Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Εχθές είχα συνάντηση με την κυρία. Με το γραφείο είχαμε ένα θεματακι επικοινωνίας αλλά στο τέλος τα καταφέραμε μια χαρά.
1:30 ωριτσα ήταν η συνάντηση και πήγε πολύ καλά, Αγγλικά πολύ λίγα αλλά κάπως βγάζεις άκρη.
Εξωτερικά η κοπέλα μοιάζει με τις φωτογραφίες αλλά δεν έχει τους κοιλιακούς. Γενικά όμως έχεις πολύ καλό σώμα, αψεγαδιαστο με ωραίο φυσικό στήθος, όμορφα ματιά και χείλη. Πεντακάθαρη και περιποιημενη στο φουλ.
Με το που μπαίνει στο δωμάτιο πολύ φιλική, να με αγκαλιασει, να με φιλησει. Μπαμ μπαμ βγάζει τα ρούχα και πάει για φρεσκάρισμα. Γυρνάει και κατευθείαν στο κρεβάτι για χαδακια και φιλάκια σε όλο το κορμί.Ηπιπα πολύ καλή, υγρή, βαθιά όσο περισσότερο μπορούσε. Μετά από κάνα 10 λεπτο ήρθε η πρώτη κατάθεση στο στήθος της(με δική της πρωτοβουλία) ξανά για ντουσακι και χαλαρωτικό μασάζ όπου μια στιγμή μου πιάνει το χέρι και μου το βάζει ανάμεσα στα ποδαράκια της για να το χαιδευω. Δεν ήθελα και πολύ, γυρνάω για να ξεκινήσει ο δεύτερος γύρος όπου πήγε πιπουλα. Ιεραποστολικο και στο τέλος από πάνω μου όπου έκανα την δεύτερη κατάθεση....
Μπάνιο ξανά και επιστροφή για πολύ καλό μασάζ όπου σχεδόν κοιμήθηκα αλλά κάναμε έναν γύρο ακόμα γιατί δεν την είχα βάλει ακόμα στα τέσσερα, όπως και επραξα μεχρι να κουραστω και να την βάλω να με ικανοποιήσει με το στοματακι της μέχρι να καταθέσω και πάλι για τρίτη φορά. Έφυγε και κοιμήθηκα σαν νεκρός.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 09, 2018
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
831
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, stelios13, alexherpk και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 14 Απριλίου, 2018) 13 Μαρτίου, 2018
αυτό που έχω να πω είναι ότι αν έχει το πρόσωπο και το σώμα των φωτογραφιών (έστω και χωρίς κοιλιακούς), το 6 και 7 αντίστοιχα μου φαίνονται λίγα...
J
john100
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1