Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 11 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνενόηση με το γραφείο αρκετά καλή Αν και περίμενα 7-8 λεπτά κάτω απο το χοτέλι μέχρι να μου πούν τα δωμάτια των κοριτσιών.
Το προσωπικό του ξενοδοχείου αρκετά καλό , σίγουρα ένα επίπεδο πάνω απο τον χώρο.
Το δωμάτιο επιεικώς μέτριο.
Πιτσιρίκια μέσα στο ξενοδοχείο να τρέχουν π΄λανω κάτω σε κατάσταση αμόκ ίσως κ προχωρημένου δαιμονισμού.
Με τις κάυλες που είχα άνετα ξεκόλιαζα 2-3 αν δεν σκάζανε.
Ανοίγη η πόρτα η κοπέλα των φωτό με 3-4 κιλάκια παραπάνω.
Βυζί 5άρι- ρόζ ρώγα εσωτερικό μουνάκι κ φόραγε ένα ωραίο κορμάκι.
Μπήκα μέσα βουρ για μπάνιο αφου θώπευσα λιγο τις βυζάρες τις κοπελιάς, βγαίνω κ μου λέει μάνιεεεει τα δίνω.
Με βουτάει κ με ρίχνει στο κρεβάτι.
Πίπα με μαλακία χέρι φουλ η πουτάνα μωρή τις λέω νηστεία κάνεις λόγω μεγάλης τετάρτης?
Την πλακώνω στην νοηματική τις τραβάω τα χέρια κ αρχίζει πίπα-φρέζα κοτλεδάκι ο πουτσος μου.
Νιεεεεεέτ λέω μεγάλη τεταρτή νο εατ μιτ ονλυ γλυψ
-Ντα?
-Ντα με λέει
-Σπασίμπα?
-Σπασίμπα
Ξαναξεκινάει συνέντευξη κ με μαγικό τρόπο χραπ χρουπ με το στόμα περνάει καποτα στο ημικαυλομένο καυλί.
Δωσε τόπο στην οργή με τις κάυλες που είχα το ξεπερνάω.
Σηκώνει πόδια βλέπω μουνάκι κλειστό... για να δω τι γέυσι έχει πάω κάτω αμπανιάριστη γέυση προσούτο μεταμεσονύχτιας ωρίμανσης.
Δεν βρώμαγε αλλα δεν μοσχοβόλαγε κιόλας να θές να γλύψεις.
Τον καρφώνω ( καλή αίσθησηκ ψιλοσφιχτή) βάζω 1η,2η,3η αρχίζει τα ρώσικα, βγαίνω γκουντ ρωτάω γκουντ αυτη κ βουτάει την ψωλή πλατσ μέσα όλη , πάμε πάλη ρώσικα .
Σκύβω να ακούσω τι λέει ανοιγει τα μάτια... ματάρες πάω να φιλήσω φιλή χωρίς γλώσσα... ρε γαμότο λέω πάει το ντι φι κέι.
Τον βγάζω τις λέω γύρνα ντόγκι , μου κάνει ζουζουνιές.. την βουτάω την αρπάζω την πατάω στα 4 δίνω πόνω κ τα αμολάω πλάτη.
Πάει για μπάνιο παιδιά 1 λεπτό έκανε, εγω λόγω ζέστης έκανα ντουζ τουλάχιστον 3 λεπτά.Ουτε το μουνί δεν φρεσκάρισε δλδ.
Θετικό, αρνητικό δεν ξέρω άλλες κάνουνε 15λεπτά κ γαμωσυχτιρίζω αυτη τουλάχιστον δεν άργησε.
Ημίχρονο αγγλικά επίπεδο τζουνιορ κ σε 3 λεπτά μου λέει μασάζ ντααα εγω .
Χαιδέυει λίγο στήθος κ αρχίζει καπάκια πίπα πάλι με τα μαγικά της βρίσκομαι με καπότα στο καυλί.
Συναγωνιστές ούτε ο μαγος jorgos στο γυάλινο τέτοιο sleight of hand η καλύτερα sleight of mouth.
Αν αρωστήσει ο φίλος δίπλα είναι το κορίτσι ένα κατσαμπάκι άνετα πετάγεται κ το κάνει.
Πίπα πιο πολύ βασίκα ηταν η λεγόμενη πίπα της ντροπής μαλακία κ φτυσίμο ...
Τεσπα καυλώνω κ ανεβαίνει απο πάνω. το κορίτσι απλά δεν το έχει απο πάνω κ κρίμα γιατι εχει βυζάρες.
Στο Body pump με 25ακιλη μπάρα στους κοιλιακούς πιο πολές επαναλήψεις έβγαζα.
Με πέθανε η ρουφιάνα σιτ λέω.
Μι του ολντ νο καντουκεν οκ? οκ λέει κ ξαπλώνει για να την γαμίσω στα πλάγια. άιντε λέω κάρδιο σήμερα.
βαράω καμιά δεκαριά τα φτύνω κ τις ξαναλέω -του ολντ μπειμπι οκ μου λέει κ πέφτει για πίπα πάλι
Μπάβο λέω φιλότιμο τ κορίτσι κ ξάφνου πετάγεται αρπάζει πάλι την καπότα.
Όπα λέω αυτην είναι ικάνη να μου βγάλει καμια καπότα απο την ουρήθρα μου τώρα η χειρότερα απο καμιά μύτη.
την σταματάω με τρόμο κ την λέω ρελάααααααξ προσπαθώντας κ να την υπνωτίσω παράλληλα.αράζουμε λέμε 2-3 μαλακίες φιλάκια χωρίς γλώσσα και αρχίζω την νοηματική για το κλαρίνο η δεν το πιασε η έκανε την κορόιδα.
γάματο λέω κ πάω πάλι να την γλύψω μπάς κ πάρη μπρος νιό μου λέει κ πετάγεται στο μπάνιο και κατα 90% έπλεινε το μουνί της.
Απο την χαρά μου κάυλωσα φακ με λέει ελα φακ λέω δε γαμιέται
Ντάξει η κοπέλα άντεξε αρκετά σφυροκόπημα μέχρι που το μουνί της με πέταξε έξω όπως το μηχάνημα που πετάει τα μπαλάκια του τένις ακόμα κ ο ήχος ήταν ίδιος κ αρχίζει τις ζουζουνιές.
ξαπλώνω φιλάκια χαδάκια φακ? φακ λέω άντε πάλι πάνω πάλι γαμάω έγω κάτι σπαστικά να κάνει μετα χέρια αυτη κ τα μαλλιά της.Ντάξ πρέπει να έκαψα ίσαμε με χίλιες θερμίδες σήμερα.
Την κατεβάζω αρχιζώ να βυζαίνω σαν κατσικάκι στα προθυρα υποσυτισμού και αμολάω μια χυσίλαα σαν τον συντριβάνι γκρέκα , με τις κραυγές μου αποδαιμονοποιήθηκαν και τα πιτσιρίκια κ όταν βγήκα ήταν όλα κλασμένα.
Κατέβηκα στο μπάρ ήπια ένα πλύμουθ τόνικ κ χάζευα τα καργιολάκια του γραφείου.



Βγήκα βρήκα τον οδήγο μου κ κατηφόρησα σκεπτόμενος τους δαίμονες που έμειναν χωρίς ξενιστές την ξενίγια που έψαχνε τον δικό της δαίμονα κ τον τζόρτζιο στο πανό σάν ένας άλλος ξωτικός δαίμονας να με μετράει κ να τον βγάζω πάλι λίγο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 04, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
tsontopoulos
Μέλος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
169
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, Jim25jim, BigJumper και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Απριλίου, 2018
Γαμάς!Προσκύνημα (στο κείμενο αναφέρομαι...)
08 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γαμάω ο πούστης κ κειμενικά κ αντικειμενικά Γλώσσα Μεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2