Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συνάντηση έγινε μετά απο πολλά καλά σχόλια που διάβασα, το ραντεβού κλείστηκε εύκολα αν και όχι την ώρα που το ήθελα.
Η κοπέλα έφτασε με ένα τζηνακι απλά ντυμένη, εγώ περίμενα καμιά θεά αλλα με το ζόρι ειναι 160 πάνω σκαμπό, πρόσωπο αδιάφορο και στήθος μετά που το ειδα κακοφτιαγμένο και πολύ μεγάλο για το κορμί της, της το ειπα και ότι αν δεν αφαιρέσει στο μέλον μέρος θα έχει πρόβλημα.
Το παίζει άνετη και φιλική με δόσης μαγκιάς αντί θηλυκότητας, αλλα αυτό μάλλον είναι το παραμύθι της και πως έχει μάθει να το πουλάει.
Στο σεξ κανει καλή πίπα αλλα μηχανικά και γενικά ειναι καλή σεαυτο που κάνει αλλα σαν ρομποτ. Δεν καυλώνει ούτε στο ελάχιστο απο οτι ειδα , να φταίω εγώ ? ισως. Σημασία έχει ότι δεν έμεινα ικανοποιημένος ούτε απο εμφάνιση ούτε απο υπηρεσίες. Πολύ τουπέ για το τίποτα ! Η κριτική είναι για το πως πέρασα εγώ και μόνο, δεν ειναι για να ικανοποιήσει την κοπέλα ούτε κάποιον άλλον. Η ημερομηνία ειναι ενδεικτική.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, messinia, TASSOS karipidis και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

21 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαρτίου, 2018
Οι αλήθειες όπως είναι πραγματικά!!!!
30 Μαρτίου, 2018
φιλε εγω θελω να σε πιστεψω... ομως η 1 κριτικη σου και η εγγραφη πριν 5 μερες δεν με αφηνει....
30 Μαρτίου, 2018
ωραια κριτικη και φαινεται καλοπροερετη και οχι στημενη..
30 Μαρτίου, 2018
Έτσι είναι όλες οι τσιγγανο Βουλγάρες φιλαράκι!! Με βάση τις εμφάνισης για μεταξουργείο στα 10€ τρώγεται τόπο τινά. Συγχαρητήρια για την κριτική σου από τις καλύτερες που έχουν γραφτεί! Ναι!
Z
z4
30 Μαρτίου, 2018
για αυτο παιχτη,να φιλτραρεις ΠΑΝΤΑ ολα οσα διαβαζεις εδω και να μην πιστευεις ολα αυτα που γραφουν διαφοροι σε πολλα νηματα.

αυτο ισχυει σαν γενικος κανονας.
30 Μαρτίου, 2018
Παρόμοια εμπειρία είχα και γω φίλε, φάση studio, δε ξαναπήρα...
31 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τύπε μάλλον χρειάζεσαι ψυχιατρική παρακολούθηση.Χμμμ;
Στην κριτική “Αχ Κατερίνα ... Κατερινακι ...” λες ότι το κορίτσι είναι όλα τα λεφτά και βάζεις και καρδούλες!!!Μαλακία
Μήπως τότε είχες χρήματα και σου άρεσε η τιμή ενώ τώρα έμεινες ταπί και νευριασες πάλι μας της;;;Μεγάλο χαμόγελο
HB
Hell Boy 29
31 Μαρτίου, 2018
συμφωνω και εγω αν κ δεν εχω κριτικη εχω βρεθει και δεν ειναινκ τπτ το τρελο
31 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!
31 Μαρτίου, 2018
Απλα τα πραγματα παιδες όταν στραβονει καπου η φαση, απλα και ωραια παμε στο μπανιο και λεμε τελος ντινομαστε αφινουμε ένα Α χρηματικο ποσο που θελουμε και την κανουμε όταν ειμαστε παντελονατοι το να κατσεις να δοσεις 100 ευρο στην κατερινα για να σε ξεπεταξει είναι για εμενα η μεγαλητερη μαλακια που εχεις κανει τωρα η κριτικη η ασχημη μονο αξια δινει τιποτε άλλο
SV
Stefanos vasilopoulos
21 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3