Λεπτομέρειες αξιολόγησης

2.5 1 10
Γενική βαθμολογία
 
2.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
H Valeriya ειναι αντικειμενικα μια ωραια πιπινα. Με το που χτυπησε το κουδουνι, ανοιξα τη πορτα και μπηκε μεσα με ενα παιδικο χαμογελο
και με φιλησε στο μαγουλο !
εχει ομορφα πρασινα ματια, καστανοξανθο μαλι μεχρι τους ωμους, ειναι ψηλη περι τα 175, χωρις ομως λεπτη μεση ουτε πολυ λεπτα ποδια,
και ετσι δε μπορεις να πεις το σωμα της μοντελε, επ ουδενι ομως και ασχημο.. βυζακι μετα βιας 2αρι, καλοσχηματισμενο.
Με αλλα λογια κοντα στις φωτο, που αλλωστε ειναι επαγγελματικες οποτε καποιος λογικα αφαιρει ενα 20-30% για να πεσει στη πραγματικοτητα
ως εδω καλα
Εκει που τη κοιταγα, μου λεει, οκ θα με κρατησεις; φυσικα λεω και σκεφτομαι απο μεσα μου, ποιος δε θα σε κραταγε;
Ζητα τα λεφτα μπροστα και της τα δινω, σηματοδοτοντας την εναρξη της συναντησης.. παω να τη φιλησω μια που εγινα τωρα πελατης, τραβιεται και
λεει shower first ! οκ λεω κ εγω, που θα μου πας, θα τελειωσει το shower.. αφου εγιναν τα πλυσιματα πεσαμε στο κρεβατι.
η γκομενα εχει φαινεται ρουτινα, σε τοποθετει στο κρεβατι οπως εχει μαθει και αρχιζει κατ ευθειαν ενα μηχανικο τρομπονι.. την αφησα κανα δυο
λεπτακια, και της λεω δε μ αρεσει ετσι, θελω εγω να σου κανω πραγματα πρωτα .. ν αρχισουμε απ την αρχη..
παω να φιλησω τραβιεται ! τι εγινε της λεω, εισαι αξυριστος μου λεει και θα κοκκινησει το προσωπο μου.. δε θα σε φασωσω σα 18αρης
5 ωρες για να κοκκινησεις κοριστι μου της λεω, μη φοβασαι ενα φιλακι ειναι.. μου δινει ενα πεταχτο επαφης 5 νανοσεκοντ.. καταλαβα σκεφτομαι,
ασε να τη καυλωσω μπας και χαλαρωσει λεω, αν και ηξερα ολη τη συνεχεια (εμπειρια γαρ).
Να μη φυγει το κορμι αγλυφτο λεω, κ αρχιζω απο το λαιμο και προς τα κατω φιλια.. η γκομενα ξαπλωμενη με κλειστα ματια και κλειστα ποδια,
σα να κανε ηλιοθεραπεια ! μιλαμε για τελειως ανεπαφη .. προσπαθωντας να μην επεκταθει η απογοητευση στο πουλι μου και γινει game over πριν
την εναρξη, κινουμαι γρηγορα προς τα κατω για γλειφομουνι.. ειμαι και καλος, δε μπορει λεω, θα νοιωσει .. κανω να της ανοιξω τα ποδια τιποτα,
ερμητικα κλειστα.. ποναω μου λεει ! χαχαχαχα τρελαθηκα... που πονας δε σε αγγιξα καν.. πως, μου τραβηξες το ποδι.. ω ρε γελιο, καλα, ανοιξε τα
μονη σου... οκ αλλα προσεχε μου λεει και ξαναξαπλωνει.. εκει που αρχιζω το γλυψιμο σιγα και απαλα, απλωνει το χερι και πιανει το κινητο απ το κομοδινο
και αρχιζει να τσεκαρει μηνυματα.. εμεινα μαλακας ! ..τι κανεις της λεω .. office μου λεει, νομισα οτι μου εστειλαν μηνυμα.. μα εχουν περασει
μολις 15 λεπτα απαντω.. τελος παντων ξαπλωνει ξανα κλεινει ματια και ξαναρχιζω .. εγλειφα και αυτη ακινητη ανεκφραστη, νεκρο κορμι.. καποια
στιγμη με ακουμπα με το μεσα μερος του μπουτιου της και ενοιωσα κρυο το δερμα και φρικαρα, νομισα οτι ειμαι νεκροφιλος και πεταχτηκα ορθιος.
Τελος λεω, υπαρχει και ενα self-respect, δεν αξιζει αυτο το βασανο για να παρω value απο τα 140 που επενδυσα αναζητωντας τη σαρκικη απολαυση.
Η συνεχεια ειναι καπως προβλεψιμη, αφου την εβαλα να με πιπωνει για κανα 10λεπτο, με κλειστα ματια κ εγω, και εγινα ντουρος, τη γυρισα στα
4, της το χωσα και τρομπαρα σα κατι 18ρικα μασινια, να τελειωσω οσο πιο γρηγορα γινεται και να φυγω.
Εχω πολυ καιρο να πεσω σε τετοια απαραδεκτη γκομενα, που τιμωρει τους πελατες της απαξιωνοντας τη καθε λογικη επιθυμια τους, μετατρεποντας τις
ομορφες στιγμες που ονειρευονται σε ερωτικο ναυαγιο.
Εκ των υστερων καταλαβα γιατι η γκομενα ρωτησε αν θα τη κρατησω.. προφανως καποιοι αλλοι εμπειροι συναγωνιστες να τη διωξαν στο 10λεπτο
Γραφω αηδιασμενος απο τη συναντηση αυτη ελπιζοντας να βοηθησω καποιους, να ξερουν τι τους περιμενει αν μη τι αλλο.
Προχωραμε..

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
mamasan
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
2.041
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 akosdi, topscorer, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαρτίου, 2018
ειναι το γραφειο τετοιο....οσο γινεται να μαζεψει το χρημα.......γι αυτο και οι εναλλαγες του προσωπικου. πανεμορφα κοριτσια αλλα σε αποστολη ευρωμαζεματοςΚεφάλι σε τοίχο!
19 Μαρτίου, 2018
Φίλε μας έσωσες. Την είχα στα υπόψη.
19 Μαρτίου, 2018
Eάν δεν της αρέσει.. να πάει να πλύνει σκάλες η δουλειά δεν είναι ντροπή. Σπασίκλας
P
pokerFace
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3