Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 128 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
ΓλώσσαΒασικά ήταν 2 κοπέλες, μια ψηλή λεπτή, και αυτή εδω η Μόνα, η οποία είναι κανονικού αναστήματος, μοιάζει 20κάτι, και είναι κουκλάρα ! τέλειες αναλογίες, μικρό βυζάκι με θηλές στρογυλές σαν αχλαδωτό στητό, μαλί κατάμαυρο μέχρι το κώλο ίσιο φοβερό...
Η υπηρεσία είπε οτι δεν της αρέσει να της φυλάς το βυζί μόνο, αλλά μπορείς να το πιάνεις, οπότε έχουμε να κάνουμε με σαφώς απλό πρόγραμμα και τυπικό.
Στο δωμάτιο ήρθε χαρούμενη, μιλάει τέλεια Αγγλικά, έβγαλε μόνη της το μαύρο σουτιέν, ξάπλωσε σε θέση για πίπα πλάγια και με άφηνα να χαιδεύω την πανέμορφη κωλάρα της, και τα βυζάκια, έχει ένα κοσμηματάκι στον αφαλό, και στο χέρι αριστερά κάτι τατουάζ, είναι πολύ φιλική, και με ρώτησε πρώτη το όνομά μου, πέρασμα προφυλακτικού, την πίπα την αρχίζει πλάγια για να βλέπεις το πρόσωπό της, και μετά κανονικά και κάνει και ένα βαθύ ρούφηγμα που είχε καλή αίσθηση. Μεταά βάζει λίγο τζέλ γιατί μου είπε αλοιώς πονάω...και με ρώτησε για τη στάση, οπότε της ζήτησα κλασικά πισωκολητό, όπου και την άρχισα αργά, και μετά κόλησα πίσω της πιο βαθειά και εκεί έδειχνε να το απολαμβάνει, γύρισε το πρόσωπο πλάγια και έκανε λίγους ήχους, επίσης ήθελε να της πιάνω το βυζί γύρισε έτσι λίγο πλάγια για να το φτάνω, ταυτόχρονα έβγαζε μουτράκι ηδονής, και λίγο γλώσσα, το δέρμα της είναι ελαφρώς μελαμψό αλλά μιλάμε βελούδινο πραγματικά, δεν δυσκολεύτηκα να χύσω και η αίσθηση ήταν καλή, είναι απο τη Ρουμανία και είναι η πρώτη της μέρα στη δουλειά εκεί. !
Τη συστήνω πάντα στο πολύ απλό πρόγραμμα λόγω ομορφιάς και ευγένειας, εγω θα την ξαναπάρω.Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μόνα
spirolondon
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
533
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, alex2003, professorx και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού