Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 57629
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η απόφαση να βρεθώ με την Ξένια, δεν ήταν εύκολη. Ήθελα όμως να έχω κι εγώ την προσωπική μου άποψή για τη κοπέλα.
Το ραντεβού κλείστηκε πολύ εύκολα με το πρακτορείο (πολύ ευγενικοί) για κεντρικό hotel του κέντρου.
Ακριβώς στην ώρα της χτυπάει η πόρτα, ανοίγω και τι βλέπω; Την Janice Griffith αλλά με λίγο πιο έντονα χαρακτηριστικά και λίγο πιο αδύνατη. Με λίγα λόγια, αν δεν ξέρεις τι θα δεις, ελαφρώς τρομάζεις. Δεν είναι ακριβώς skinny, αλλά κάτι παραπάνω. Μπήκε μέσα, με πολύ καλή διάθεση και κατ ευθείαν επίθεση. Καλό αυτό, γιατί δεν χρειάστηκε να σπάσουμε τον πάγο.
Ήρθε απ το σπίτι, οπότε ήταν έτοιμη. Μόλις έβγαλε τα ρούχα, είδα ένα κορμί, όπως ακριβώς το έχουν περιγράψει οι περισσότεροι, αλλά με αρκετή χαλάρωση και στη κοιλιά και στα μπούτια αλλά και στο πίσω σύστημα.
Ξεκινάει το στοματικό, με προσπάθειες για βαθύ λαρύγγι (όσο πάει) και αρκετά παιξίματα με το κεφάλι στα μάγουλα και στο πρόσωπο. Καλό δηλ, αλλά όχι κάτι που θα θυμάμαι. Γυρίσαμε σε 69 όπου και αφιέρωσα χρόνο, μια και ήταν πεντακάθαρη και έδειχνε να της αρέσει.
Ήρθε η στιγμή να βάλουμε σκουφί και να προχωρήσουμε. Πήγα να το βάλω κατ ευθείαν στο κώλο, αλλά δυσανασχέτησε, λόγω μεγέθους. Δεν είχε και λιπαντικό, οπότε το άφησα. Η είσοδος από μπροστά, έγινε και διαπίστωσα πως είναι εξαιρετικά στενή και με καλή αίσθηση. Στην αρχή πήγαινα αργά, αλλά μου ζητούσε πιο γρήγορα και πιο έντονα!!!! Τη γυρίζω σε ιεραποαστολικο, σηκώνοντας τα πόδια τελείως πάνω και πίσω και της έπιασα τα χέρια πίσω από το κεφάλι. Αρχίζω και παίζω πολύ δυνατά μέσα-έξω σε σημείο να βρίσκω τέρμα. Έβαζα όση δύναμη είχα και της άρεσε. Φώναζε από τη καβλα και μάλλον έχυσε )απ ότι μου πε) Μετά από λίγο τέλειωσα μέσα της με αρκετή ένταση!!!
2ος γύρος δεν υπήρξε, γιατί ο χρόνος τέλειωνε όπως και οι αντοχές μου.
Με τη Ξένια δεν μπορείς να πας σε GFE ρυθμούς. Σε αναγκάζει με τον τρόπο της και την όρεξη της να πηγαίνεις σε PSE, αρκεί να έχεις έρθει προετοιμασμένος και να έχεις αντοχές.
Συνοπτικά, θα περάσεις καλά, αρκεί να σου αρέσει αυτός ο τύπος γυναίκας. Αν όμως πας σαν κι εμένα (από περιέργεια) πάλι θα περάσεις καλά. Με λίγα λόγια, δεν σ αφήνει σε ησυχία το μικρό.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
LanciaRallye037
Ανώτερος
Εγγραφή:
2 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
2.605
Πόντοι:
5.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Marcus77, rodriguez65 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού