Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 167 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Όλοι την ξέρουν την Σούζη... Κι εγώ την ήξερα από τις τσάρκες μου αλλά... για κάποιο λόγο δεν περνούσα... Ίσως τελικά καλά έκανα...

Χθες είπα να περάσω να την εντάξω τουλάχιστον και αυτή στο παλμαρέ μου... Μια και είναι και καιρό εκεί και πολλοί περνούσαν μαζί της...

Εμφανισιακά μην τα ξαναγράψω τα έχουν πει πολλοί απλά να σημειώσω πως πια έχει κοντό μαλλί...

Η κοπέλα είναι ευγενική να μην παρεξηγηθώ απλά ρε γμτ όλα μηχανικά... και ακόμα όταν γελάει είναι λίγο ψυχρή... μου έγλειφε τις ρόγες μηχανικά ας πούμε για προκαταρκτικά... την είχα γυρίσει πλάγια μου να βλέπω τον πολύ καλό της κώλο στον καθρέφτη, τσιμπουκάκι με γλώσσα και γλείψιμο κορμού-βαλανου (με καπότα από μόνη της μου έβαλε) μετά την πήρα από πάνω μου στην άκρη του κρεβατιού και γεια σας...

Μια αδιάφορη συνεδρία δυστυχώς... Να τονίζω πως η κοπέλα είναι ευγενική δεν έχω κάποιο παράπονο απλά είναι πολύ μηχανική χωρίς καθόλου ένταση.... τουλάχιστον σε μένα... επίσης γλωσσόφιλα δεν έδωσε... Μπανιαρισμένος πήγα και φρέσκος γενικά...

Τέλος να πω πως... πρέπει να έχει κάποιο θέμα με το τρέμουλο... έχω και μια γνωστή μου που έχει τέτοιο θέμα... στυλ πάρκινσον αλλά δεν είναι παρκινσον.... δηλαδή το ένιωθα πως ψιλοέτρεμαν χέρια κλπ σαν ψαράκι που σπαρταράει... το έχουν ξαναγράψει και άλλοι αλλά ξεκάθαρα δεν είναι από... άγχος ή κάτι τέτοιο... έχει θέμα η κοπέλα σε πολύ πρώιμο στάδιο....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 02, 2018
Όνομα κοπέλας
Σούζη
openmind33
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
2.833
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Andrew256, dmtrsxxx, black crow

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαΐου, 2018
Η ασθένεια ονομάζεται "ιδιοπαθής τρόμος" και μπορεί να είναι νευρολογικής φύσεως ή υπερθυρεοειδισμός ή μεγάλη κατανάλωση καφέ...
03 Μαΐου, 2018
Το αγορίστικο μαλλί που έχει αφήσει τώρα την κάνει να φαίνεται σαν λεσβία.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2