Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 35 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Ντασια η Νταρια αναλογως πως την φωναζει η τσατσα ειναι μια σχετικα νεαρη προς το προμιλφ καστανοξανθη Ρωσιδα ιεροδουλη με μετριο σε ομορφια προσωπο , μεσαιο προς μεγαλο στηθος , λευκο δερμα , κοντη σε αναστημα , κοιλιτσα , ισιο μακρυ μακρυ και σωμα με πιασηματα προς το παχουλο.Παντως σε καμια περιπτωση δεν την λες χοντρη.Αυτη φορουσε ενα ολοσωμο για να κρυψει τις ατελειες του σωματος της.Εκανε πολλα δωματια.Η τσατσα ανακοινωσε ελευθερο στοματικο τελειωτικο στο σωμα.

Εδωσα ενα 10ρικο και περασα στο δωματιο.Δεν ειχα ξαναγαμησει στο συγκεκριμενο μπουρδελο μιας και ανοιξε προσφατα.Παντως ειναι πανω απο τον μεσο ορο της περιοχης σε επιπεδο καθαριοτητας.Η κοπελα ξεπεταξε καποιον συναγωνιστη σε 5 λεπτα και ηρθε σε μενα.Της ειπα να βγαλει τον στηθοδεσμο μιας και αυτη δεν το εκανε απο μονη της.Την ανεβασα απο πανω μου και εγλυψα τις βυζαρες της.Αυτη δεν εκανε καθολου προκαταρκτικα.Αυτη ηθελε να με πιπωσει ακαποτα αλλα εγω της ειπα να μου εφαρμοσει το προφυλακτικο και μετα να ξεκινησει την πιπα.Η πιπα της αδιαφορη! Περιμενεις καλυτερη πιπα απο μια Ρωσιδα προμιλφ! Μπαλακια αρνηθηκε να γλυψει! Αυτο το βαζω στα αρνητικα! Η πιπα της μικρης διαρκειας! Δευτερολεπτων!

Την ξαπλωσα ανασκελα και της τον καρφωσα στο μουνακι της.Αυτη εδειχνε να ποναει απο τα πολλα γαμησια και εβαλε κρεμα στο μουνακι της.Την γαμησα για λιγη ωρα σε αυτη την σταση.Πεσανε και μερικα γλωσσοφιλα που δεν τα ειχα ιδιαιτερη αναγκη.Την ειχα βαρεθει ηδη και αποφασισα να χυσω τις βυζαρες τις για να σωσω καπως την συνεδρια.Ανεβηκα απο πανω της και της ειπα να κραταει τις βυζαρες της.Μετα απο λιγο αρχισα να χυνω πανω στις βυζαρες της.Η τσατσα ηδη την ειχε φωναξει! Χωρις να εχει περασει το 10 λεπτο! Και αυτο το βαζω στα αρνητικα! Η κοπελα σκουπιστηκε , ντυθηκε και εφυγε να κανει ντουζ.

Συνοψιζοντας , η Ντασια ειναι μια ιεροδουλη μετριας εμφανισης.Εχει πιο ωραιες αδυνατες και νεαρες στο Μεταξι.Απλως απο μια Ρωσιδα προμιλφ περιμενεις καλυτερη πιπα και καραμελωμα.Κατι που δεν κανει η Ντασια! Ειναι δεκτικη σε φιλια στο σωμα , σε γλωσσοφιλα και σε δαχτυλο στο μουνακι της.Ειναι δεκτικη σε τελειωτικο στις βυζαρες της.Εδειξε σημαδια βιασυνης και γενικα αγχωμενη με τον χρονο για να προλαβει να ξεπεταξει ολους τους πελατες.Πρεπει να την αγχωνει και η τσατσα που βαραει πορτα πριν το 10 λεπτο! Η κοπελα δεν μιλαει καθολου Ελληνικα αλλα και ουτε Αγγλικα.Η συνευρεση εγινε στον οροφο. Εγω παντως δεν περασα καλα! Ελπιζω να σας βοηθησα!


Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντάσια-Ντάρια
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, sotis99, mallias20 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Απριλίου, 2018
Νά΄σαι καλά,TOMMY DEVITO που μας γλύτωσες.Εμπιστεύομαι τις κριτικές σου.Την είχα δει κι εγώ αυτή την Ντάσια...
Μ
Μααλάκας
review reaction 5 pipinokinigos28
15 Δεκεμβρίου, 2021
Για ολα φταιει η τσατσα που θελει περισσοτερα ραντεβου η κοπελα κανει καλη πιπα και προσπαθει να ειναι δεκτικη με τον πελατη αμα προσεξες φοραει περουκα της εχουν πεσει τα μαλλια απο καρκινο προσωπικα την επισκέπτομαι και οταν ειναι αντρας υπηρεσια καθομαι και πανω απο 10λεπτο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2