Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 116 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Οπως εχω γραψει και παλιοτερα ψαχνω για μια πιπου ανταξια της Αλεξιας που δουλευε στη Βριλησσου (τωρα ειναι στα Χανια) και της Ευας της αδυνατης Ουκρανηςπου δουλευε στη Κων/πολεως.
Πολλα καλα κοριτσια και αξια (πχ Αθηνα) αλλα δεν φτανουν τις πιπες εκεινες.
Πηγα λοιπον βολτα στη Διδυμου, ετσι για αλλαγη, και μπηκα στο 22.
Το σπιτι, στις παλιες εποχες της Αθηνας θα ηταν αρχοντικο. Ωραιος χωρος γενικα.
Χαρακτηριστικο του 22 ειναι οτι ολες κανουν τελειωτικο στο στομα.
Η τσα2 μου παρουσιασε την Σονια.
Μιλφ κανονικο γυρω στα 50+
Προσωπο συμπαθες προς το ομορφο. Βαθμος 7
Βυζια 3αρια+ αρκετα στητα για την ηλικια της με ωραιες ρωγες. βαθμος 8
Κοιλια και κωλος λιγο κρεμασμένα αλλα πολυ καλα για την ηλικια της βαθμος 6
Μπουτια - γαμπες πολυ καλα βαθμος 8.
Οταν την καλοεξετασα ειπα να παω να δω και αλλουΧμμμ;, αλλα οταν αυτοπαρουσιαστηκε και ειπε οτι δινει και κωλο, το ειπε με τετοιο τροπο που εβγαλε πολυ καυλα (θα γαμισεις καλα γλυκουλι μου μου ειπε) και τα χειλια της πηραν τετοιο σχημα, που η διαισθηση μου μου ειπε οτι θα ευχαριστηθώ πιπα.
Εδωσα το μπλε παραβολο, περασα στο ευπρεπες, ευαρεο και ευρυχωρο δωματιο. Γδυθηκα, πλύθηκα κιαι νασου η Σονια (ουτε στο κρεββατι δεν προλαβα να παω).
Μπαλαμουτιαστηκαμε στα ορθια.
Καλα γλωσσοφιλα και φιλακια στο λαιμο μου. Ανταποδωσα στις ρωγες και στο λαιμο χουφτωνοντας τον κωλο της. Στο μεταξυ μου σηκωθηκε. Πολυ καυλιαρης εισαι μου λεει. Μυρισε το μουνι σου και σηκωθηκε να το βουλωσει της λεω αλλα πρωτα θα σου βουλωσει το στομα. Ξαπλωσε μου λεει. Ξαπλωνω και μου αρχιζει ενα καυλωτικο ισπανικο, σουφρωνοντας τα χειλια της καυλωτικα ενω την ελουζα με γλυκολογα του τυπου: καριολα μου, μουναρα μου, καυλα μου θα σε ξεσχισω.
Πηγε να καραμελωσει τα @@ αλλα θεωρησε οτι δεν ειχα πλυθει αρκετα και με σήκωσε να με πλυνει. Μου εκανε ενα πολυ καυλωτικο πλυσιμο ενω χαιδευα την κωλαρα της.
Πεσαμε παλι στο κρεββατι και εζησα την αποκαλυψη του Ιωαννου.
Αρχισε με καραμελωμα των @@, γλυστρουσε την γλωσσα της σαν ελκθυρο αργα ηδονικα και βασανιστικα προς τα πανω και μπουκωνε το κεφαλι παιζοντας το με τη γλωσσα για πολυ ωρα. Μετα εριχνε μερικα βαθια λαρυγγια με πολυ σφιχτο στομα, αλλα χωρις δοντια. Το στομα της ηταν στενο σαν μουνι παρθενας. Μετα παλι πιπιλισμα του κεφαλιου, γλύψιμο προς τα κατω, καραμελωμα. Αρχισα να αναριγω, οι πατουσες μου μουδιασαν και μουγκριζα σαν τον μοσχο τον σιτευτό απο ηδονη βριζοντας της πουτανα καριολα αλλα και ταυτοχρονα λεγοντας της θεα, κλαρινιστα του Μεγαρου της μουσικης, μωρο μου κλπ. Απο την καυλα πηγα να της χαιδεψω τα μαλλιά. Με εκοψε λεγοντας μου ¨"δεν θα παντρευτουμε!!".
