Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Θα ήθελα να επισημάνω ότι η συγκεκριμένη κοπέλα έχει σταματήσει να δουλεύει από το τέλος του 2017 (λίγο πριν τις γιορτές των Χριστουγέννων). Την κριτική την γράφω γιατί δεν ξέρω αν κάποια στιγμή θα επιστρέψει και γιατί έχω πάει μαζί της πάρα πολλές φορές οπότε νοιώθω ότι της χρωστάω αυτήν την κριτική.

Την Celina την πρωτογνώρισα το 2017 και από την πρώτη στιγμή πού την είδα κατάλαβα ότι θα γίνει στανταράκι μου. Για την εμφάνιση της δεν θα πω και πολλά γιατί τα έχουν γράψει οι προηγούμενοι. Πολύ ωραίο minion σωματάκι με μοναδική παραφωνία το ελαφρώς πεσμένο βυζάκι (όχι τίποτα αντιαισθητικό) και ένα από τα πιο χαριτωμένα και ναζιάρικα μουτράκια πού έχουν περάσει από τον χώρο.
Σε αυτό όμως που η celina έδινε ρέστα ήταν η συμπεριφορά της και η θέληση της να σε ικανοποιήσει. Επίσης πρέπει να είναι ένα από τα πιο πολυμορφικά call girl πού έχω πάει στην ζωή μού. Μπορούσε να παίξει από full GFE μέχρι full PSE. Τα πάντα όλα, ήθελες μισή ώρα πίπα η Celina μέσα, ήθελες μια ώρα αχαλίνωτου δυνατού sex με σφαλιάρες και μαλλιοτραβήγματα κανένα πρόβλημα, ήθελες γούτσου γούτσου και αγκαλίτσες θα το είχες, γενικά θα σου έδινε απλόχερα ότι ζητούσες (εκτός από κωλαράκι, αυτό έκανε ΤΖΙΖΖΖΘυμός). Σε κοιτούσε όλη την ώρα στα μάτια για να καταλάβει τη θέλεις, πραγματική γκέισα. Προσωπικά δεν πιστεύω ότι υπάρχει πελάτης που την πήρε και δεν έμεινε ικανοποιημένος.Εγώ συνήθως την έκλεινα 2 ώρες γιατί δεν μπορούσα να την χορτάσω

Η φράση "Θα σε πάρω σπίτι μου!!!" ήταν κάτι πού μού έλεγε αραιά και πού για να μού δήξει ότι πέρναγε καλά μαζί μου αλλά και μερικές φορές όταν ερχότανε σε οργασμό, (πραγματικό ή ψεύτικο). Εννοείτε ότι δεν έχω την αφέλεια να πιστεύω ότι μόνο εγώ έχω ακούσει την παραπάνω φράση από τα χείλια της, είμαι σίγουρος ότι θα το έλεγε και σε άλλους πελάτες. Το θέμα είναι ότι γινότανε απολύτως πιστευτή, ίσως γιατί την στιγμή πού το έλεγε, σε όποιον το έλεγε, το πίστευε και ή ίδια ή ένοιωθε την εσωτερική ανάγκη να το πιστέψει και η ίδια. Η τελευταία συνάντηση μαζί της έγινε λίγο πριν τα Χριστούγεννα όπου και μού είχε πει ότι θα επέστρεφε αμέσως μετά τις γιορτές αλλά δεν.... Ελπίζω και εύχομαι αυτή ή μη επιστροφή της να έχει σηματοδοτήσει μία θετική αλλαγή στην ζωή της και όχι μία αρνητική.

Α ρε Celina έφυγες και δεν με πήρες σπίτι σου!! Μεγάλο χαμόγελο

Με την Celina δεν μπορώ να είμαι αντικειμενικός. Αν με άφηνε το σύστημα μπορεί να έβαζα σε όλα 10 (οπότε καλά κάνει και δεν αφήνει!!)

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
240€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
spipis71
Ανώτατος
Εγγραφή:
16 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
13.624
Πόντοι:
17.346
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Karelis69, Dimitris-k, vltepdr και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού