Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 121 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Για την Λάουρα έχουν γραφτεί αρκετά σχόλια με τα περισσότερα να είναι στα θετικά...!Χρόνια τώρα στα στούντιο η Λάουρα,αν θυμάμαι καλά κλείνει δεκαετία πλέον με τα τελευταία επτά χρόνια να είναι ιδιοκτήτρια στο δικό της ...
Για να την εντοπίσεις ελεύθερη θέλει αρκετή τύχη,έχει αρκετούς πιστούς φαν πλέον που κλείνουν το ραντεβού τους...
Έτσι κι εγώ μίας και είχα καιρό να την επισκεφτώ είπα να κλείσω ένα ραντεβουδάκι...
Στην ώρα μου λοιπόν και τσουπ στο δωματιάκι...Το μαγαζί είναι περιποιημένο όπως ήταν με λίγες μόνο φθορές όπως πχ στις πρίζες και γενικότερα στο φωτισμό του δωματίου...
Περίμενα σχετικά λίγο καθώς η Λάουρα έχει αρκετή αναμονή,έτσι λοιπόν μετά από λίγα λεπτά μπήκε στο δωμάτιο...!
Λίγη συζήτηση και βουρ στα προκαταρκτικά...Κάνει αρκετά και ποικίλα προκαταρκτικά,αν δε προσέξεις ή δεν πας προετοιμασμένος μπορεί να μην προλάβεις να κάνεις σεξ μαζί της...Γλυψίματα σε αυτιά,φιλιά σε λαιμό, σε στόμα πεταχτά που μετά έγιναν γλωσσόφιλα,πιπίλισμα στο στήθος μου και καραμέλωμα στην ευαίσθητη περιοχή για ώρα....Κάνει ένα είδος βεντούζας στα @@@κια πολύ καυλωτικό!Συνεχίσαμε με τρίψιμο των ευαίσθητων περιοχών μας...Μετά πέρασε προφυλακτικό και έριξε και ένα γλύψιμο σύντομο καθώς ήμουν έτοιμος...
Σεξ σε μία και μοναδική στάση με τη Λάουρα από πάνω να κινείται σε αργούς και βασανιστικούς ρυθμούς έγινε η κατάθεση....

Δεν θα σας κουράσω πολύ σε αυτή τη κριτική απλά το μόνο που θέλω να αναφέρω είναι πως πρόκειται για μία σταθερή γυναίκα στα στούντιο και πως αξίζει την επίσκεψη,αν και περιττό που το αναφέρω καθώς έμπειροι στουντιάκηδες το γνωρίζουν...

Αυτά για την Λάουρα,τώρα κάποιοι μπορεί να έχουν διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Υπηρεσίες
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, geny24, Kerveras και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Απριλίου, 2018
Δυστηχώς γέρασε και αυτήΛύπη
01 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οτι μεγαλωσε ναι μεγαλωσε....Αλλα ενταξει δε γερασε....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2