο στομα, αρα το ρισκο παρασημοφορησης ελαχιστοποιειται.

Μπηκα μεσα και πηγα δεξια, δεν ηταν κανεις…

Παω αριστερα, ο τσατσος μου παρουσιαζει μια χοντρουλα. Ειδα όμως ένα άλλο ον να κινειται πισω από το παραβαν. Ποια είναι η άλλη? – ρωταω.., Η Μαργκω μου λεει, ελα στο θειο λεω και δινω το 20αρικο. Ποιο είναι το πιο καθαρο δωματιο ρωταω, και τα 2 λεει η Μαργκω, δεν εχουμε κοσμο σημερα.

Ζητησα νερο, μου εφερε ο τσατσος, αλλα δεν προσεξα ότι δεν ειχε ανοιξει το κλιματιστικο, μεγαλο λαθος που το πληρωσα. Δεν εδωσα πολυ σημασια στι κλιματιστικο μια και οταν μπηκα ειχε δροσια.

Φρεσκαριστικα, ηλθε και η Μαργκω. Aγκαλιες και μπαλαμουτι στο ορθιο. Επαιξαν τα παντα εκτος απο γλωσσοφιλα.
Ρουφηξα τα μικρα της βυζακια (νουμερο 1) αλλα με καυλερες ρωγες.
Φιλησα τον λαιμο της, τους ωμους της, κατεβηκα στη κοιλια, ρουφηξα τον ομφαλο της, παρεκαμψα το μουνι (το αφησα για μετα), εγλυψα μπουτια, γαμπες, δαχτυλα ποδιων, την γυρισα μπρουμητα και αρχισα απο κατω προς τα πανω, κανοντας μια παρατεταμενη σταση στη μοσχομυριστη κωλοτρυπιδα της που εχωσα βαθεια την γλωσσα μου και κατεληξα στον λαιμο της γλυφοντας και φιλιοντας (το ζητημα ειναι να γλυφεις χωρις να σαλιωνεις).
Την γυρισα παλι ανασκελα και αφου προσπαθησα ματαια να κλεψω φιλια, εβαλα στοχο την κλειτοριδα της.
Εχει το πλεονεκτημα οτι ειναι πανω-πανω και οτι ειναι σαν μπιλιτσα.
Αρχισε να συντονιζεται, τα χερια της αρχισαν να σφιγκουν δυνατα την πλατη μου, η λεκανη της στριφογυριζε και σιγα σιγα αρχισε να σκουζει και να με χτυπα ελαφρα με τα ποδια της.
Το μουνι της αρχισε να ζουμιαζει, οι αναστεναγμοι γιναν πιο εντονοι και σε καποια στιγμη αρχιζει να φωναζει στοπ-στοπ.
Δεν σταματησα, ενω επρεπε...θα εξηγησω γιατι πιο κατω.
Συχενισα λιγο ακομα αλλα την επιασαν σπασμοι οργασμου και αρχισε παλι να φωναζει στοπ-στοπ. Προφανως ηθελε να χυσει με τον πουτσο και οχι με τη γλωσσα.
Σταματησα για πιπα, περασε την καποτα με το στομα, αλλα επειδη ειχε παρακαυλωσει και ηθελε πουτσο η πιπα της, παρολο οτι ηταν πολυ αισθησιακη και καλη δεν κρατησε πολυ. Την επομενη φορα, πρωτα πιπα και μετα γλυφομουνι.
Σταματησε ανεβηκε πανω μου και κυριολεκτικα καρφωθηκε στη πουτσα.
Αρχισε μια εναλλαγη πιστοναρισματος και τριψιματος της κλειτοριδας πανω στη πουτσα.
Ποτε τεντωνονταν προς τα πισω, ποτε εγερνε πανω μου και φιλαγα λαιμο και βυζια.
Στο μεταξυ οι ρωγες της ειχαν καυλωσει τοσο που ειχαν φτασει σε μεγεθος τα μικρα βυζια της.
Ειχε αναψει, ηταν μουσκεμα στον ιδρωτα...Λαθος που ο γερο-τσατσος δεν ειχε αναψει το κλιματιστικο. του τα εψαλα μετα.
Αρχισε παλι να φωναξει στα ουκρανικα. Τα μονα ελληνικα που ξεφωνιζε ηταν "ναι - ναι"
Ξαφνικα πεφτει διπλα μου και μου λεει: παρε με, μη σταματας.
Την καβαλαω, της ανοιγω τα ποδια ψηλα και αρχιζω να σπρωχνω μανιωδως. Τοτε με επιασε και μενα η ζεστη και ταχυπαλμια..εδω λεω θα εχεις τον πιο ευτυχισμενο θανατο, γαμωντας ενα πιπινι. Ετσι και αλλιως συγγενεις πολυ κοντινους δεν εχεις για να λενε "μας εκανε ρεζιλι, πεθανε σε μπουρδελο).
