Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 23 10
Στριπτιτζάδικα 56175
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
6.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επιστρέφοντας λοιπόν στην δράση μετά από πολύμηνη απουσία είπα να δοκιμάσω κάτι καινούριο πέρα από τα καθιερωμένα στέκια μου στον χώρο του στριπ. Κάνοντας λοιπόν βόλτες στο γκάζι, άτομο του μαγαζιού μου έδωσε δύο καρτούλες του μαγαζιού και με παρέπεμψε να το επισκεφτώ ως το κατάλληλο μέρος για σόλο αγωνιστές. Τολμώ να πω ότι δεν είχε άδικο, το μαγαζί πιο πολύ προσφέρεται για μικρές παρέες και σίγουρα για σόλο καταστάσεις.

Περνώντας λοιπόν την είσοδο κατά τις 5 το πρωί με περίμενε μία τρομερή έκπληξη...το μαγαζί ήταν άδειο και εγώ να μένω ποκέρ φεις πιο πολύ γιατί πίστευα ότι θα με διώξουν για να κλείσουν. Τελικά το προσωπικό με διαβεβαίωσε ότι θα μείνουν ανοιχτοί για καμιά ώρα ακόμα και οτι θα μπορούσα να καθίσω. Τόσα χρόνια στον αγώνα, πρώτη φορά μου τύχαινε να σολάρω με τέτοιον τρόπο σε στριπ κλαμπ. Πήρα το ποτάκι μου δίνοντας την καρτούλα μου και πλήρωσα 10 ευρώ έχοντας και έναν χορό δώρο.

Ο χώρος για να είμαστε ειλικρινείς πιο πολύ θυμίζει κωλόμπαρο επαρχίας παρά στριπ κλαμπ, αλλά εμένα προσωπικά δεν με πείραξε. Μετά από 2-3 λεπτά άρχισαν να έρχονται οι κοπέλες να με ψήσουν για χορό ή ποτό. Οι απλοί χοροί είναι στα 5 ευρώ και τα πριβέ στα 50 και στα 100. Κάποιες κοπέλες μου είπαν ότι κάνουν και σεξ στο σπέσιαλ, αλλά δεν δοκίμασα καθώς δεν είναι αυτό που ψάχνω στα στριπ κλαμπ.

Οι πρώτες δύο κοπέλες δεν με εντυπωσίασαν ούτε εμφανισιακά, ούτε από θέμα προσέγγισης. Ευγενικές μεν και καθόντουσαν αρκετή ώρα να μου κάνουν παρέα, φαντάζομαι γιατί ήμουν ο μοναδικός πελάτης πιο πολύ και όχι από την καλή τους την καρδιά. Η τρίτη όμως ήταν και η φαρμακερή. Τζέσι αν θυμάμαι καλά το όνομά της, μία εντυπωσιακή παρουσία από Ρωσία με κατά γάλανα μάτια, κατσαρό μαύρο μαλλί και ένα ονειρικό σώμα, συνέπεια του modeling το οποίο κάνει παράλληλα με το στριπτίζ από ότι μου είπε. Δεν άργησα φυσικά να δεχτώ να πάμε για χορό.

Ένα κακό του μαγαζιού είναι ότι ο χορός γίνεται δίπλα ακριβώς από τα τραπέζια που κάθονται οι πελάτες, άμα βέβαια δεν σας πειράζει να σας χαζεύει όλο το μαγαζί (όταν έχει κόσμο) χαλάλι. Ένα ακόμα κακό είναι ότι άμα ολοκληρωθεί ο ένας χορός και θες και άλλους πρέπει να σταματήσει η κοπέλα και να περιμένεις να έρθει ο υπεύθυνος, να τον ξανά πληρώσεις και να συνεχίσετε μετά.

Στα του χορού με την πανέμορφη ρωσίδα τώρα, πέρασα υπέροχα έχοντας απόλυτη ελευθερία να μεταχειριστώ το κορμάκι της όπως επιθυμούσα (σε λογικά πλαίσια πάντα) ενώ και αυτή δεν περιορίστηκε σε τυπικότητες αλλά έδειξε να γουστάρει και να θέλει να περάσουμε και οι δύο όσο πιο όμορφα γίνεται. Τελειώνοντας με τους χορούς δώσαμε υπόσχεση επανασύνδεσης στο άμεσο μέλλον για μια επανάληψη της υπέροχης βραδιάς.

Ζητώ συγγνώμη για την μη ανάλυση του ρόστερ, αλλά από την στιγμή που πήρα χορούς με την συγκεκριμένη κοπέλα δεν ήρθαν να με γνωρίσουν οι υπόλοιπες, πιθανότατα γιατί κατάλαβαν ότι θα περάσω την νύχτα μου μαζί της. Πάντως πέρα από μία άλλη ξανθιά κορασίδα δεν πρόσεξα άλλη πιο εντυπωσιακή παρουσία. Θα συνιστούσα το μαγαζί για μικρές παρέες ή σόλο καταστάσεις, μιας και ούτε σόου θα δείτε, ούτε συχνούς χορούς στην μικρή πίστα που έχουν στήσει οι υπεύθυνοι.

Καλή συνέχεια!!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
612
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 amjik, tavroulis, Rokko28 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαρτίου, 2018
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση φίλος!
Πάντως και αυτοί πήγανε και ανοίξανε στριπτιτζάδικο μέσα στο πουστροχώρι!
20 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Βγάζει μια καλτίλα πάντως, εγώ ομολογώ ότι είχα πολύ καιρό να περάσω έτσι όμορφα σε σόλο καταδρομή Καπέλο
22 Μαρτίου, 2018
Λέτε παραμύθια .Έχω πάει αμέτρητες φορές στο ΤΟΥS και ειδικά την προηγούμενη εβδομάδα ήμουν εκεί μέρα παρά μέρα. Υπάρχουν ωραίες γυναίκες καθαρά ποτά και καθόλου κοκα ή άλλα ναρκωτικά .Τι έχετε πάθει λοιπόν και ασχοληστε με το Toys?Μήπως σας πειράζει γιατί είναι ένα από τα πιο καθαρά strip clubs στην Αθήνα;Μήπως γιατί εκτελείτε εντολές από κάποιους που θέλουν να δισφημισουν το μαγαζί ;Αμαν πια!Ασχοληθείτε με τη βρωμιά που υπάρχει σε πολλά άλλα και αφήστε το στην ησυχία του.Κωλομπαρο ε;Σοβαρά ;Αν ήταν έτσι τα κωλομπαρα δε θα έκλειναν το ένα πίσω από το άλλο. ΟΥΣΤ ΡΕ!
23 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν ασχολείται κανείς φιλαράκι τη γνώμη μας λέμε μήπως είσαι του μαγαζιού??
23 Μαρτίου, 2018
Απαράδεκτη κριτική.Κάνει μπαμ από μακριά ότι προσπαθεί από τη μία να χαϊδέψει τα αυτιά της ιδιοκτησίας λέγοντας κάποια καλά για το μαγαζί καμουφλαρισμένα όμως με μεγάλη δόση πικρόχολης διάθεσης...Κατευθυνόμενη από τον ανταγωνισμό!Ήμαρτον!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5