Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 162 10
Sex Studio 157425
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σαντρα Ρωσσιδα γυρω στα 35,μελαχρινη με μακρυ μαλλι,ομορφο προσωπο και πολυ σφιχτο κορμι με τρυφερο δερμα και στητο βυζι.50ε για 69 με γυμνο αν και ζητουσε 60ε αλλα ευκολα κοψαμε το 10αρικο...Το Φριξου 14 ειναι ενα αγαπημενο στουντιο απο τοτε που ανοιξε διοτι διαθετει μεγαλα,ανετα δωματια με χτιστα κρεβατια που δε κουνιουνται ουτε τριζουν στο ελαχιστο,συν οτι εχω ριξει πολυ ωραια γαμησια εκει μεσα με διαφορες κοπελες.
Το μονο που με χαλασε ηταν το ηχειο στο ταβανι που εχει καποιο προβλημα και κανει χρουτς χρουτς και μου σπαει τα νευρα

Ανετη με την εισοδο της στο δωματιο,υπηρξε οικειοτητα απο την πρωτη στιγμη,γδυθηκε και εκατσε στα γονατα στο κρεβατι διπλα μου οπου αμεσως αρχισα να τη χαϊδευω το μουνι και τη σουφρα και να ρουφαω τα τρυφερα βυζακια της.Της αρεσε και αρχισε να μου παιζει τον πουτσο που γρηγορα αρχισε να παιρνει την ανηφορα...καταλαβα οτι θα τα παμε καλα και την τραβηξα να κατσει πανω στον πουτσο μου,το δεχτηκε και κουνιοταν μπρος πισω σα να γαμιεται ενω κοιτωντας τον πουτσο αναμεσα στα μουνοχειλα της το βρηκε πολυ αστειο αρχισε να γελαει και μου ελεγε κοιτα εχω πουτσο,ελα να μου τον γλειψεις Money Mouth...
Εκανα κινηση να τη φιλησω αλλα αρνηθηκε αλλα τη ρουφουσα δυνατα στο λαιμο ενω ενιωσα και την πρωτη υγρασια του μουνιου της στ'αρχιδια μου...

Με ξακαβαλησε και μου αρχισε ενα πολυ καλο τσιμπουκι με βαθια μπουκωματα και μπολικο σαλιο ενω ειχε στηθει στα 4 και επαιρνα ματι την κωλαρα της στον καθεφτη και χαϊδευα τη σουφρα...συνεχισε με ενα πολυ χαμηλο αρχιγλειψιμο και ρουφηγμα ενα ενα τα αρχιδια μες το στομα της.
Ειχα καυλωσει πολυ αλλα ηθελα παιχνιδι μ'αυτο το τρυφερο κορμι πριν τη γαμησω οποτε τη σταματησα και οπως ηταν στα 4 ορμαω απο πισω και την αρχιζω ενα λυσσασμενο γλειφοκωλι στη σφιχτη και πανεμορφη σουφριτσα της.Της αρεσε και οσο περνουσε η ωρα και η σουφρα χαλαρωνε τοσο τα βογγητα εγιναν πιο εντονα ωσπου ξαπλωσε εντελως μπρουμυτα στο κρεβατι και την ελιωσα τη σουφρα για κανα 10λεπτο...
Τη γυρισα και ανασκελα για να απολαυσω και το μουνακι της...εκτος απο το πολυ ιδιαιτερο και τρυφερο δερμα σε ολο το σωμα,το ιδιο τρυφερο και απολυτα λειο ειναι και το μουνι της και η σουφρα της,ειναι το τελειο γλειφιτζουρι δηλαδη αυτη η γυναικα...συνεχισα για ωρα το γλειψιμο τσιμπωντας και τις ρωγες της ωσπου δεν αντεχε αλλο και με σταματησε.

Την λεω κανε μου πιπα παλι,το εκανε με πιο πολυ ενταση αυτη τη φορα και προσπαθουσε να τον παρει πιο βαθια αλλα ετσι οπως ηταν στο πλαϊ και τη χαϊδευα την χαλαρη πλεον σουφρα καυλωσε για τα καλα οποτε και γυρισε σε 69 και μετα απο λιγο εκατσε κανονικα στη μουρη μου,με τα χερια της ανοιξε τερμα τα κωλομαγουλα και καρφωνε τη σουφρα της με δυναμη στη γλωσσα μου ενω μουγκριζε σαν αγριμι...
Ειχε καυλωσει για τα καλα απο τον κωλο οποτε την λεω στησου να στον βαλω στον κωλο αφου σ'αρεσει αλλα δε δεχτηκε.
Πρωτη σταση πισωκολλητο οπου βαρεσα δυνατα και την εριχνα μπατσες στον κωλο αλλα δε μου αρεσε ετσι,ηθελα να βλεπω την καυλοφατσα της.
Τη στηνω απο μπροστα τη γαμαω πιο αργα,κοιταζομαστε βαθια στα ματια και με αρπαζει και πλακωνομαστε στα πολυ βαθια γλωσσοφιλα Έρωτας ηταν η στιγμη της απολυτης χημειας...συνεχισα για λιγο ακομα οποτε την προτεινα να τη χυσω στη μαπα...εκανε ταχα πως το σκεφτηκε λιγο αλλα μου λεει ενταξει αλλα μονο γυρω απο το στομα και οχι στα ματια Σπασίκλας
Καβαλαω ολοκληρος πανω της λοιπον και παιζω την πουτσα μου μες τη μουρη της ενω αυτη γελαει και λεει κατι μαλακιες στα ρωσσικα...τη βαζω και τα χερια της να μου χαϊδευουν τις ρωγες και τη ριχνω μπολικο και παχυ πραμα στα χειλη,μαγουλα,πηγουνι...εβαλα το χερι μου στα ματια της για την προστατευσω οπως μου ειχε ζητησει...Μενω λιγο ακομα απο πανω και τα πασαλειβω κιολας με τον πουτσο μου...κανω να την ξεκαβαλησω και μου λεει φιλησε με τωρα Λύπη...λεω φυγε απο δω ρε ...τιναζεται πανω με αρπαζει και με φιλαει μες τη μουρη...ε ειπαμε ειναι φουλ τρελη η γυναικα αλλα αγαπησιαρα Έρωτας
Σηκωθηκαμε,πλυθηκαμε,τα ειπαμε λιγο ακομα και αποχωρησε...

Συμπερασμα...πολυ εμπειρη γυναικα στο σεξ,παναξια εκπροσωπος της μεγαλης ρωσσικης σχολης,λειτουργει περισσοτερο με τις καυλες της παρα με τα τυπικα του προγραμματος.Βεβαια αυτη η τρελα της ισως ειναι κουραστικη για καποιους και ισως δοκιμαζει λιγο και την ανοχη του πελατη αλλα αν πας με τα νερα της στο τελος δε θα χασεις και φυσικα αν της καυλωσεις την κωλοτρυπιδα μετα την κανεις ο,τι θελεις.Δεσαμε πολυ μεταξυ μας,αν μεινει και συνεχισει ετσι θα μιλαμε για δυνατο στανταρακι που τοσο πολυ ελλειπε απο τη νυχτερικη βαρδια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 06, 2018
Όνομα κοπέλας
Σάντρα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.316
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kassler, o salonikios, planeta και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού