Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γεια σας, είναι η πρώτη μου φορά που γράφω κριτική, οπότε συγχωρήστε με για τυχόν λάθη.
Λοιπόν συνάντηση με την Κατερίνα σε γνωστό ξενοδοχείο στο Μεταξουργείο. Όταν πήγα ήμουν πολύ αγχωμένος γιατί πρώτη φορά κάλεσα κοπέλα. Χτυπάει την πόρτα και μολις άνοιξα αντίκρισα μπροστά μου μια πολύ όμορφη γυναίκα με ενα πολυ σέξι ντύσιμο να μου χαμογελάει και να με χαιρέτισε με ωραίο φιλί στο στόμα. ( εγω κομπλαρα εκεί) της είπα οτι είμαι αγχωμένος με την συνάντηση μας και μου απάντησε ότι σε λιγο δεν θα είμαι, και έτσι έγινε. Με την τέλεια συμπεριφορά της μου απέβαλε απευθείας το άγχος και ξεκίνησε να με φιλάει με πάθος.. ξεκινήσαμε με ενα τέλειο στοματικό σε όλη την περιοχή απο μέρους της και περάσαμε σε 2 με 3 στάσεις άγριου σφιροκοπιματος. Τέλεια συμμετοχή και δεν άργησε να τελειώσουμε τον πρώτο γύρο με τελείωμα στο όμορφο στοματάκι της. Μπάνιο και απο τις δυο μεριές τσιγάρο και συζήτηση και αρχή δεύτερου γύρου. Μια από τα ίδια έγιναν και εκεί με λιγο διαφορετικές στάσεις και ενα τέλειο 69 όπου η θέα η αίσθηση ηταν απίστευτη. Η κοπέλα αξίζει ειλικρινά πολλά. Αν το σύστημα με άφηνε θα είχα βαθμολογήσει με άριστα 10!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
60
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Perier45, THV, αβγδεζ και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού