Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Παλαιότερη συνάντηση με το κοντοπούτανο καυλάκι και ας καταθέσω και εγώ την άποψή μου.
Βλέπω κάτι γαλότσες εδώ στο χωριό μας και φτάνουν σε κάτι βαθμολογίες 8.5 και βάλε σε κριτικές και λέω κρίμα που κορίτσια σαν την Evelin ή όπως σκατά τη λένε δε θυμάμαι, επέλεξαν να τουράρουν με το ακριβότερο γραφείο στο Ελλάντα και έχουν ίσως ούτε τη μισή δουλειά σε σχέση με τις υπόλοιπες. Να μην αδικώ τους φίλους που γράφουν κριτικές για τις παραπάνω αλλά αν η Evelin δούλευε σε άλλα γραφεία ίσως να αναθεωρούσαν τις βαθμολογίες τους στις υπόλοιπες. Αλλά τα 200 είναι 200....τα αξίζει; Τί να πω, για πολλούς καμία δεν αξίζει 200, για άλλους δεν είναι πρόβλημα αν είναι να περάσουν καλά με κάτι το εξαιρετικό. Για άλλους, "Χορεύω Mamba αέα...." που λέει και η Παπαρίζου...Γερο-μύστης

Χωρίς να αμφισβητήσω την άποψη του προηγούμενου εγώ έφυγα με ένα μεγάλο χαμόγελο στο πρόσωπό μου, βασικά η φάτσα μου έκανε μπαμ ότι μόλις είχα καρφώσει και είχα καρφώσει καλά...Ναι!Ναι!Ναι!
Θα αναφέρω λίγα πράγματα που θυμάμαι.
Εμφανησιακά κοντούλα, ένα ζουμερό κορμί με γαμάτες φτιαγμένες βυζόμπαλες, φοβερή κωλάρα και ένα χαμογελαστό όμορφο προσωπάκι.
Δυστυχώς όντως το κωλαράκι δεν το κατεβάζει από τα 100 οπότε δεν δοκίμασα.
Αυτά που θυμάμαι είναι αρκετή όρεξη στα πνευστά και ανελέητο κοπάνημα, μάλλον την είχα πετύχει ορεξάτη, το απολαύσαμε και οι δύο. Τελείωμα στόμα και βυζγιά.
Αυτό που μου έμεινε πάντως μέχρι σήμερα είναι η επιμονή της στα δικά της προφυλακτικά...Κεφάλι σε τοίχο! Δεν θα ήταν θέμα αν δεν ήταν Mondos, προφυλακτικά από τα LIdl που λέμε...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! Και σε αυτό ήταν απόλυτη...
Τέλος πάντων, Για μένα ήταν άκρως θετική εμπειρία, αλλά το αν θα την ξανασυναντούσα δεν με καλύπτει το "σίγουρα" οπότε έβαλα "ίσως"...Ξέρω ότι σίγουρα έχει αναλυθεί ξανά το θέμα στο παρελθόν αλλά μήπως πρέπει να έχουμε και το σκέτο "ναι" σαν επιλογή;

Καλά βόλια σε όλους...Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
181
Likes:
23.879
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Depositos, LITHOS 77, ΜrKavlopoulos και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού