Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 82 10
Swingers Clubs 370926
Γενική Εντύπωση
 
10.0
Καλημέρα χθεσινή βόλτα για ποτάκι στο μαγαζί με πρόβλημα όμως της (Τ) άρα θα κάναμε μόνο της γνωριμίες μας.
Πριν ξεκινήσουμε από το σπίτι λόγο περιόδου είπαμε να πάρουμε ένα από τα strap on της συλλογής της μήπως και κάποια θέλει να την πηδηξει μιας και δεν είχαμε άλλη επιλογή.
Αφού ήπιαμε το ποτάκι μας κατά τη 1 ο κόσμος είχε αρχίζει να κινείται προς το άνω μέρος.
Τσαντουλα λοιπόν στην πλάτη (με σύνεργα) και βουρ για επάνω.
Αρκετό παιχνίδι στα μικρά δωμάτια σχεδόν όλα γεμάτα και στο βάθος μια ωραία 6αδα αλλά με γεμάτουλες κοπέλες έδιναν πόνο.
Λίγο το μάτι μας να φτιαχτούμε και ξεκίνησε η αναζήτηση και επιλογή της κοπέλας που θα πηδαγα με την (Τ) σήμερα σε ενεργητικό ρόλο φουλ.
Ένα ζευγάρι 35 + μετά από μικρή βόλτα με μια κοπέλα με πιασίματα βρέθηκε στο μέσα μέσα χώρο με τον δικό της να παίζει. Ξεκίνησα δίπλα τους φιλιά και μια υπέροχη πιπα της (Τ) μας έφερε σιγά σιγά αγκαλιά όλους μαζί. Το ίδιο έκανε και αυτή στον δικό της.εξηγησαμε από την αρχή την θέση μας και το παιχνίδι ξεκίνησε μιας και η κοπέλα ήθελε να δοκιμάσει για πρώτη φορά strap on.η κοπέλα βρέθηκε κάποια στιγμή ξαπλωμένη να την γλύφει η (Τ) και να έχει στο στόμα της την πουτσα του δικού της και δίπλα σε αναμονή να παίζει την δικιά μου μέχρι να την βάλει και αυτή μέσα πράγμα που δεν άργησε να γίνει. Αλλαγή με τον δικό της να την πηδαει λιγάκι μέχρι να ετοιμαστεί η (Τ) και εμένα να μου παίρνει αν και ανάποδα μια ωραία πιπα.
Ξεκίνημα όπως ήταν με την (Τ) να την παίρνει με το strap on και μια έκφραση ευχαρίστηση να βγαίνει από το πρόσωπο της.αφου πέρασαν καλά τα κορίτσια τα αγόρια είχαν σειρά με πρώτα τον δικό της να την στείλει στα 4 σκίζονται την δυνατά και βάζοντας την να με γλύφει με μανία.
Αφού κατέθεσε στον κωλο της την καθάρισε και πήρα εγώ σειρά που με είχε καυλωσει πολύ για ένα σφυροκοπημα στα 4 όπου δεν άργησα να καταθέσω και εγώ μετά από τέτοιο show.
Ποτάκι στο μπαρ κάτω και χαλάρωση στο δωματιάκι παλιό doctor room όπου με την ωραία νέα διαμόρφωση 6 ζευγάρια έπαιζαν μόνα τους εκτός από μια 4αδα καλή άνετα χωρίς να ενοχλεί κάνεις .
Δίπλα μας κάθισε ένα ζευγάρι νέο 30-35 όπου ήθελαν μόνοι και ρώτησαν αν ενοχλούν δίπλα μας επειδή δεν παίζαμε εμείς εκείνη την στιγμή.
Βέβαια ήταν σαν να ρωτάνε '' παιδιά έχετε ώρα? ''. Χάχα ξεκίνημα δίπλα μας με τον δικό της να την έχει βάλει καθιστή και να την γλύφει ενώ αυτή χάζευε τα υπόλοιπα ζευγάρια απόλαμβάνοντας τον δικό της αλλά ρίχνοντας και τις ματιές της στην τινά λες και ήξερε τι θα ακολουθήσει.καποια στιγμη μετά από 5 λεπτά ή (Τ) μου είπε θέλω να την γλύψω μαζί με τον δικό της. Βέβαια ποτέ δεν της χαλάω χατίρι και έτσι το παιχνίδι ξεκίνησε με την κοπέλα καθιστή και τον δικό της με την (Τ) στα 4 να την γλύφουν σαν τρελοί. Η κοπέλα είχε τρελαθεί και ήθελα να γλύψει την (Τ) αλλά εκεί έγινε η αποκάλυψη και η ανακοίνωση της επιθυμίας της (Τ) να την πάρει με το strap on.
Η έκφραση στο πρόσωπο της άλλαξε κοιτώντας τον δικό της με απορία για το τι θα ακολουθούσε. Βέβαια ο δικό της της είπε δοκίμασε και βλέπεις.να μην σας τα πολυλογώ μέχρι το χυσιμο της η κοπέλα δεν άφηνε την (Τ) να φύγει απόλαμβάνοντας για ένα 15 ξαπλωμένη και στα 4 τη απόλυτη νέα της εμπειρία τραβώντας με τις φωνές της όλα τα γύρω βλέμματα που έβγαζαν μια μικρή ζήλια σε κάτι τέτοιο με την καλή έννοια.
Αφού τελειώσε η (Τ) εγώ μιας και δεν έκανα κάτι με είχε καυλωσει ένα ζευγάρι 40+ απέναντι που έδιναν ένα ωραίο show μόνοι τους αλλά κάτι μου έλεγε ότι η κοπέλα ήθελε πολλά παιχνίδια και δεν έπεσα έξω.
Πλησίασα με με την (Τ) εξηγήσαμε και το παιχνίδι έγινε 4πλο σε δευτερόλεπτα με τα κορίτσια να φτιάχνονται και με την (Τ) εξαντλημένη να μου κάνει το χατήρι να την γαμησουμε μαζί. Αφού ξάπλωσα εγώ στον καναπέ η κοπέλα ανέβηκε επάνω μου περνώντας πιπα στον δικό της χορεύοντας στην κυριολεξία πάνω στο σκληρό Πουτσο μου. Ο δικό της της ζήτησε να την πάρουμε και οι 2 μαζί ένας μπροστά που ήδη ήμουν και αυτός από πίσω πράγμα που δεν αρνήθηκε αν και πρώτη της φορά 2πλο.
Και έτσι έγινε με την κοπέλα να το απολαμβάνει μέχρι η (Τ) να ετοιμαστεί και να σκάσει σαν δώρο έκπληξη δίπλα την με την κόπελα να μην πιστεύει αυτό που θα ζούσε. Με λίγα λόγια η κοπέλα δεν χόρταινε το strap on με εμένα μπροστά και την τινά από πίσω και τον δικό της στο στόμα να της λέει "μωρό μου κοίτα τι σου κάνουν σήμερα" το τέλος της δεν άργησε να έρθει και να με πλημμυρίσει με ένα ωραίο squirting.χαλαρωση με τα παιδιά στο μπαρ και αλλαγή τηλ για μετέπειτα συνάντηση μιας και αυτό που έζησε η κοπέλα δεν το πίστευε από τα λεγόμενα της.

ΥΓ. Κορίτσι την επόμενη με τα παιχνίδια σας να γίνει χαμός.
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό
Τιμή Εισόδου
30
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
thomas115656
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
690
Πόντοι:
996
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Μπακμαν, kostakis27

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Απριλίου, 2018
Όλα καλά.... το strap on εμπαινε και έβγαινε από τη μία στην άλλη όλο το βράδυ χωρίς προφυλακτικό;
Τέλεια κορίτσια! Γεια στα νινάκια σας!
30 Απριλίου, 2018
Η τ πηρε τον Τ και η τ πηγε με την β

γαμησε μας τυπε χασατε την μπαλα
02 Μαΐου, 2018
Φίλε alitirioss πάντα με άλλο προφυλακτικό το οποίο είναι και απαραίτητο για την ομαλή διείσδυση. Έρωτας
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3