Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 227 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεψη στην κορασιδα Τζενη μιας και τοσα καλα γραφονται και ειπα να παω να πω ενα γεια !
Η Τζενη ειναι μια ψηλη κοπελα 1,75 ξυπολητη και ακομα ψηλοτερη με τα πορνοτακουνια της.
Το χρωμα της ειναι μελαμψο και τα μαλλια της ισια μακρια καστανα.Το προσωπο της γλυκο και ομορφο
φερνει λιγο προς το αστειο.Το σωμα της λαμπαδα. Περασα στο δωματιο που ειναι μεσα απο την κουρτινα που βγανει η κορασιδα στο σαλονι,
περασα δηλαδη μεσα απο το δωματιο υπηρεσιας.
Περιμενα στο δωματιο ενω η ιδια πηγε σε αλλο πελατη.... εξερευνησα λιγο το δωματιο και ειδα οτι κοιτωντας απο την κλειδαροτρυπα βλεπεις
ευθεια μεσα στο δωματιο υπηρεσιας.Πιο μεσα ειναι το ντους οπου η Τζενη μετα το γαμησι που εκανε με τον αλλο πελατη πηγε κατευθειαν
στο ντους να φρεσκαριστει με την πορτα ανοιχτη ευτυχως για εμενα.Εβαλε υγρο σαπουνι στο μουνι της και αρχισε να πλενετε στην περιοχη,
επλυνε καλα και την κωλοτρυπα της ενω μπουκωσε και λιγο νερο εκανε γαργαρες και μια- δυο πλυσεις στο στομα της και σκουπιστηκε με μια ροζ
πετσετα. Φορεσε καινουριο εσωρουχο και ηρθε σε εμενα. Οι σκηνες καταγραφηκαν !!!Η Τζενη με βρηκε ξαπλωμενο στο κρεβατι ετοιμοπολεμο.Κατεβασε το εσωρουχο της
και με ρωτησε πως θελω να μου κανει πιπα, εννοειται της ειπα χωρις καποτα. Γυρισαμε σε σταση 69 οπου εφαγα το φρεσκοπλυμενο μουνι της
και την κωλοσουφρα της....οι τρυπες της ζεστες και μυρωδατες σαπουνακι.Το μουνι της μερικων μερων αξυριστο και οχι γλομπος.
Αυτη μου επερνε πιπα με οχι τελειως βαθια μπασιματα στο στομα της
και δεν περασε απο μπαλες, γλειφαμε ο ενας τον αλλο κανα 5λεπτο και η Τζενη καποια σιγμη σταματησε και μου υπενθυμισε οτι δεν κανει τελειωτικο
στο στομα. Την εβαλα στα τεσσερα οπου το θεαμα στον καθρεφτη ειναι συγλονιστικο. Μια ψηλη αλογα στημενη και εγω κολλημενος στα κωλομερια της.
Της εριξα μερικες δυνατες βαθιες πουτσιες και τα βογγητα γεμισαν το δωματιο.. relax baby μου ειπε το τζενακι.Τι relax της λεω για να σε σκισω στα
δυο ηρθα οχι για να πιασουμε τη κουβεντα να σε πιασω γκομενα.Ευτυχως δεν καταλαβε τιποτα μιας και δεν ξερει ελληνικα. Την γυρισα σε κανονικη σταση
οπου περασα ενα συντομο γλειψιμο τα μικρα βυζακια της,επειτα ανοιξε τις ποδαρες της και μπηκα αναμεσα τους και εβαλα ολο τον πουτσο μου μεσα στο νεανικο μουνι της,.
Η ιδια με πηρε αγκαλια με τις μακρυες ποδαρες και με τυλιξε με τις γαμπες της, ευτυχως δε με εμποδιζε και δε με ενοχλουσε στο να κινουμαι και να την γαμω.
Της εγλειφα το λαιμο και εδειχνε να της αρεσει, κινηθηκα προς τα μαγουλα οπου δεχτηκε και εκει μερικα φιλακια, κινηθηκα προς το στομα οπου την φιλησα και μου ειπε
να μην βαζω γλωσσα, της ειπα να βαλει και να βαλω λιγακι γλωσσα...ισα που, ετσι για τη γευση και το δεχτηκε, ετσι μου εδωσε φιλια μικρης διαρκειας με γλωσσα τα οποια ηταν αρκετα για να μου βγαλουν το σπερμα απο τα αρχιδια κατευθειαν μεσα στο μουνι της. Εμεινα για κανα δυο λεπτα μεσα της και η ιδια εσφιγγε το μουνι της οπου πραγματικα μου τον στραγγιξε. Σηκωθηκε ντυθηκε με ευχαριστησε και εφυγε. Παραμονη 17-18 λεπτα στο δωματιο χωρις καμμια ενοχληση απο την Τζενη η την υπηρεσια.
Καθαρη -δεκτικη- και χωρις να βιαζεται,σιγουρα το 20ρικο το αξιζει η κοπελια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 18, 2014
Όνομα κοπέλας
Τζένη
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.735
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 3 review reaction 2 review reaction 1 Milfomaniac, sweeper, LanciaRallye037 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαρτίου, 2018
Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!
15 Μαρτίου, 2018
Μας καυλωσες Γερο-μύστης
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2