Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 51 10
Call-Girls 49417
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τις προάλλες μιλούσα με φίλο και του έλεγα πόσο μου έλειψε να πάρω μια εκφυλη μιλφ. Τέτοιες έχω βρει πολλές αλλα όλες ειναι της συνομοταξίας τύπου φάλαινας. Του λέω δεν θέλω τέτοια αλλα μια το πολυ μεχρι 35 και με κανονικό σώμα. Βγάζει το κινητό και μου δείχνει 2-3 μαζι και την Ηρα. Κριτικες καλες οποτε στοχος ταυτοποιήθηκε και πάμε για το ραντεβου ;)

Στο δωματιο επιθετικη με φιλια με γλωσσα μεχρι το λαρυγγι. Χωρις να γδυθει τον πηρε στο στομα και επειδη ημουν αχυστος για μερες της τα εδωσα ολα στομα ενω με κοιτουσε στα ματια με ευχαριστηση. Η καριολα δεν με αφησε να ανασανω.

Περασε κανα δεκαλεπτο και ξανά κατεβαινει προς τα κατω και αρχιζει να με γλυφει με μανια. Η γλωσσα της περασε κωλο αρχιδια πουτσα και ξανα απο την αρχη. Τη γαμησα με μανια και αισθανομουν το μουνι της να χυνει απανωτα πανω στον πουτσο μου. Τελικα στην έστησα στα 4 στην πολυθρονα και της τα πεταξα μεσα στη μουναρα της.

Το ρεζουμε ειναι οτι προκειται για ενα εκφυλο μιλφ με πολυ καλη συμπεριφορα. Δεν καπνιζει (σημαντικο για εμενα) τα δινει ολα στο γαμησι και δεν κολωνει σαν κατι παρθενοπιπιτσες. Χαλαρο σωμα και πεσμενο βυζι αλλα οκ μην τα θελουμε ολα δικα μας. Στο ερώτημα αν θα ξανασυντουσα την κοπελα απαντω ναι οταν θα ξαναεχω διαθεση για προστυχες φασεις. Για μενα το προσημο ειναι θετικο.130+20 ευρώ τελείωμα στομα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
sapiosexual
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
781
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, tampalouka, sisax87 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού