Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Χρόννια πολλά. Καίρο είχα να γράψω στο forum. Όλα τα γνωστά μαγαζιά κλειστά σήμερα λόγο μέρας... Είχα καύλες όμως και έπρεπε να ρισκάρω. Η τσατσά φιλική αλλα πολύ mpla mpla. Μέχρι να βγει η κοπέλα από το δωμάτιο μου τα έπρηζε για το ποσο καλή είναι και το ότι θα κάνει όλες τις φαντασιώσεις μου πραγματικότητα. Βγαίνει η Αννα (από βουλαγαρία μου είπανε) και ήταν ΠΟΛΥ όμορφη. Γύρο στα 20-22 το πολύ την έκανα. Κολάρα, όμορφο στήθος στητό και όμορφο πρόσωπο. Πάω να σηκωθώ (με σκοπό όμως να ξαναπεράσω μετά γιατί μου είχε γυαλίσει) και έρχεται και κάθεται πάνω μου και αρχίζει να μου χαϊδεύει τον πούτσο. E δεν ήθελα πολύ πέρασα.

Το πρόγραμμα που μου είπε πει η τσατσά είναι

-Ελεύθερο στοματικό
-69
-φιλάκια (αλλα όχι στο στόμα), χαδάκια

Με το που μπαίνει η Ανά μέσα κάθεται διπλα μου και πάει να μου βάλει την καποτά.

-Όχι καποτά, λέω εγώ
- Με, μου λέει αυτή
- Όχι
-Naiiiii
-όχι
-Naiiiiiiiiiiiiiii
-Oxiiiiiiiiiiiii
Μουτρώνει
-Ένταξη αλλα λίγο μονο.

Ξεκινάει και καλά τώρα. Απλά τον έβαζε στο στόμα της... Δεν τον έγλειψε καθόλου. Άντε γαμήσου λέω τουλάχιστον θα την γλείψω εγώ.

Μην τα πολυλογώ πάλι τα ίδια είχαμε. Ναι,όχι,ναι,όχι και στο τέλος της λέω ότι θα ζητήσω τα λεφτά μου πίσω. Άντε καλά μου λέει αλλα λίγο πάλι.

Είχε μουνάρα απίστευτη αλλα με άφησε να την γλείψω λιγότερο από 1 λεπτό και όσο την έγγλυφα μίλαγε βουλγαρικα... Μάλλον θα με έβριζε... Στο λεπτό με ΚΛΩΤΙΣΕ(seriously) και μου λέει όχι άλλο...

Τα πόδια στα καλαμια δεν ήταν καλά ξυρισμένα. Επίσης δεν με άφησε ούτε τα βυζιά να τις γλείψω.

Αυτά... Γενικά το γκομενάκι είναι ΠΟΛΥ τούμπανο και σε καυλώνει εύκολα και το έχει και με το σαλοναρισμα αλλα δεν γαμιέται με τίποτα μέσα στο δωμάτιο. Και πριν πάω είχα κάνει κλασικά μπάνιο, κολώνια και τα σχετικά και είμαι και νέο παιδί δηλαδή αι γαμήσου. Τι άλλο θέλει για να κάνει καλά τη δουλειά της.

Είναι 100% κλεψιά αλλα μετά όταν την γάμησα κατάφερα να τελειώσω και είχε super duper κολάρα οποτε δεν τα έκλαψα ιδιαιτερα τα λεφτά. Αν και ο μεγαλύτερο λόγος είναι ότι τώρα τελευταία έχω κάνει επικά γαμήσια στην περιοχή (Αθηνα από το διπλα και Ντιάνα από το ίδιο μαγαζάκι- Η οποια έφυγε Russia για 1 μηνα μου είπε η τσατσά σήμερα)

TLDR: Αν το μονο που θέλεις είναι μια όμορφη τρυπα να βάλεις το καυλί σου μέσα ναι ok είναι μια χαρά. Έχει κολάρα, έχει μουνάρα. Αν θες γυναικα με συμμετοχη και ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ που ανακοίνωσε η τσατσά ΞΕΧΑΣΤΕ ΤΗΝ. Είναι μεγα παγίδα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 08, 2018
Όνομα κοπέλας
Αννα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
680
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 darkmpourdel, black crow, ThE και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Απριλίου, 2018
Λες για ένα καστανόξανθο, μαυρισμένο κοντοπούτανο;
10 Απριλίου, 2018
Δεν θυμάμε αν είναι μαυρισμένη αλλα ναι κοντή και καστανόξανθη
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2