Συνεχισε την καταπληκτική πιπα και εγω ειχα απογειωθει. Πηγα να της πιασω τα δαχτυλα και παλι μου λεει "δεν θα παντρευτουμε!!".. Βιτσιο και αυτο, ειχα χωσει ολη τη χουφτα στη σουφρα της, τα δαχτυλα μου στο κωλο και το στομα της αλλα το ταμπου της ειναι τα μαλλια της και τα δαχτυλα της...
Της ειπα να σταματησει γιατι ειχα χασει τον ελεγχο και θα εχυνα πριν την ωρα μου.
Εβαλε καποτα και αρχισε ενα καταπληκτικο καρεκλατο cow girl, παρολα τα χρονια της.
Τωρα που δεν ειχε το στομα γεματο, αρχισε τα βρωμολογα: ειμαι η πουνανα σου, σκισε με καυλιαρη, χυσε με, ναι κιαλλο. Το cow girl συνεχιστηκε με καταπληκτικό συντονισμο, εσπρωχε αυτη εσπρωχνα και εγω για να φιλαω τα βυζια της.
Ελα πισωκολλητα μου λεει. Οχι της λεω ξαπλωσε. Της σηκωνω τα ποδια και αρχιζω να σπρωχνω μανιωδως βριζοντας της παντιοτροπως, το ιδιο και αυτη. Της βγαζω τα πορνοπαπουτσα, κοντραρω τα ποδια της στους ωμους μου και συνεχιζω το κουτουπωμα.
Θελω τον κωλο σου της λεω αλλα απο μπροστα γιατι θελω να βλεπω τις βυζαρες σου και το καυλοστομα σου.
Δυστυχως το δωματιο δεν εχει καθρεπτη στο καταλληλο μερος.
Καθοδηγησε το ψωλι στον κωλο της και το παρτυ συνεχιστηκε. Απο την ηδονη μουγκριζα και η Σονια νομισε οτι κουραστηκα και μου λεει: ελα να σε τελειωσω με πιπα. Οχι ακομα της λεω, θελω και αλλο κουλουρι και το δικο σου ειναι νοστιμο.
Οταν ενοιωσα τα φλοκια να ερχονται, ξαπλωσα διπλα της, ηπια νερο και περιμενα.
Εκανε λιγο ισπανικο. εβγαλε την καποτα και αρχισε το καταπληκτικοτερο πιστοναρισμα. Τα ποδια μου ξαναμουδιασαν, το σπερμα αργουσε να ανεβει και η ηδονη πολλλαπλασιαζονταν. Τοτε εγινε το εξης καταπληκτικο: mouthfucking και πιπα ταυτοχρονα σε τελειο συντονισμο και ετσι εχυσα καταπληκτικα. Συνεχισε την πιπα μεχρι που με στραγγισε εντελως. Σηκωθηκε εφτυσε τα φλοκια, χαιρετησε και εφυγε.
Σηκωθηκα παραπατώντας και μονολογώντας, τι πιπα ηταν αυτη ρε πουστη.
Την συστηνω ανεπιφυλακτα και θα ξαναπαωΓερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σόνια
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
267
Likes:
3.427
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, kolokopeas, Andrew256 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Απριλίου, 2018
Ο επόμενος στόχος Ναι!
20 Απριλίου, 2018
Τι έγινε άλλαξε μαγαζί και πήρε τα πάνω της.. γιατί εγώ θυμάμαι μια ξυνομουρα Ρωσίδα που όλο ήταν μη και μη..ορε βελτίωση μάλλον θα φτάσει ο καθαρός αέρας της διδύμου Κάτι σαν το βουνό τε αδερφέ μου.. ανέβηκε από Αλκιβιάδου και φύσηξε άλλος αέρας..Χμμμ;
20 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το ίδιο λέω κι εγώ ρε τύπε!!! Βάλε και τις αναδουλειές στην εξίσωση.Καπέλο
20 Απριλίου, 2018
Ε ναι ρε μαν τι ξαφνικα μεταμορφωθηκε σε πορνο σταρΧμμμ;μακαρι να ισχυει αλλα χλομο το βλεπω και καποιει θα φαν τα μουτρα τουϛ απο αυτεϛ τηϛ κριτικεϛΚεφάλι σε τοίχο!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4