Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 115 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Βρέθηκα στην περιοχή αναζητώντας άλλη κοπέλα, και προς το τέλος έτυχε να βρεθώ στον συγκεκριμένο οίκο. Η ξανθιά τσατσά ανακοίνωσε τα πάντα όλα για την κοπέλα της (και αυτή ξαδέρφη του Τσίπρα θα είναι σίγουρα) που τελικά δεν ίσχυε ούτε το 10%. Η Σύλβια είναι μια ψιλή μελαχρινή κοπέλα, προς το νταρντανοτό, αλλά με μικρό (νούμερο 1) στήθος που όμως είναι στητό και λάστιχο. Έχει και μεγάλη κωλάρα. Μπήκα στο μικροσκοπικό δωμάτιο στα αριστερά και περίμενα.
Φάουλ (1) : αναμονή σχεδόν 30 λεπτά... ήμουν έτοιμος να βγω έξω όταν ήρθε η κοπέλα.
Η Σύλβια ήρθε χαρωπή και ζήτησε συγνώμη για την αναμονή. Μου είπε πως είναι 25 χρονών από την Κρήτη (πίστευε και μη ερεύνα).
Φάουλ (2) : με το που είδε το πουλί μου έκανε "Αααα... αυτό είναι πολύ μεγάλο! Ξέχνα το πρωκτικό γιατί θα με σκίσεις!" Εντομεταξύ εγώ είμαι νορμάλ μέγεθος και ξεκάθαρα το είπε για να αποφύγει τα δύσκολα. Μεγάλη καριόλα η πονηρή Σύλβια.
Είχαμε μέτρια προκαταρκτικά, και μετά αγώνας σε 2 στάσεις μόνον, γιατί από πάνω δεν ανέβαινε γιατί θα κουραζόταν...
Γενικά έμεινα στο δωμάτιο γύρω στα 8-10 λεπτά καθαρά, και η συνεύρεση ήταν εντελώς τυπική. Άρα συγκρίνοντας με τις συμφωνημένες προδιαγραφές ήταν αντικειμενικά αποτυχημένη...

Το μόνο ευχάριστο που θα έχω να θυμάμαι από τον Σύλβια είναι κάποιες ατάκες που μου έλεγα, καταγράφω μερικές:
Ατάκα (1) : Στην αρχή για να σπάσω τον πάγο της είπα πως είναι όμορφη κοπέλα. Μου απάντησε: "Ναι η καριόλα, είμαι!"
Ατάκα (2) : Στο πισωκολλητό της είπα πως έχει υπέροχη κολάρα. Μου απάντησε: "Ναι η πουτάνα, έχω!"
Ατάκα (3) : Στο τέλος, καθώς μου έβγαζε το προφυλακτικό, μου είπε: "Να μας ξανάρθετε να μας ξαναχύσετε!"

Αυτά από τον οίκο και την Σύλβια που προφανώς δεν συστείνω σε κανέναν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σύλβια
Kaloeros
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
209
Likes:
4.456
Πόντοι:
9.035
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, Gingos, anoixtiri και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Απριλίου, 2018
Φάουλ (2) : με το που είδε το πουλί μου έκανε "Αααα... αυτό είναι πολύ μεγάλο! Ξέχνα το πρωκτικό γιατί θα με σκίσεις!" Κεφάλι σε τοίχο! Αν σταθούμε στα λόγια των (πονηρών) πουτάνων,το 90% των μπουρδελιάρηδων είμαστε χοντροψώληδες... Μεγάλο χαμόγελο
01 Απριλίου, 2018
Χαχαχα τουλάχιστον τα σχόλια της είχαν όντως πλάκα Ναι!
01 Απριλίου, 2018
Γνωστή φόλα κ γνωστό φολομαγαζω..
Με τον καιρό τις παίρνουμε χαμπάρι κ τις γνωρίζουμε
Κ δεν ξανά παει κανείς..

01 Απριλίου, 2018
ωραια περιγραφη κριμα το 20Κεφάλι σε τοίχο!
01 Απριλίου, 2018
Χαχαχα η τρίτη ατάκα κορυφαία! Ναι!
04 Απριλίου, 2018
Την έχω δει από κοντά και δεν μου κάνει το κλικ να περάσω.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6