Επεσα στο πλαι, ηπια νερο, εισαι καλα με ρωταει, ναι λεω αλλα πες στον κυριο να ανοιξει το αιρκοντισιον.
Ετσι, τσιτσιδι βγηκε εξω και εφερε το τηλεχιεριστηριο και ανοιξε το κλιματιστικο.
Μετα απο κανα δυο λεπτα μου τον ξανασηκωσε με πιπα και ξανανεβηκε πανω μου και αρχισε παλι να χτυπιεται . Επεσε παλι στο πλαι και επαναληφθηκε το σκηνικο.
Αφου πιστοναρισα παλι την εστεισα στο πλαι και τον εβαλα πισωκολλητα. Η σταση αυτη εχει το πλεονεκτημα οτι βλεπεω ολο το κορμι της απολαμβανω το λαγνοκαβλωμενο βλεμμα τηςκαι σηκωνοντας λιγο το ποδι βλεπω το εργαλειο να μπαινοβγαινει.
Τελειωσα σε πισωκoλλητο doggy style.
Ξαπλωσαμε διπλα ο ενασ στον αλλο λαχανιασμενοι και οι δυο, προπαντων εγω.
Τα ειπαμε για αρκετη ωρα, φευγει στις 31 Μαιου (για οποιον ενδιαφερεται).
Με αποχεραιτησε με 1/4 του φιλιου στο στομα (ακρη-ακρη).
Θα την περιμενω εκτος και αν η Θεα Αφροδιτη μου στειλει καποια καλυτερη.
Φευγοντας τα εψαλα στο τσατσο για το κλιματιστικο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαργκώ
Υπηρεσίες
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
267
Likes:
3.427
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Andrew256, Ημεδαπος , Επιρρεπής και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Μαΐου, 2018
...."δεν κανει ακαποτο, δεν φιλαει στο στομα, αρα το ρισκο παρασημοφορησης ελαχιστοποιειται....."κανοντας μια παρατεταμενη σταση στη μοσχομυριστη κωλοτρυπιδα της που εχωσα βαθεια την γλωσσα μου...."εβαλα στοχο την κλειτοριδα της.Το μουνι της αρχισε να ζουμιαζει..."
κατα τα αλλα το φιλι στο στομα σε προβληματιζε....Χμμμ;
25 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Με πρόλαβες τυπε κ εγώ ήθελα να του γράψω.
25 Μαΐου, 2018
Καλη κριτική αλλά δεν θα παω..τα πειςτευω όσα λες..αλλά
Οσες φορες ακούω σπαςμους οργασμους,
πχ πρωιν ροδικα αλινα Αρινα κ παω έχουν,όλες κολπικη ξυροτιτα
25 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τα παντα ειναι θεμα πιθανοτητων. 100% ασφαλες σεξ, αεροπλανο, τρενο κλπ δεν υπαρχουν. Το θεμα ειναι πως να μειωθουν οι αρνητικες πιθανοτητες. Ας αρχισουμε με ενα ορισμο:
Ρισκο = πιθανοτητα ενος συμβαντος Χ βαρυτητα των επιπτωσεων του συγκεκριμενου συμβαντος.
Το γεγονος οτι η Μαργκω δεν κανει ακαποτο και δεν δινει γλωσοφιλα, μειωνει τις πιθανοτητες να κολλησει κατι απο καποιον.
Το να κολλησει κατι απο μενα ειναι πολυ απιθανο, διοτι λογω καποιου αυτοανοσου που εχω κανω πληρης εξετασεις καθε διμηνο.
Το γεγονος οτι γλυφω μονο την κλειτοριδα της που ειναι πανω-πανω μειωνει την πιθανοτητα να μπουν στο βλενογονο του στοματος μου τα κολπικα υγρα της.
Μια και δεν κανει πρωκτικο, αποκλειεται ο κωλος της να ειναι τραυματισμενος και να ελθω σε επαφη με αιμα.
Ετσι λοιπον θεωρω οτι στα πλαισια του λογικως εφικτου και αναμενομενου, το σεξ με τη Μαργκω ειναι ασφαλεςΓερο-μύστης
25 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

το καλο με τη Μαργκω ειναι οτι εχει ζουμερο μουνι
02 Σεπτεμβρίου, 2018
Συνεχίζει να δουλεύει η κοπέλα εκεί?
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6