Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 144 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πληροφορηθηκα οτι ειχε γυρισει Ελλαδα μια παλια καραβανα στο μεταξι και ειπα να παω να πω ενα γεια...
Η Τερεζα η αλλιως Κατερινα εκδιδοταν πριν κανα δυο χρονια στο Μεγ.Αλεξ 25 το δεξι.
Η εμφανιση της εχει αλλαξει ελαχιστα, η μονη διαφορα ειναι της επεσαν λιγο τα 3αρια βυζια της
λογω γεννας αλλα και πλεον δεν εχει ξυρισμενο το κεφαλι της απο τη μιση πλευρα ..
Η Τερεζα ειναι 100 % Αλβανεζα. Με αναγνωρισε αν και ειχαμε δυο χρονια να ειδωθουμε, κοπελα
που την γαμας δυνατα και που χυνει δε σε ξεχναει ποτε Ναι! .
Ηρθε στο δωματιο οπου με βρηκε ξαπλωμενο, μου περασε καποτα και μου εκανε μια τυπικη πιπα βαθια
χωρις χερι, ειμασταν σε σταση 69 και απολαμβανα το μουνακι της και το κωλαρακι της το οποιο ειναι καθαρο,
ειχε μονο μια μικρη γευση απο την κρεμα που βαζει αλλα δεν ενοχλουσε, το γλειφομουνι της αρεσει αφου μου
πασαρε απλοχερα τα κωλομερια της πανω στο προσωπο μου για να γλειφω.Την σταματησα και την γυρισα στα τεσσερα
οπου το μωρο στηνεται καλα και δεν κλεβει, στις βαθιες πουτσιες εβγαζε βογγητα.
Γυρισμα σε κανονικη σταση οπου περασα ενα γλειψιμο τις βυζαρες οπου το δεχεται χωρις εκπτωσεις..
Δοκιμασα να πιω λιγο γαλα απο τα βυζια της αλλα δεν εβγαζαν... μου ειπε οτι πριν 3-4 μηνες σταματησε να κατεβαζει
γαλα.Γατζωθηκα απο τα μπουτακια της αυτη με αγκαλιασε απο το λαιμο και καναμε αργο σεξ με βαθια μπασιματα στο μουνακι της.
Η Κατερινα συγνωμη η Τερεζα δεν εκλεβε ουτε σε αυτη τη σταση, μου εριχνε και κανα φιλακι στο λαιμο και με χαϊδευε στην πλατη.
Την εχυσα χωρις να βιαζεται να φυγει.

Συμπερασματικα η Τερεζα ειναι ενα μπανικο κοριτσι που καθεται να γαμηθει χωρις να κλεβει.Εχει μικρη συμμετοχη και δεν βιαζεται.
Ενα 10ρικο δικο σας δηλαδη 2ευρω δικα μου αξιζει να τα δωσετε. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 24, 2018
Όνομα κοπέλας
Τερέζα
Υπηρεσίες
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.748
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Φεβρουαρίου, 2018
τύπε, με όλη την εκτίμηση έχεις φάει σκάλωμα μ αυτό με τα πλαστά δεκάρικα.
Κόφτο καλύτερα, δεν προσφέρει τίποτα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1