Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 168 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 376826
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Έχω γράψει και σε παλαιότερη κριτική μου ότι εγώ πάντα επιλέγω το στόχο, οπλίζω και ξεκινώ από το σπίτι. Δε πάω τάχα μου τάχα μου.
Όταν όμως έφτασα στο συγκεκριμένο οίκο (με ταξί) το έπαιζα ότι … ξέρετε … ήμουν περαστικός , δεν ήμουν προετοιμασμένος, ντρέπομαι και λίγο… ίσα που δεν είπα ότι είναι και πρώτη μου φορά .
Η κυρία της Υποδοχής μου παρουσίασε την Γιάννα (Υanita) που δεν είναι όπως στις Φώτο. Είναι επεξεργασμένες όλες και παλαιότερες 1 με 2 χρόνια. Μακρύ σκούρο καστανό μαλλί μέχρι τη πλάτη με ωραία έντονα ζυγωματικά, πολύ ωραία μάτια , 1,67 περίπου στο ύψος, 24 χρονών (είπα στη τσα2 ότι έχομε διαφορά ηλικίας και μου είπε δεν είναι μικρή όσο φαίνεται , είναι 24.) με λίγο αδύνατες γάμπες αλλά κανονικά μπουτάκια.
Προγράμματα από 50 το απλό και ανεβαίνουν αναλόγως.
Υπηρεσίες απ’ ότι είπε τα πάντα (και πρωκτικό) με ανάλογο αντίτιμο. Μη τα γράφω τώρα γιατί αλλού είναι το ζουμί.
Μπαίνω στο δωμάτιο ,καθαρό δε λέω , κάνω ένα ντουζάκι και βγαίνοντας, βλέπω χάμω 1 απόκομμα από συσκευασία προφυλακτικού και πιο πέρα ένα δεύτερο. Τα αφήνω κάτω, ξαπλώνω και περίμενα.
Σε λίγα λεπτά κτυπά η πόρτα και μπαίνει μέσα η Yanita.
Δε ξέρει Ελληνικά πολύ λίγα Αγγλικά αλλά δε με νοιάζει , σάμπως θα πήγα για διάλεξη? Νοήματα, η διεθνής γλώσσα αλλά δε χρειάστηκαν ούτε αυτά. Με ξάπλωσε μπρούμυτα και μου έκανε ένα σπέσιαλ μασάζζζζ… σε όόόόλο μου το κορμί για 10 λεπτά περίπου. Πέρασε σ’ αυτό το 10λεπτο τα χέρια της 3 φορές από το κώλο μου (εκεί δε τόχω εγώ αλλά δε τη διέκοψα και ευτυχώς) και συνέχισε μέχρι τα γεννητικά μου…. ΩΩΩΩΩφου Παναγίιιιιιία μου.
Αρχίζω και παραμιλώ και γυρνάω ανάσκελα. Η Yanita πάει στο νιπτήρα, πλένει τα χέρια της και επανέρχεται.(Μου έκανε μασάζ στις πατούσες στο τέλος) Αρχίζει τα χάδια και ανταποδίδω, ξαφνικά μου φέρνει το βυζί μπροστά στο στόμα μου και παίρνω έκφραση αετού που έχει ανοίξει τις φτερούγες του πάνω από το θήραμά του δευτερόλεπτα πριν το τελευταίο χτύπημα. Μόνο που εγώ δεν άνοιξα τις φτερούγες αλλά το στόμα μου…. και μου χώνει μέσα τη ρώγα. Εντάξει!!! τη φιλούσα και στα δύο βυζά της που λέει κι ο Αντώνης και με αρχίζει … Φιλιά παντού.. κατεβαίνει και φτάνει χαμηλά…. Καραμπαλίκιγκ το λένε αυτό ρε μάγκες. Ανατριχιάζω ακόμα και τώρα.
Αποφασίζω όπως μου φέρνει το μαμουνάκι της σε 20 cm απόσταση από το πρόσωπό μου και της χαϊδεύω το μουνί. (Μόνο σε άλλη μία τόχω κάνει αυτό) Εντοπίζω κλειτορίδα με το δάχτυλο και αρχίζω αργή και κυκλική κλειτοροδοδαχτυλοκίνηση. Η Yanita αρχίζει και γκαβλώνει και το δείχνει. Σηκώνεται στα γόνατα και βλέπω το μαμουνάκι της ενώ εξακολουθώ να χαϊδεύω κυκλικά τη κλειτορίδα. Σχίζει το προφυλακτικό και πετά το υπόλειμμα κάτω. Αφήνει το κυρίως πλαστικό του περιτυλίγματος στο κρεβάτι και μου περνά το προφυλακτικό με το στόμα. Με τρελαίνει για 20 λεπτά περίπου. Τα έχω δει όοοοοολα λέμε.
Αυτή εν τω μεταξύ… λέω τόσο καλά υποκρίνεται… , μπράβο της αν είναι έτσι ή καυλώνει στ αλήθεια. Μιλάμε χτυπιέται σα χταπόδι, το μαμουνάκι της έχει γίνει μούσκεμα(έκανα ένα αργό πέρασμα (χουφτώνοντας την με τα δυό μου χέρια και χαϊδεύοντας όλη τη περιοχή) από το κόλπο της, όχι πολύ μέσα όμως. Έξω, από τα μονόχηλα και λίγο πιο μέσα, μούσκεμα λέμε τώρα.
Κάποια στιγμή αφήνει το πουλί μόνο του και επικεντρώνεται στο σεντόνι… ξέρω πλέον και με τις κινήσεις της ότι φτάνει στο τέλος, μετά από λίγο ενώ έχω θέα όλο το πίσω διαφορικό της, βλέπω – εσωτερικά- τους μηρούς της να συσπώνται με γοργούς ρυθμούς καταλήγοντας σε ένα πιο γρήγορο και πολύ έντονο τρέμουλο, ενώ τα βογγητά της… με καυλώνουν και τώρα, τρέμουν για πολύ λίγο και τα κωλομάγουλά της…. Χύνει. Μάγκες έχετε δει μουνί να στάζει? Δε περιγράφω άλλο.
Με μια κίνηση (σιγά να μη με ρωτούσε) ξαπλώνει τ’ ανάσκελα , σηκώνει τα πόδια και φέρνει τα γόνατά της ίσα με τους ώμους… τέτοιο κόντρα παξιμάδι (έτσι το λέγαμε παλιά) δεν έχω ξαναδεί, σάντουίτς λέμε και με καλεί … αλλά μου κοντό έπεσε τόση ώρα που έχυνε. Και μπαίνω μέσα της μισοσηκωμένος. Κουνιόταν τόσο πολύ πάνω κάτω που δυό φορές βγήκα έξω , (εκτός εαυτού λέμε) σε λίγο έχυσα και μου κάνει ένα τέτοιο σφίξιμο στο μούτσο με το μουνί της που χάζεψα.
Έμεινα για λίγο μέσα της και θυμάμαι που με κοίταζε έντονα… δε τη φίλησα , δε με φίλησε μόνο της είπα ¨ευχαριστώ¨.
Και αρχίζει τα Σπασίμπa ή spasibo λέγοντας και κάτι για μπολσόϊ ( το θυμάμαι από τα μπαλέτα). Λές να μου λέει ευχαριστώ σκέφτηκα , ή πως της άρεσε, δε νομίζω δα και να με έβριζε. Σπασίμπα - σπασίμπα - σπασίμπα - μου χάϊδευε το μπούτσο , τη φίλησα και κατευθύνθηκε στο νιπτήρα, ΕΕΕ!!! Που είναι το προφυλακτικό???? Μου το είχε πάρει και το έβαζε εκείνη τη στιγμή στο καλάθι των αχρήστων με το κυρίως πλαστικό περιτύλιγμά του. Το μικρό υπόλειμμα έμεινε κάτω.
Έκανα και τη παρατήρησή μου ο μπαγάσας – δε με ενόχλησε καθόλου. Δε φαινόταν εύκολα να λέμε την Αλήθεια. Το δωμάτιο όμως έλαμπε.
Βγαίνοντας… (είχα μπει στο μέσα δωμάτιο ευθεία μέσα, μετά των κοριτσιών) είδα και τη Νίκα (ξανθιά με ωραίο πρόσωπο, ωραία κοπέλα και αυτή) που καθόταν κοιτάζοντάς με σα να μου έλεγε, ΑΑΑ!! Εσύ σαι ο λεγάμενος? Κορδώθηκα σα το Κυριάκο ένα πράμα και αποχωρώντας η κυρία μου είπε με τις ευχαριστίες της (αφου εξέφρασα την απορία _Αν ξαναπάω δε θα ξέρω ποια να πάρω στο δωμάτιο )την άλλη φορά να τις πάρω και τις δυο στο δώμα με 100 €.
Αν έμενα Αθήνα θα πήγαινα και απόψε. Οι φωτογραφίες της τα σπάνε (είναι απίστευτα όμορφη) αλλά στο pc, γιατί εκεί στο δωμάτιο τα σπάει η Yanita. Να πάτε , είναι νέες στη Πόλη και οι δύο και απ ότι είδα πάνε πακέτο μέχρι τώρα. Δουλεύουν πάντα μαζί.
Βέβαια η δική μου εμπειρία μπορεί να διαφέρει από τη δική σας.

Υγ.. Yanita … Ευχαριστώ γλυκιά μου … ή αλλιώς Спасибо (από το Google πλέον.)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Yanita
jerrone
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
1.213
Πόντοι:
486
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, muffer35, Besito και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 24 Φεβρουαρίου, 2018) 23 Φεβρουαρίου, 2018
Για μπαλέτα χλωμό να σου είπε. Για μεγάλο παπάρι* μπορεί. Ματάκι

(Μπολσόι σημαίνει μεγάλο. Στην περίπτωση του γνωστού θεάτρου μπαλέτου και όπερας απλά σημαίνει το μεγάλο θέατρο)

*Πιθανότερο να είπε ευχαριστώ πολύ (μεγάλο ευχαριστώ) βέβαια, αλλά θα επιμείνουμε στην εκδοχή μεγάλο παπάρι γιατί μας συμφέρει
25 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Είπε τη φράση Большое спасибо (Bol'shoye spasibo στα αγγλικά) το οποίο μεταφρασμένο στα Ελληνικά σημαίνει "Ευχαριστώ πολύ". Ευχαριστώ για το μεγάλο παπάρι δε θα σου πει κοπέλα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2