Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 68 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επιλογη της Ελενας ηταν μονόδρομος γιατί ηθελα να δοκιμασω μια διαφορετικη συναντηση, περισσοτερο εγκεφαλικη. Ετσι αποφασισα να την παρω σε δυωρο ραντεβου για να την απολαύσω με την ησυχία μου.

Το όλο σκηνικό μου εδωσε την αίσθηση οτι είχα ραντεβού με το παράνομο δεσμο μου. Συστηθήκαμε, μου ζητησε αδεια για τσιγαρο και σπασαμε τον  πάγο με μια ολιγόλεπτη συζήτηση. Εξυπνη γυναίκα με επιπεδο. Οσο συζητούσαμε με απλες κινησεις φροντισε να με καυλωσει. Λιγο οι ματιες της, λιγο καποια χαδια στα ποδια μου, η σημαια αρχισε να ανεβαίνει. Γδυθηκε και μπηκε στο μπανιο χωρις αργοπορία. Μόλις βγηκε με πλησιάζει στο κρεβατι απειλητικά. Αυτο που ακολουθησε θα το θυμαμαι για καιρο. Γλωσσοφιλα, αισθησιακά χαδια και στασεις με δικη της πρωτοβουλια. Οτι και να πω ειναι λιγο. Το πρωτο τελειωμα δεν αργησε να ερθει. Της ζήτησα να μπουμε μαζι για μπανιο. Οσο με έπλενε φροντισε με απαλες κινήσεις σε ερωτογενεις ζωνες να με ξανακαυλωσει. Κατευθηνθήκαμε στο κρεβάτι και αρχισαμε παλι να φιλιομαστε. Τωρα ηταν η σειρα μου να την περιποιηθω. Φιλωντας την γύρω απο το μουνι της έχωσα το κεφαλι μου στην χαραδρα και αρχισα να την γλύφω πρωτα με αργο ρυθμο και μετα αυξησα ταχυτητα. Άρχισε να μου πιεζει το κεφαλι μεχρι που καταλαβα απο τους σπασμους στη μεση της οτι εχυσε (έτσι πιστεύω τουλάχιστον) ενω εγω συνέχισα να της φιλάω την περιοχή γύρω απο το μουνι. Την κράτησα στην αγκαλιά μου και αυτη κουρνιασε και αρχισε να μου φιλαει το στηθος. Αφου ηρεμησαμε λιγο ηταν η σειρα της. Πιπα με συνεχεις ματιες. Τώρα η Ελενα ειχε παρει αλλο υφος. Ειχε παρει το ρολο της πορνοσταρ δηλαδη αυτο που κανει με μεγαλη επιτυχια. Μετά από κανα 45λεπτο και αφου ειχα χασει καποια κιλα σε ιδρώτα, έχυσα κρατωντας σφιχτά τα κωλομερια της. 

Η Έλενα συστήνεται ανεπιφύλακτα σε όσους χύνουν εγκεφαλικά με όμορφες και έξυπνες γυναίκες ταυτόχρονα. Οχι σε όσους απλά γαμάνε στο βουβο. Σε αυτούς δε θα κάνει πολυ εντύπωση. Δίνει μεγάλη σημασία στην ανθρώπινη επικοινωνία και είναι σχολαστική με τη καθαριότητα. Εμφάνιση όπως όλοι την έχουμε δει σε άπειρες φωτογραφίες και βίντεο αρα μη περιμένετε να δείτε κάτι αλλο.



Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
290€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Ιανουάριος
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
233
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 astakos, NBAZ, koumanidas και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαρτίου, 2018
Καταλαβες οτι εχυσε ε? ρε σας δουλευουν ψιλο γαζι! Μεγάλο χαμόγελο τεσπα αφου περασες ομορφα ολα καλα! Γερο-μύστης
L
loafer
15 Μαρτίου, 2018
Eυχαριστω πολυ για την κριτικη γιαβρι μου ...Έρωτας Και χαιρομαι που εθιξες το θεμα στην διασταση που πρεπει Ματάκι
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2