Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 57 10
Call-Girls 133787
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση το Δεκέμβριο του 2017 σε ξενοδοχείο του κέντρου. Συνεννόηση με το γραφείο πολύ καλή και κλείσιμο ραντεβού από την προηγούμενη μέρα μιας και η Λίλα έχει ζήτηση...
Το ξέρει και η ίδια ότι έχει μεγάλο κοινό, ευτυχώς όμως παραμένει ακόμα προσγειωμένη και προσηλωμένη στο σκοπό για τον οποίο μας επισκέπτεται...είναι βέβαια και αυτή η δίψα που έχει για την πούτσα που σε συνδυασμό με την άγουρη ηλικία της δεν αφήνει και την ίδια να ησυχάσει...

Η Λίλα ήρθε με 5 λεπτά καθυστέρηση για την οποία ζήτησε συγνώμη και ήταν μέσα στην καλή χαρά και την τσαχπινιά (θετικό αυτό), φορούσε ένα κοντό σορτσάκι με μπλουζάκι και μπουφάν από πάνω και από μέσα ένα κορμάκι.
Για την εμφάνιση τα έχουν πει οι προηγούμενοι, εγώ το μόνο που θα προσθέσω είναι ότι δείχνει και είναι πραγματικά πιτσιρίκα, γεγονός που μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση όταν μπήκε στο δωμάτιο και ομολογώ πραγματικά ότι "σκάλωσα"...Το κατάλαβε και η ίδια και χασκογελούσε... Το καλύτερο όμως είναι ότι αυτή η πιτσιρίκα ιδρώνει και τη φανέλα!

Μπήκε για μπάνιο και βγήκε με την πετσέτα, την οποία αφαίρεσαι αμέσως και άρχισε τα ζουζουνίσματα...χαδάκια, φιλάκια πεταχτά και επικεντρώθηκε με μανία στο πέος τουρλώνοντας και κουνόντας καθόλη τη διάρκεια του πεοθηλασμού το κωλαράκι της ρυθμικά, μια πολύ ωραία εικόνα που είχα τη δυνατότητα να απολαμβάνω και από τον καθρέπτη. Ακολούθησε ίππευση από τη μικρή και εναλλαγή στάσεων με διάθεση και εξαιρετική συμμετοχή για κοπέλα της ηλικίας της! Το είπα όμως και παραπάνω...η κοπέλα ζει για την πούτσα!!! θέλει να περνάει και η ίδια καλά και γι' αυτό δίνει απλόχερα στον παρτενέρ της γενναίες δόσεις από την φρεσκάδα και τα νιάτα της μπολιασμένες με μπόλικες δόσεις κάβλας και ερωτισμού! Παίχτηκαν δύο γύροι και το μενού είχε από όλα τα καλά...το κωλαράκι της και ιδιαίτερα ο τρόπος που το χειρίζεται είναι εξαιρετικός...highlights της συνάντησης η έπαρση της σημαίας στο δεύτερο γύρω αποκλειστικά με τα πόδια της...και που μούσκεψε το κρεβάτι (και εμένα... Γλώσσα) έπειτα από απαίτηση της να την περιποιηθώ... Το πουλάει καλά αυτό το παραμύθι η Λίλα και είναι μέσα στους χυμούς το μωρό.

Για όσους τους αρέσουν οι πιτσιρίκες, αλλά δε διαπραγματεύονται και τη συμμετοχή τότε η Λίλα θα πρέπει να είναι σίγουρα μέσα στις επιλογές τους.

Η δήλωση της επίσης ότι της αρέσει πολύ να γλύφει μουνάκια...δημιουργεί προσδοκίες και εξάπτει τη φαντασία για πιο σύνθετα σχήματα.

Γενικά ήταν μια εξαιρετική συνάντηση, την οποία θα θυμάμαι και θα επαναλάβω με μεγάλη ευχαρίστηση κάποια στιγμή.

Υ.Γ: Η βαθμολογία μου στη συμμετοχή θα ήταν μεγαλύτερη αν μου επέτρεπε το σύστημα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
670
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Gentleman_40, Διαγραμμένο μέλος 177820 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Μαρτίου, 2018
Ορεος φιλε, να ρωτησω; 130 η 140 παει η ταριφα;
review reaction 1 hornyasfuck
16 Μαρτίου, 2018
130 ήταν όταν την πήρα εγώ. Πλέον το έχει ανεβάσει στα 140.
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2