Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 232 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
μετα απο πολυ ψαξιμο και σκεψη αποφασισα να κανονισω με την Αννα. εχοντας διαβασει τις κριτικες συναγωνιστων στο μυαλο μου ηταν σιγουρη επιλογη.το ραντεβου κανονιστηκε κυριολεκτικα με δυο μηνυματω σε ξενοδοχειο του μεταξουργιου.ανοιγοντας την πορτα αυτο που αντικρυσα σιγουρα δεν ηταν το σουπερ ντουπερ μοντελο.πολυ απλα ντυμενη,σχεδον αβαφτη αλλα οκ ηταν αργα....πολυ χαρουμενη κοπελα μπηκε με φιλησε και με εκανε να αισθανθω οτι ηρθε να με κανει να περασω καλα...2-3 λεπτα σοσιαλ αλλα πραγματικο σοσιαλ οχι παπαριες να περασει η ωρα......κι αρχιζει να γδυνεται για να παει για μπανακι...ας πουμε οτι εχω δει αρκετα βυζια μεχρι τωρα,πρωτη φορα εχασα τα λογια μου οταν η Αννα εβγαλε το σουτιεν!!!!προσωπικα το τελειο στηθος (φτου φτου φτου μη στα ματιασω)Ναι!οχι τεραστια αλλα σιγουρα οχι μικρα,οι ρωγες τελειες με αμεση ανταποκριση.γυρνωντας απο το μπανιο πεφτει στο κρεβατι και αρχιζει να τρυβεται πανω μου εχοντας χωσει τη γλωσσα της στο στομα μου λες και ειχε να με δει χρονια και της ειχα λειψει!!! το κορμι τελειο,το δερμα αψογο.για καποιους που κοιτανε τις λεπτομερειες τα δαχτυλα της χερια ποδια καταπληκτικα.....αρχιζει να με φιλαει και να με γλυφει παντουΝτροπή ωπα λεω αυτη θα μας γαμησει,χανουμε τον ελεγχο εδω..γυρισμα σε 69.....η εκφραση τι μουνι ειναι αυτο βρισκει αμεση εφαρμογη στο μουνακι της......διπλα ακριβως σε αυτο αυτη η μικρη τρυπουλα.....ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ΚΩΛΟ σκεφτηκα.... μετα απο λιγο ιεραποστολικο στησιμο στα 4.......ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ΚΩΛΟ ξανασκεφτηκα....μπορω να σας ακριβως τη μερα που θα καταστραφω οικονομικα,θα ειναι η μερα που η Αννα θα αποφασισει να κανει και αναλ.....η θεα και μονο αυτου του κωλου δε μου αφησε πολλα περιθωρια....τελειωμα στο μουνακι της και ειμαι σιγουρουρος οτι μεσα στο προφυλακτικο μαζι με το σπερμα πρεπει να υπαρχει και το μεδουλι απο τα κοκκαλα......διαλειμα για μπανακι τσιγαρακι και ξανα στον αγωνα....εξερευνησα ολο το κορμι της ψαχνωντας ενα κουσουρι,κατι για να μην μπορει να θεωρηθει τελεια....εχει καποια σημαδακια απο παιδικα χτυπηματα,δεν βρηκα κατι αλλο.......ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ΚΩΛΟ........
απο τις πιο τιμιες επιλογες,η κοπελα θα κανει οτι μπορει για να περασεις καλα και σιγουρα τα σεβεται τα λεφτα που παιρνει και αυτον που τα δινει.....πιστευω οτι υπαρχουν αρκετες που θα μπορουσαν να μαθουν πολλα απο την Αννα,οχι στο πως να κανουν σεξ αλλα στο πως να συμπεριφερονται.....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
3.040
Πόντοι:
456
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Εκλεκτικός, doc_lin και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Φεβρουαρίου, 2018
"οχι στο πως να κανουν σεξ αλλα στο πως να συμπεριφερονται....."
Όλα τα λεφτά φίλε μου είναι αυτή σου η τελευταία σου πρόταση.
Σωστότατος!
01 Μαρτίου, 2018
περασες πολυ ομορφα και εγω εχω μεινει με το στομα ανοικτο με την συμπεριφορα της λιρα εκατο το κοριτσι.τριτος παγκοσμιος θα γινοντανε αν εδινε το κωλαρακι τηςΚατσικογάμης
D
demon14
01 Μαρτίου, 2018
ειμαι χαρουμενη που περασες τοσο ομορφα θα χαρω να τα ξανπουμε σε ευχαριστω πολυ για τα ωραια λογια σου και σ υποσχομε θα ειμαι παντα το κοριτσι που γνωρισεςΈρωτας
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3