Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 294660
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπέρα, καλησπέρα!!
Μετά από καιρό "αποχής" από τον αγώνα, είπα να ξαναρχίσω!!! Εδώ και καμιά εβδομάδα περίμενα να δω μήπως εμφανιστεί ο κοντοπούτανος της Βριλησσού το Αλινάκι, αλλά δεν...
Το μεσημέρι μιας και ήμουν στην περιοχή, τσεκάρω Λόρα επάνω, Ντανιέλα κάτω. Κριτικές για Ντανιέλα αρκετά καλές, δεν είχε τύχει και να βάλω καιρό, οπότε φύγαμε!!!
Χτυπάω κουδούνι, ανοίγει η τσατσά (μια καστανόξανθη, 60άρα, βυζαρού) όπως πάντα φιλικότατη. Κάθομαι καναπέ και σκάει η Ντανιέλα. Καστανόξανθη, μέτριο ανάστημα, ωραίο βυζι μεγαλούτσικο!!
-Πρωκτικό κάνεις?
-Όχι
-Γλωσσόφιλα?
-Φιλιά ναι, απλά όχι γλώσσα
Οκι, η τσατσά μου λέει ότι είναι άλλο ένα παιδί πριν από εμένα, δεν είχα θέμα και δίνω το 50άρι και μπαίνω. Ο σύντροφος δεν άργησε και σκάει μύτη ο πούτανος στο δωμάτιο. Ξαπλώνω κάθεται δίπλα μου. Μου πετάει ένα «Όλα να μεγάλα σήμερα ήρθαν, να δούμε πως θα μπεί», αλλά δεν δίνω σημασία. Βάζει καπότα και αρχίζει τα τσιμπούκια. Το χέρι απλώθηκε να πιάσω κώλο, χαϊδεύω, χαϊδεύω και πάω να πιάσω λίγο μούνι. Δεν σκέφτηκα του στυλ να βάλω δάχτυλο μέσα, απλά λιγο να φτιαχτώ και τραβήχτηκε. Συνέχισα να πιάνω κωλομέρι, ξανακάνω κίνησει, ξανατραβιέτε. Το αφήνω να περάσει. Συνέχιζε τσιμπούκι ακάθεκτη και πιάνω λίγο το κεφάλι της να δώσω ρυθμό, και λίγο τύπου «Βαθύ λαρύγγι» και μια που της πιάνω το κεφάλι και μια που μου το τραβάει. Ψηλοσηκώνομαι να δώσουμε κανα φιλί, ίσα-ισα που ακουμπιθηκαν τα χείλια μας και ξανά πιπα. Να μην τα πολυλογώ έκανε ακάθεκτη πίπα χωρίς όρεξη για τίποτα άλλο. Άρχισε να μου την σπάει το όλο σκηνικό, οπότε ξέρα
-Κούκλα, προχωράμε????
-Σε τι??
Πήγα να πω «για πλεξιμο», αλλά της προτείνα να καβαλήσει, αυτή από πάνω. Άρχισε τα δεν, τα μη, τα είναι πολύ μεγάλο και άλλες τέτοιες μαλακίες. Με τα χίλια ζόρια κάθετε αύτη από κάτω κ πάω από πάνω της να μπώ. Πριν καν το βάλω άρχισε το αργά, αργά και το χέρι μεταξύ μουνιού και πούτσου. Όσο προσπαθούσα να φτιαχτώ και να μπώ αυτή κοιτούσε αλλού και το χέρι σταθερά στο μουνί, όσο γίνετε να μην...
Ούτε λεπτό δεν το προχώρησα και την διαλόστειλα…
Όταν δεν γουστάρεις αυτό που κάνεις, μην το κάνεις καλύτερα κουκλίτσα μου…
Παίδες, αν μπορείτε θα σας πρότεινα να την αποφύγετε…

Και επειδή δεν με αφήνει να βάλω κάτω από 3 και πάνω από 8 σε κάποια:
Εμφάνιση κοπέλας 8
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας 0ΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμός
Χώρος/καθαριότητα χώρου 10
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου 10
Πρόσβαση/Parking 10
Σχέση απόδοσης/τιμής 0Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντανιέλα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
12
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Farinos, sapiosexual, ΑΙΔΟΙΟΛΕΙΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαρτίου, 2018
στο 50ρικο να φας φολα πλεον ειναι ασχημο Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
S
sex_nightmare
31 Μαρτίου, 2018
Η φόλα στο50€ο είναι πολύ άσχημο πράγμα και μεγάλο κρίμα μιλάμε για δύο μεσα μεροκαματα πλέον.Γι'αυτο σκεφτείτε το πολύ ρωτήστε για κοπέλες, στο συγκεκριμένο μαγαζί μόνο μια Σαμάνθα αξίζει αλλά γενικότερα μακριά
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2