Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 40 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Μαρίνα είναι μία κοπελίτσα petit, περίπου 25-26 χρονών, λίγο κάτω από 1.60, 47 κιλά, με μικρό στητό βυζάκι και θηλές που ανταποκρίνονται αμέσως, πεταχτό κωλαράκι (το πιο δυνατό σημείο μαζί με τα μάτια της ) συμπαθητικό μουτράκι, απαλή επιδερμίδα και περιποιημένη και μοσχομυριστή γενικά. Λίγο μαζεμένη στην αρχή μέχρι να δει τι παίζεται και μετά άνετη και φιλική. Νομίζω βγάζει και μεγαλύτερα ραντεβού καθώς όλο και κάτι θα μπορέσεις να πεις μαζί της. Σπάει ο πάγος και περνά η ώρα ευχάριστα ανάμεσα στα ...βόλια.
Αντέχει σε υψηλές ταχύτητες, δεν έχει μα και μου, θα ιδρώσει την φανέλα, αν και περισσότερο ακολουθεί και λιγότερο οδηγεί την ...κούρσα.
Από ...τεχνικής πλευράς θέλει βελτίωση η πίπα, αλλά κατά τα άλλα super! Παίρνει πιστοποίηση !! Γλωσσόφιλα φουλ, δαχτυλιάσματα, κωλοσκαμπιλάκια, ιεραποστολικά, πισωκολλητά, από πάνω, απ'το πλάϊ..όσο αντέχεις. Υγραίνεται γρήγορα και μετά σκαρφαλώνει πάνω σου και σε ξεπατώνει σε χρόνο dt. Χα χα !!
Για κάποιο λόγο μου θύμισε την Ιόλη αν και σε σχέση με εκείνη είναι πιο επικοινωνιακή και πιο ...ξέκωλο.
Μετά το top3 του γραφείου τα τελευταία 2-3 χρόνια (Αλεξία, Δήμητρα, Monica ) νομίζω έρχεται επάξια να πάρει τη θέση η Marina. Και όπως λέω στον τίτλο είναι VFM, τουλάχιστον για όσους προτιμούν τον συγκεκριμένο σωματότυπο.

Το γραφείο (το οποίο διαχρονικά το τοποθετώ στo ΤΟΠ 3 όλα αυτά τα χρόνια που εξασκώ το άθλημα) όπως πάντα άψογο. Μας έχει στηρίξει σε ...δύσκολες στιγμές.

Καλά να περνάτε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 03, 2018
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
240€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Aragorn135
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
11.444
Πόντοι:
10.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, rozkrotalias, doc_lin και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού