Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 132 10
Call-Girls 296063
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η ιόλη είναι μια μικροκαμωμένη νεαρή κοπέλα γυρώ στα 22-23.Εμένα προσωπικά το σώμα της με άφησε αδιάφορο,καθώς ήταν άβυζη και είχε κάποια έξτρα κιλά στην περιφέρεια.Το πρόσωπο της είναι απλό καθημερινό και μικροδείχνει για 17-18.Η συμπεριφορά της είναι τυπική και ψηλοβαριεστημένη θα έλεγα σαν να σκεφτόταν κάτι άλλο
Στο κυρίως πιάτο δεν έκανε κάτι το ιδιαίτερο το οποίο θα μου μείνει αξέχαστο,γλωσσόφιλα με τα χίλια ζόρια, καλούτσικη πίπα με γλύψιμο στα μπαλάκια αλλά μπορούσε και καλύτερα.Στο σεξ δεν πήρε πολλές πρωτοβουλίες και δεν είχε αρκετή ενέργεια, απλώς έβγαζε κάποιες κραυγές κατά την διάρκεια του σεξ, στα 4 και στο ιεραποστολικό. Συνολικά τελείωσα μια φορά όταν ήταν στα 4.Την υπόλοιπη ώρα μιλήσαμε για διάφορα θέματα
Συνοψίζοντας η ιόλη για εμένα είναι μια τυπική επαγγελματίας, ίσως να μην ήταν η μέρα της αλλά όφειλε να σεβαστεί τα 120 εύρω που έδωσα τα οποία ήταν πολλά για αυτά που πρόσφερε, στα 80 θα ήταν μια χαρά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mihla
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
194
Likes:
7.169
Πόντοι:
30.298
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Perier45, LanciaRallye037, mad_max και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Φεβρουαρίου, 2018
Θα συμφωνήσω με τι κριτική σου και 'γω την ίδια εμπειρία είχα...
25 Φεβρουαρίου, 2018
αλβανιδα τι περιμενεις? το μεροκαμα να βγει ρε μανκα...
26 Φεβρουαρίου, 2018
Έχω βρεθεί με την ιολη 3 φορές,, για να είμαι δίκαιος τις δύο πρώτες φορές έφυγα παραπατωντας,, την Τρίτη απλά something was wrong., όπως ακριβώς τα γράφει ο φίλος παραπάνω,,,ίσως να περνάει την φάση της...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3