Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 51 10
Call-Girls 63800
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την καττι την Τετάρτη που μας πέρασε μετά από εύκολη συννεοηση με μερικά μηνύματα , το ραντεβού κανονίστηκε
Σε γνωστό ξενοδοχείο στο Μεταξουργείο .
Με το που ανοίγω την πόρτα βλέπω ένα μικροσκοπικό και συνάμα γλυκό κορίτσι , ήρθε ντυμένη με ένα μαύρο φόρεμα σε συνδυασμό με μαύρες γόβες .
Συστασεις γνωριμίας και τα συναφη γδύνεται να πάει για μπανάκι βέβαια δεν έχουν σημασία τόσες λεπτομέρειες απλά θα σταθώ στην καθαριότητα ότι μπήκε με δικό της σαμπουάν στο μπάνιο και ότι ειχε και λιστεριν μαζί της όπου το χρησιμοποίησε σε όλες της φάσεις συνετά ρήσεις δεν μακρηγορώ και μπαίνω στο κυρίως θέμα τώρα .
Από θέμα προσώπου τα λόγια περιττεύουν νομίζω ίσως από τα ποιο όμορφα πρόσωπα που έχω δει σε cg τέτοια μάτια δεν έχω ξανά δει τόσα όμορφα , μεγάλα και εκφράστηκα δεν έχω ξανά συναντήσει δεν χόρταινανα την κοιτάω , σώμα μικροκαμωμένο με πολύ ωραίο φυσικό στήθος με παρά πολύ ωραίο σχήμα και υφη .
Αρχιζει λοιπόν ο αγώνας όπου μπορώ να πω κινήθηκε σε καθαρά Gfe ίσως και περισοτερο από όσο θα περίμενα από την πρώτη στιγμη που την είδα δεν έχει το καλούπι του cg ίσα ίσα λες αυτή μακάρι να ήταν κοπέλα μου δεν χόρτασα τα βαθιά φιλία μαζί της από την πρώτη στιγμή τα οποία δεν τσιγκουνεύεται καθόλου μου έδινε την αίσθηση ότι είμαι πάλι 17 χρόνων και είμαι έξω σε ραντεβού με σινομηλικη μου φιλία βαθιά με πάθος και να με κοιτάει μέσα στα μάτια όσο φύλαγε το καυλωνα μέχρι να φτάσει να μου πάρει πίπα εγώ είδη είχα αρχίσει και ξερόχυνα πίπα παρά πολύ καλή δυνατή με προσπαθείες deep throat πέρασμα σκούφου την αναιβαζω από πάνω εγώ πέτρα σεξ πολύ αισθησιακό ένα συνέχεια βαθιών φιλιών με αγκαλίτσες και ΑΓΑπούλιες μέχρι την πρώτη κατάθεση μέσα στην καποτα .
Διάλυμα για κουβεντούλα και για μπάνιο όπου πάλι θέλω να τονίσω την καθαριότητα της πάλι χρήση λιστεριν κάτσαμε για κουβεντούλα και ανταλλαγή απόψεων μέχρι το β γύρο όπου κύλησε όπως ακριβώς και ο πρώτος σε καθαρά gfe ρυθμό πάλι με την ίδια υπέροχη αίσθηση που μου έβγαλε η κοπέλα .
Γενικώς Πέρασα παρά πολύ καλά σε αυτήν τη συνάντηση ένα παρά πολύ καλό ραντεβού εάν θέλεις κάτι σε καθαρά gfe όπου αυτό μου έβγαλε και μου αρέσει αυτό στυλ σίγουρα θα την ξανά συναντήσω .
Η βαθμολογία είναι η ανώτερη που μου επιτρέπει το σύστημα
Πρόσωπο θα έβαζα 10
Σχέση αποδόσεις τιμής 9
Διάθεση συμμετοχή στο σεξ 9

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
22 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
42
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, merts, doc_lin και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαρτίου, 2018
Σε ευχαριστώ μωρό μου! Φιλιά Έρωτας
05 Απριλίου, 2018
Με ποια ελληνιδα επωνυμη μοιαζει στο προσωπο;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2