Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.3 6 10
Ξενοδοχεία 27874
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Χώρος (γενικά)
 
6.0
Καθαριότητα
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
6.0
Διακριτικότητα
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν μίας και το έχω επισκεφτεί αρκετές φορές είπα να σας γράψω τη δική μου άποψη...
Ξεκινάμε από το πάρκινγκ το οποίο κατά τα διάρκεια της ημέρας είναι λίγο έως αρκετά δύσκολο...Το βράδυ είναι πιο ήσυχα και έχει τύχει να βρω μία θεσούλα και ακριβώς απ'έξω...Βέβαια μιλάμε μετά τις έντεκα...
Είσοδος σχετικά διακριτική,έχει εστιατόριο το οποίο μπορείς να επισκεφτείς χωρίς να είσαι ένοικος αλλά απλά να κάνεις ένα γεύμα a la carte...Μη φανταστείτε κάτι το εξαιρετικό ή gourmet...Απλές γεύσεις σερβιρισμένες απλά...Τιμές σχετικά καλές,ξενοδοχειακές όσο αναφορά το εστιατόριο...
Το προσωπικό είναι σχετικά ευγενικό και εξυπηρετικό αλλά συγχρόνως και διακριτικό.Την ημέρα η κυρία στην ρεσεψιόν είναι ευγενική αλλά και το απόγευμα ο νεαρός...Όσο για την νυχτερινή-μεταμεσονύχτια βάρδια δεν υπάρχει κάποιος παρά μόνο ένας κύριος μεγάλος κάπως σε ηλικία ο οποίος "λειτουργεί" και σαν φύλακας εκτός από ρεσεψιονιστ...!
Το ξενοδοχείο έχει συνεχώς αρκετή πληρότητα καθώς γραφεία-πρακτορεία με κοπέλες κλείνουν τη διαμονή των κοριτσιών αλλά και τα incall services εκεί...!
Το κτήριο είναι παλαιό μέσα αλλά έχει δεχθεί μία μικρή ανακαίνιση,βέβαια οι πόρτες των δωματίων είναι αρκετά παλιές...
Τα δωμάτια διαφέρουν λίγο...Κάποια είναι μεγάλα κάπως και ευρύχωρα κάποια είναι αρκετά μικρά...Επίσης κάποια έχουν πολύ μικρό χώρο για ντουζ...
Πιστεύω είναι μία λύση για incall για τα πρακτορεία,θα επέλεγα να πάω αλλού εάν έκλεινα εγώ το δωμάτιο...Βέβαια εάν ήμουν στη περιοχή θα το προτιμούσα ως λύση ανάγκης καθώς και πιο κάτω το λακόμπα δεν μου έχει αφήσει καλυτερες εντυπώσεις...!Αυτά για το Ελληνίς,τώρα κάποιοι μπορεί να έχουν διαφορετική άποψη...!
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού