Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 47 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ομολογώ οτι επέλεξα τη Ζήνα γιατι κάποιος έγραψε για butt plug και με έφτιαξε η ιδέα. Ζήτησα απο το γραφείο να έρθει έτσι και σε εμενα, αν γίνεται. Και ετσι ηρθε: με μια ταπα στη μικρη τρυπουλα της.

Αδύνατη και κοντούλα με καλοσχηματισμένο βυζι και στητο κωλο. Δεν ειναι εντυπωσιακή, περισσότερο next door όμορφο πιπινάκι.
Τη γάμησα σε ολες τις στάσεις/παραλλαγές που μου ήρθαν στο μυαλο με στοματικό εκατέρωθεν. Πηρε πρωτοβουλιες οταν επρεπε αλλα τα περισσότερα τα έκανα εγώ. Πρέπει να τη βάλεις κάτω και να μην την αφήσεις να χαλαρώσει γιατι χάνεις πολύτιμο χρόνο. Στο διαλειμα μεταξύ των δύο τελειωματων ειχαμε πραγματα να πουμε αφου ειναι Ελληνιδα. Μάλλον. Σίγουρα πάντως αλλάζει διάθεση γρήγορα απο χαρούμενη σε λυπημένη.

Πίπα αργή και αισθησιακή, οχι πολύ τεχνική αλλά μου άρεσε. Πρώτη φορά έχυσα σε στόμα γιατι τόσα χρόνια δε το δοκίμασα. Κακώς.

Πέρασα μια ώρα ευχάριστα, όπως έλπιζα, και χωρίς να αισθανθώ ουτε στιγμή οτι ήμουν με επαγγελματία.
Εκτός του γεγονότος οτι δε μου κάθονται πλέον πιπινακια. Δωρεάν.

Μόλις συνειδητοποίησα οτι σε cg δεν χρειάζεται να περιγράψεις οτιδήποτε άλλο εκτός απο τη κοπέλα και οτι έκανες μαζί της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
206
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntountaras, Ζήνα(2), doc_lin και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού