Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 82 10
Swingers Clubs 370976
Γενική Εντύπωση
 
10.0
Επίσκεψη Παρασκευή μιας και Σάββατο είχα δουλειά και δεν θα πήγαινα.
Πήγαμε 1 στο μαγαζί. Όπως κάθε Παρασκευή έχει αυτή την ωραία βραδιά του easy meet όπου γίνεται η κλήρωση για την γνωριμία ζευγαριων με το χαρτάκι από την είσοδο.Είχε ωραία ζευγάρια και πολύ νέα όπου μέσα σε αυτά ξεχώρισε μια κοπέλα από μια 4 τραδα ξανθιά πλούσιο στήθος 165 περίπου με τα πιασίματακια της και με πολύ ωραίο ντύσιμο με μαύρο κολλητό φορεματάκι ηλικίας 22(το έμαθα μετά).
Η αλήθεια είναι ότι ανταλλάξαμε κάποιες ματιές αλλά μέχρι εκεί.
Συναντήσαμε ένα ζευγάρι που είχαμε κανονίσει και δώσαμε για αρχή λίγο έμφαση εκεί χωρίς να κάνουμε παιχνίδι από την πρώτη φορά.
Ανέβηκαμε επάνω κατά τις 2 πάρα όπου τα ζευγάρια είχαν αρχίσει ήδη να ανεβαίνουν.
Αφού φτάσαμε στα δωματιάκια όλα ήταν γεμάτα με 4 αδες και μια 6αδα καλή. Στο βάθος δεξιά μια ξανθιά 190 περίπου με ωραίο μακρι φόρεμα έκανε πιπα στον δικό της έχοντας στήσει την κωλαρα της προς αναζήτηση. Δεν χάσαμε ευκαιρία και καθώς πλησίασαμε αρχίσαμε να χαϊδεύουμε με την (Τ) όπου και ξεκίνησαν τα γλυψιματα και το παιχνίδι.η κοπέλες αγκαλιά για λίγο και χαμουρεμα και μετά πιπα η ξανθιά σε εμένα καθώς η (Τ) ασχολήθηκε λίγο με τον δικό της σύνοδο. Αλλά αυτός είχε βάλει και χαϊδεύε λίγο το μουνακι της (Τ) καθώς αυτή του έπαιζε την πουτσα. Όταν του είπε να βάλει προφυλακτικό για να ανέβει αυτός είπε έως εδώ παίζουμε και έτσι ήρθε το τέλος μιας και ξενέρωσα με. Ντύσιμο φρεσκάρισμα τουαλέτα και πάμε για άλλα είπαμε. Καθώς τελειώσαμε από την τουαλέτα και και πριν ανέβουμε κάναμε μια βόλτα από το doctor room όπου ακούστηκαν ωραίες φωνές και μας τράβηξαν. Μια 4αδα πολύ ωραία παιδιά με ωραίες κοπέλες κάτω των 30 και οι 4 είχαν δίπλωσει πολύ παθιασμένα και έδιναν πολύ πόνο στο παιχνίδι. Άλλο ένα ζευγάρι δίπλα καθόταν και έπαιζε μόνο του και πάνω που μπήκαμε ήρθε η ξανθιά κοπελίτσα.την πλησίασα και άρχισα κατευθείαν τα χούφτωματακι λες και είχα μιλήσει ώρα. Η χημεία μας από την αρχή έδειξε ότι θα γίνει πόλεμος.
Ξεκίνημα χάδια και εγώ και η (Τ) με την κοπελα και φιλιά μου ψιθύρισε ότι δεν έχει ξαναπαίξει με κοπέλα. Της λέω μην σκας και αν έχεις όρεξη όλα θα στα μάθει η κοπέλα μου.ξεκινησαμε χαμουρεματακια και άρχισα να τη γδυνω.οταν βγήκε το πλούσιο στήθος της η ρογες της από το γλύψιμο που της έκανε η (Τ) στον λαιμό είχαν πεταχτεί πολύ. Αφού γδύθηκαμε ξάπλωσε στο κρεβάτι και η (Τ) ήθελε να την φτιάξει ώστε μετά να την πηδηξω εγώ. Εγώ δεν έμεινα έτσι καθώς όπως ήταν ξαπλωμένη μου έπιασε τον Πουτσο σαν μια έμπειρη μιλφάρα και έκανε μια απίστευτη βαθιά πιπα που σχεδόν κόντεψα να τελειώσω στο 3λεπτο. Σταμάτημα και ζήτησα στην (Τ) να μου την στήσει στα 4 για να την πάρω. Με τόσο πολύ που με είχε φτιάξει δεν άργησε να χυσει και αυτή και τα πρώτα υγρά της να τρέξουν στα πόδια μου. Τότε την γύρισα ξαπλωμένη και της άνοιξα τα πόδια ώστε να βλέπω το χυσιμο της. Όταν ερχόταν εγώ τραβιωμουν και τα υγρά της πεταγωνταν απέναντι προκαλώντας πραγματικά μια μικρή λιμνούλα στο πάτωμα. Η κοπέλα μου λέει με έχετε φτιάξει τόσο πολύ που θα σας χυνω συνέχεια. Τότε η (Τ) ήθελε να την αναλάβει λίγο να την γλύψε καθώς την έπαιζε με τα δάκτυλα της. Εγώ πάλι στο στόμα της πιπα και η τελευταία πλημμύρα ήρθε καθώς τα κορίτσια σταυρωσαν τα πόδια τους ψαλίδι και τριβοντας τα μουνιά τους καθώς η (Τ) και η μικρή εχυναν ταυτόχρονα.τοτε και εγώ στην θέα και λοξό δεν άντεξα και όλο το σπέρμα μου κατέδειξε στο στοματάκι της μικρής η οποία δεν άφησε σταγόνα.
Καπως έτσι όλα τελείωσαμε.
Να πω ότι ο σύνοδος της ήταν φίλος και δεν ήθελε να συμμετάσχει αυτή την φορά.Χμμμ;

ΥΓ. Είχα πραγματικά καιρό να περάσω έτσι με τέτοια πιτσιρικά. Πολύ έμπειρη μπράβο της.

Να πω ότι ήταν η 3η της επίσκεψη στο χώρο του swinging.
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό
Τιμή Εισόδου
20
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
thomas115656
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
690
Πόντοι:
996
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, satyrus, deus69 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαΐου, 2018
Φίλε κάνεις πολύ καλά post αλλά πρόσεχε λίγο το γράψιμό σου ή απενεργοποίησε τη βοήθεια, γιατί μας πόνεσαν τα μάτια Μεγάλο χαμόγελο
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 33661
08 Μαΐου, 2018
Φιλε παω να γαμησω τη δικια μου
Με καβλωσες πολυ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2