Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 30 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δευτερα του Πασχα και μετα απο τοσο φαι και πιωμα επρεπε να καψω θερμιδες,ενω ειχε ανεβει και λιμπιντο επικινδυνα!!!Κατεβηκα λοιπον στην πιατσα οπου παρατηρησα μεγαλη κινηση και πιο πολυ απο πακηδες.Στα κεντρικα σπιτια δεν εβρισκες δωματιο και η υποθεση μυριζε ξεπετα οπου κι αν εμπαινες.Η μπουρδελοεμπειρια μου δεν επιτρεπει πλεον τετοια ατοπηματα,οποτε κινηθηκα προς τα παραμεθωρια...
Πηγα Ακομινατου μηπως πετυχω την μιλφαρα Χριστινα,που την ειχα παρει πριν δυο βδομαδες και μου αφησε αριστες εντυπωσεις.Γενικα ο συγκεκριμενος οικος ειναι πλεον στα τοπ μιλφαδικα των επιλογων μου,που δυσκολα να φας φολα.
Βρηκα την Αλεξανδρα και θυμηθηκα καλες κριτικες συναγωνιστων,γι αυτο και ειπα να δοκιμασω χωρις δευτερες σκεψεις...
Προκειται για κοντη σχετικα μιλφ Ρωσικης προελευσης με Ασιατικα χαρακτηριστικα και λευκο βελουδινο δερμα.Στο σαλονι ειχε ενα βλεμμα γεματο υποσχεσεις και με καυλωσε αμεσως!!!Περιμενανε κι εκει καποιοι πακηδες αλλα ηταν σκεπτικοι αν θα μπουν,οποτε επωφεληθηκα...
Πριν ακομα γδυθω μπηκε σχεδον αμεσως η Αλεξανδρα και με περιμενε διπλα στην σομπα,καλτ σκηνικο του συγκεκριμενου δωματιου...
Μου ειπε να ξαπλωσω σαν κατι νοσοκομες των εξωτερικων ιατρειων,για να δει την σοβαροτητα της καταστασης μου!!!!Επεσε επανω μου αιφιδιαζοντας με με γλωσσοφιλα,γλειψιματα στο στηθος,τον λαιμο και κατεβαινοντας προς τα κατω αρχισε ενα ακαποτο αισθησιακο τσιμπουκι βγαζοντας αναστεναγμους,ενω εγω κοντεψα τα καταθεσω προωρα!!!
Μετα ανεβηκε πανω μου και αρχισε γαμιεται με μανια κουνιωντας την λεκανη της,ενω συνεχιζε τα γλωσσοφιλα.Το στομα της παντως μυριζε ωραια γι αυτο και συνεχισα.Με ειχε καυλωσει πολυ και δεν πιστευα οτι πασχαλιατικα μου εκατσε τετοια συναντηση!!!
Στην συνεχεια την γυρισα σε πισωκολλητο αλλα για λιγο αφου το τελος πλησιαζε....εβγαλα λοιπον την καποτα και σηκωθηκα ορθιος να της τον δωσω στο στομα.Αρχισε την πιπα κι οταν ερχοταν το τελος,τον εβγαλα απο το στοματης και την εχυσα στα βυζια!!!Εδειξε να μην της αρεσει που την λερωσα,τα ηθελε στο στομα μαλλον,αλλα εβγαλε μωρομαντηλα να καθαριστει οπου την βοηθησα κι εγω.Παντως φευγωντας με ευχαριστησε....Εφυγα και πηγα χτυπησα ενα γαλακτομπουρεκο γιατι ειχαν κοπει τα ποδια μου χαχαχα!!!
Προκειται για μιλφ που οι λατρεις του ειδους πρεπει να δοκιμασουν,οι υπηρεσιες της ειναι υψηλου επιπεδου για το δεκαρικο!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 09, 2018
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Billy7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
16 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
899
Πόντοι:
2.687
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, dinos34, Kinkey και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού