Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 25 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κατ αρχήν να ευχαριστήσω το Athens Diva ,τον Ampelales και τους συντελεστες του site για το φανταστικό δώρο...
Ζητώ συγνώμμη που λίγο άργησα να το παραλάβω αλλα οι δουλειές...
Κατέβηκα Αθήνα χωρίς να προγραμματίσω κατι. Πήρα τηλ το γραφείο στις 8 μιση και στις 10 ήρθε η κοπέλα στο
ξενοδοχείο. Να κάνω ξεχωριστή μνεία στην τηλεφωνήτρια του γραφείου η οποία ειναι πολύ κατατοπιστική και προτείνει πάντα εύστοχα.
Στις 10 κατέβηκα στη ρεσεπσιόν να παραλάβω τη Φαίδρα. Αντίκρισα μια γυναικάρα ντυμένη με κολητό φόρεμα που τόνιζε τις καμπύλες
και το υπέροχο μπούστο της. Ευγενική και με ευφράδεια λόγου.
Μετά τις πρωτες γνωριμίες παραγγείλαμε κρασάκι και άρχισε να με πιπωνει με μανία με το παντελόνι στα γόνατα. Μετά απο 5 λεπτά μόλις παρελαβα
το κρασί και μετά τις πρώτες γουλιές μπήκαμε μαζί για ντουζάκι όπου έγινε "πόλεμος"...
Με την Φαίδρα νοιώθεις σαν να βρίσκεσαι με την κοπέλα σου μετά από καιρό. Δεν αφήνει μέρος του κορμιού χωρίς να το φιλήσει με μανία..
Το μουνάκι της πεντακάθαρο και ευαίσθητο στην περιποίηση μου..Η πίπα της εξαιρετική με
αίσθηση απο το σκουλαρίκι που έχει στη γλώσσα, με φτυσίματα, ρούφηγμα αρχιδιών και κωλογλυφάδα...
Στο σεξ είναι άλογο κούρσας με πρωτοβουλίες, αυξανόμενη ταχύτητα μέχρι να χύσει και απίστευτη θέα στα 4... όπου πήραμε τη μεριά του καθρέπτη για να βλέπει
πως την πηδάω. Ζητούσε με λαχτάρα να τελειώσω στο στόμα της όπου και τα κατάπιε με ευχαρίστηση...
Ξανά μπανάκι παρεούλα με φιλάκια και χάδια.
Ακολούθησε μασαζάκι με λαδάκι όπου με χαλάρωσε απίστευτα..
έκανε προσπάθεια να με τελειώσει και 2η φορά αλλά δεν τα κατάφερε.
Πρώτα η κούραση απο το ταξιδi αλλα και το γεγονός οτι θέλω πολύ ώρα για να ξανατελειώσω την απέτρεψα αφού τελείωνε και το 2ωρο...

See you next time kavla...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
doc_lin
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
17 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
6.539
Πόντοι:
21.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 litafade, panagos7, koumanidas και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Μαΐου, 2018
συγνωμη ρε φιλε αλλα λες οτι κατεβηκες αργοπορημενος απο σαλονικα για παραλαβεις το δωρο. η απορια μου ειναι τι διαστημα μεσολαβησε απο την ημερα που κερδισες μεχρι την ημερα που εισαπραξες. επειδη οταν κερδισα εγω με ειχαν υποχρεωσει να εισπραξω μεσα σε συγκεκριμενο χρονικο διαστημα καποιων ημερων. οχι οτι με χαλασε απλα παραξενευτηκα με την ημερομηνια της κριτικης σου.
Υ.Γ. ωραια κριτικη κ ωραια επιλογη
14 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ο νικητης παιρνει οποτε θελει το δωρο του ,μπερδεψες τα γραφεια Καπέλο
14 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε μου πριν 1 μήνα το κέρδισα.. αμέσως ενημέρωσα το γραφείο ...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3