Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 124 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πήγα πριν μήνες στην Πένυ που την είχα πάρει δύο φορές πριν από πέντε περίπου χρόνια και είχα περάσει σχετικά καλά. Ήθελα να την ξαναδοκιμάσω μήπως και περάσω καλύτερα μαζί της αφού η κοπέλα αυτή χαίρει μεγάλης φήμης διαδυκτιακά και εγώ σαν πιο έμπειρος πλέον, ξέρω να πώς να περάσω καλά με μια πόρνη. Εμφανισιακά δεν ήταν όπως τη θυμόμουνα, έχει πάρει κάποια κιλά που κατ’ εμέ δεν της πάνε, ο κώλος δεν είναι ιδιαίτερα καλόσχηματισμένος και δεν ‘’σηκώνει’’ παραπάνω λίπος. Χωρίς να έχει άσχημο κώλο, δεν μπορείς να πεις πως έχει και ωραίο. Στη φάτσα δεν με ενθουσίασε, στις παλαιότερες συναντήσεις μας ήταν πιο χαριτωμένη, η έτσι μου φαινόταν εμένα τότε. Αυτά τα διαπίστωσα αφού πλήρωσα και μπήκα στο δωμάτιο, με 50 ευρώ και δώρο ελεύθερο στοματικό. Στο μισοσκόταδο του δωματίου επιδείξεων είναι εύκολο να (αυτό)-εξαπατηθείς.
Δεν έδειξε να με θυμάται καθόλου, λογικό μετά τόσο καιρό. Δεν θυμάμαι να κάναμε τίποτα το ιδιαίτερο από προκαταρκτικά, πήρε το καβλί μου στο στόμα άρχισε μια ακα πίπα ρηχή με έμφαση στο κεφαλάκι. Δεν το ευχαριστιόμουν αλλά μάλλον έφταιγα εγώ για αυτό. Της είπα να μου γλύψει αρχίδια, το έκανε υποτίθεται με προθυμία αλλά όχι όπως έπρεπε. Δεν νομίζω να βρώμαγα εκεί κάτω ήμουνα πλυμμένος! Της μπάτσισα σχετικά δυνατά τον κώλο καθώς με έγλυφε και ανταποκρίθηκε με καυλοβογγητά κατάφασης. Σύντομα μου βαλε καπότα στήθηκε στα τέσσερα και μού πε να τη γαμήσω. Της τον έχωσα αλλά αυτή απέφευγε την δυνατή εισχώρηση. Μετά από δύο το πολύ λεπτά τζούφιου σεξ και υπερβολικών βογγητών αποφάσισε μόνη της πως δεν μπορούσα να τελειώσω μου έβγαλε την καπότα χωρίς να με ρωτήσει και άρχισε να με μαλακίζει. Την έβαλα να στηθεί πλαγιαστά και να με μαλακίσει, ώστε να τελειώσω στα φουσκωμένα βυζιά της χουφτώνοντας και σκαμπιλίζοντας τον κώλο της. Τελείωσα έτσι. Τη ρώτησα αν έχυσα γιατί δεν ήμουν σίγουροςMoney Mouth Με τον ίδιο τρόπο είχα τελειώσει και παλιά μαζί της. Ήταν ομιλητική μετά το πέρας της συνεύρεσης, δεν έφυγε με ένα ξερό ‘’γεια’’ όπως η Ντανιέλα της ίδιας αλυσίδας. Ίσως να θελε να με κρατήσει σαν πελάτη, δεν ξέρω. Ας μην με ξεπέταγε τότεΛύπη Εγώ δεν της είπα τίποτα ήμουν ευγενικός αλλά είχα ήδη αποφασίσει πως δεν θα ξαναπήγαινα μαζί της. Έμεινε στο δωμάτιο περίπου 12 λεπτά.
Συμπερασματικά η Πένυ κατά την γνώμη μου δεν δικαιολογεί το σάλο έχει γίνει για πάρτι της. Δεν είναι κάτι ιδιαίτερο ούτε σε εμφάνιση ούτε σε υπηρεσιές.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Πένυ
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
2.184
Πόντοι:
1.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Διαγραμμένο μέλος 194644, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαΐου, 2018
Mε 50 ευρώ κάνουν τέτοια; Ρε πάτε καλά;...Που δίνετε 50 ευρώ;;;
Μ
Μααλάκας
07 Μαΐου, 2018
ελα ρε, υπαρχει ακομα αυτη;

την ειχα πρωτοδει το 2010 πιπινου 118. τοτε και τα επομενα χρονια ανεβασε την φημη της

καλη επιλογη ηταν τοτε

07 Μαΐου, 2018
Κάποτε ήταν καλή, την είχα πάρει κ είχα περάσει πολύ κομπλέ, τώρα από ότι καταλαβαίνω κ από άλλους συναδέλφους, την έχει πάρει το ρεύμα κ δουλεύει όπως οι περισσότερες στα στούντιο δηλαδή (άντε να ξεμπερδευουμαι). Εγώ πλέον το έχω γυρίσει στις βίζιτες κ σε στούντιο πηγαίνω σε πολύ συγκεκριμένα κορίτσια που σέβονται τον πελάτη.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3