Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.3 1 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ουκρανεζάκι το μικρό 20 χρόνων και πρώτη φορά στην Ελλάδα ήρθε να δοκιμάσει την τύχη της. Είναι καινούργιο στη δουλειά αλλά φαίνεται να της αρέσει αυτό που κάνει. Εγώ το θεωρώ πολύ σεξουλιάρικο, το ζει αυτό που κάνει. Συναντηθήκαμε στο χώρο μου, με τις γόβες που φόραγε μου έριχνε ένα κεφάλι αν και είμαι 1,84. Μόλις τις έβγαλε ήρθε στα ίσια της , της έριχνα, πάντως ψηλό κορίτσι (περί το 1,75) με πολύ ωραίο πετιτ σώμα, βυζάκι 2άρι, και όμορφο πρόσωπο και πάρα πολύ ευγενική, δεν μου έχει τύχει ποτέ τόσο ευγενικό κορίτσι του χώρου, αυτό μετράει πολύ (τουλάχιστον για μένα). Πάμε στο κύριο θέμα. Γλωσσόφιλα φουλ στον άσσο και έχει ένα piercing στη γλώσσα που το χειρίζεται άψογα, αν τη καθοδηγήσεις στη πίπα, αρχίζει και παίρνει πρωτοβουλίες, κάνει βεντουζωτό τσιμπούκι και ρουφάει πολύ καλά τα@@, κομπλάρει όμως στο dt, εκεί δεν!! πνίγεται. Πάντως αρκετά καλό το στοματικό της. Προσοχή στους παντρεμένους και στους συζευγμένους, δαγκώνει και πιπιλάει λαιμό άμα καυλώσει, Εγώ δεν ξέρω πως θα πάω στη δουλειά αύριο, θα βάλω τίποτα πούντρες ή κανένα φουλάρι σαν αδελφή να μην φαίνονται τα σημάδια και με κράξουνε στο γραφείο. Πέρασμα καπότας και αρχίζει το ματς, έχει πολύ καλή συμμετοχή στο πισοκολλητό, της αρέσει το μαλλιοτράβηγμα και τα σκαμπίλια στα κωλομάγουλα, με προσοχή όμως, έτσι, μη τη σακατέψετε, είναι λίγο εύθραυστη. Το μουνάκι της είναι μικρό και στενό, στην αρχή δυσκολεύτηκα λίγο να της τον φορμάρω, αλλά μετά πήγαν όλα καλά. Έκανα πολλές εναλλαγές την έβαλα και από πάνω και κουνιόταν τρελά για κανένα τέταρτο, πρέπει να έχυσε και ποτάμι ο ιδρώτας από πάνω της. Έβγαζα τη καπότα και της τον έδινα στο στόμα ακάποτα, πολλά σάλια τρέχανε από το στόμα της, το ζούσε, δεν προσποιούταν ούτε έβγαζε φωνές σα κάτι άλλες που κάνουν δήθεν σα τρελές. Συνολικά άλλαξα τρεις ή τέσσερεις καπότες, Το γαμίσι διήρκησε όλη την ώρα χωρίς διάλλειμα, Τελικά ήρθε το χύσιμο στη κοιλιά της και πάνω στα μουνόχειλα της, κάτι σα πλημμύρα. Ξέχασα να πω ότι είναι πολύ καλά ξυρισμένη (μουνάκι αεροδρόμιο) και είναι μοσχομύριστη, πολύ καθαρή. Πρόβλημα υπάρχει στη συνεννόηση καθώς τα αγγλικά της είναι πολύ φτωχά, σχεδόν ανύπαρκτα. Τι να το κάνεις όμως, κάνει πολύ καλό κρεβάτι το μικρό. Το συστήνω ανεπιφύλαχτα σε πιπινολάτρειδες

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 07, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Larson
Μέγας
Εγγραφή:
19 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
3.323
Πόντοι:
4.587
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mamasan, Romeakias, gpikasso και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαΐου, 2018
Πολύ ωραία κριτική ,πράγματι είναι κορίτσαρος ,θέλω να τη συναντήσω.
07 Μαΐου, 2018
Όντως πολύ καλή η κριτική σου φίλε. Μου έδωσες ακόμα ένα κίνητρο να αφήσω για λίγο τα στανταράκια του γραφείου που έχω και να δοκιμάσω το c.t
07 Μαΐου, 2018
Χμμμ;.....αφου δεν υπαρχει ρε συ τυπε στο site ...ποτε την συναντησεs ? 07/5 εισαι σιγουροs ....? παντωs στο site τουs δεν υπαρχει καν .....Χμμμ; ??
07 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έλα ρε άλλαξε γραφείο μέσα σε μια ημέρα, πήγε στο Angel. Στα 130 σήμερα, στα 200 αύριο ποιος ξέρει!!!!!!!!!!!!!!!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4