Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 42 10
Sex Studio 105568
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βράδυ Παρασκευής και είχα κανονίσει να βρεθώ με παρέα στο μαγαζί του Σάκη στη Πειραιώς.
Σάκης είναι αυτός θα είναι τίγκα στα μνια το μαγαζί θα περάσουμε ωραία.
Καμιά ωρίτσα πριν ξεκινήσω ανοίγω το λάπτοπ να δω αν παίζει καμία καλή πιτσιρίκα στο Μπου.
Το μάτι μου πέφτει αμέσως σε ένα καλοσχηματισμένο κωλαράκι επ ονώματι Λολίτα.
Σκέφτομαι, ότι όλες οι γκόμενες θα έρθουν για να δουν τον Σάκη οπότε θα είναι μεν τίγκα αλλά όταν θα βγει δε παίζει να γαμήσεις με τπτ...Χμμμ;
Από το να κάνω χαβαλέ και να μείνω με την πτσα στα χέρια καλύτερα να ρίξω ένα χέρι πριν πάω και ότι προκύψει.
Τηλέφωνο για να ενημερώσω ότι θα αργήσω κάνα μισάωρο και βουρ στο μαγαζί.
Μπαίνω μέσα με ρωτάει η τσατσά σήμερα έχουμε την Λολίτα την ξέρετε;
- Όχι θα ήθελα να την δω πρώτα.
Περιμένω λοιπόν και μόλις βγαίνει το μωρό από το δωμάτιο αντικρίζω μια όμορφη κοπέλα ηλικίας 20-21 με φοβερά σμιλεμένο κορμί και πράσινα μάτια. Μοιάζει εκπληκτικά με την τραγουδιάρα Πάολα που της έχω αδυναμία η μόνη διαφορά με τις φωτό ήταν ότι είχε λίγο πιο σκούρα επιδερμίδα ντάξι σολάριουμ θα είναι.
Λέω αυτό το τεφαρίκι δε πρέπει να το αφήσω έτσι δίνω το αντίτιμο και μπαίνω.
Έρχεται το μωρό με χαμόγελο και διάθεση και παραδίδει την αιθέρια ύπαρξη της στα χέρια μου. Πραγματικά υπέροχο κορμί να θες να το γλύφεις όλη την ώρα βυζιά δε θυμάμαι να ήταν ψεύτικα αλλά ήταν στητά κώλος ποίημα (τι να σου κλάσει ο Σάκης Γαμήσου). Μου είπε και η ίδια ότι προσέχει πολύ την διατροφή της και γυμνάζεται, η καταγωγή της είναι μισή Πολωνέζα μισή Τουρκάλα εξού και το χρώμα. Όλα αυτά είχαν αναμιχθεί πολύ όμορφα και ορμάω να γευθώ το κορμάκι της. Της έκανα ένα εκτενές γλειφομούνι που γούσταρε και αυτή και στη συνέχεια μου πήρε μια βαθιά πίπα κοιτάζοντας με με τα καταπράσινα μάτια της. Το χαμούρεμα κράτησε αρκετά και ήρθε ώρα για διείσδηση.
Μου λέει αν θέλω στα 4 και της απαντάω τέτοια μουνάρα θα την γυρίσω με πλάτη; Και αρχίζω από πάνω. Πραγματικά από όπου και να την έπαιρνα το θέαμα ήταν μοναδικό δυστυχώς είχα λίγο χρόνο αλλά το γλέντησα αρκετά. Μετά από δύο αλλαγές στάσεων έχυσα στο μουνάκι της που ήταν όλα τα λεφτά.
Συμπερασματικά είναι ένα γαμάτο πιπίνι που έχει πολλούς χυμούς νιώτης μέσα της και προσφέρει δυνατές εμπειρίες. Αν ψάχνεστε για πιτσιρίκες την συνιστώ ανεπιφύλακτα να περνάτε καλά και να Κατσικογάμης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λολίτα
BigJumper
Σπουδαίος
Εγγραφή:
1 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
838
Πόντοι:
2.972
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, loafer

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού