Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 157 10
Μασατζίδικα 322889
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επίσκεψη καθημερινή μετά τη δουλειά και η σερίφησα με βάζει απευθείας στο πολύ καλό σε διακόσμηση δωμάτιο που όμως δεν έχει ατομική ντουζιέρα. Το μπάνιο είναι σαν κοινόχρηστο για 2 ή 3 κοντινά δωμάτια αν πρόσεξα καλα. Κατα τα άλλα η καθαριότητα σε πολύ υψηλό επίπεδο με τα παντα μεσα οπως σφραγισμένη πετσέτα και παντόφλες. Παίζει ελαφρά μουσική να καλύψει φαντάζομαι την έντονη φασαρία απο το δρόμο σε μέρα με φουλ κίνηση.
Παρελαύνουν μία-μία πολλές κοπέλες, εφτά αν θυμάμαι καλά, μεταξύ των οποίων η γνωστή Μαριάννα, η Ρούλα, Μαρία και η Ντέρμπι το νταρντανομαυρο τουμπανο, μερικές που θυμάμαι. Τελευταία η Ναταλία. Επιλέγω αυτήν γιατί ήταν η μοναδική που με χαιρέτησε με αληθινό χαμόγελο και δεν έφυγε σίφουνας απο μπροστά μου. (και η Μαριάννα αλλά ήθελα κατι καινούργιο).
Η Ναταλία είναι αυτό που λέμε next door girl. Πολύ γλυκιά καστανοξανθη (περισσότερο ξανθιά) με μαλλιά οχι πολυ μακριά. Ωραίο μουτράκι με λίγο γαμψή μύτη. Μοιάζει και μιλάει σαν Ελληνίδα και δηλώνει Ελληνίδα. Εχω τις επιφυλάξεις μου μόνο λόγο της μύτης Χαμόγελο . Ηλικία 23 περίπου και ακόμα κάνει σπουδές αν κατάλαβα καλά και για αυτο δε δουλεύει κάθε μέρα. Τωρα αυτο δεν ξέρω αν έπρεπε να το γράψω αλλα τέλος πάντων... Κοντούλα, λευκή στο δέρμα, έχει τα πιασίματα της αλλα δε καμία περίπτωση δε τη λες παχουλή. Όλα πάνω της ειναι σφιχτά, μπουτια και κωλάρα συμπεριλαμβανομένου, εκτός απο τα μεγάλα στήθη της που είναι ελαφρώς κρεμαστά.
Ελαφρώς αμήχανη και σφιγμένη στην αρχή, ανακουφιστικε μάλλον όταν της είπα οτι δεν έχω έρθει για μασάζ και με τις πλάκες που της έκανα. Με ρώτησε πονηρά "γιατί ήρθες τότε" και της είπα "για σένα" και άρχισα να της βγάζω το κιμονό, να τη χαϊδεύω και να τη φιλάω παντού. Μέσα στο κιμονό ενα τεράστιο σουτιέν και μόλις το έβγαλα να και αυτό εμφανίστηκαν τα όμορφα μεγάλα βυζιά της που αισθησιακά άρχισα να γλείφω. Ταυτόχρονα , αισθησιακά άρχισα να τη χαϊδεύω πάνω απο τη κιλότα στο μουνάκι της. Της λεω ή είσαι πολυ γλυκιά μου λέει και εσύ και με ρωτάει τι ζώδιο είμαι. Απάντησα οτι δε πιστεύω στα ζώδια παρα μόνο στον Θεό και γέλασε. Της έβγαλα και το κολοτακι και τη φιλαγα σε ολο το σώμα. Ρώτησα αν θέλει να τη γλείψω και απάντησε καταφατικα. Αμέσως άρχισα μανιασμένο γλειφομούνι που της άρεσε πάρα πολύ απο ότι κατάλαβα απο τις αντιδράσεις της. Σηκώθηκα αφου είδα οτι γέμισε υγρά καυλας το όμορφο πεντακάθαρο μουνάκι της και τη μπουκωσα με το καυλί μου ακαποτα χωρίς καν να ρωτήσω. Έκανε πίπα γρήγορη και με ρυθμό οσο έτριβα το μουνάκι της. Καλή πίπα αλλα όχι πολύ βαθιά λόγο μικρού στόματος.
Της λέω τώρα θα σε γαμήσω καύλακι και χαμογέλασε. Τη γάμησα πρώτα ιεραποστολικό με πολυ παθιασμένα γλωσσοφιλα για αρκετή ωρα, και ύστερα στα 4 οπου πολυ δυνατά της τον εχωνα ολο μεσα με φόρα για πάνω απο 5 λεπτά ώσπου έχυσε πάνω στο πουτσο μου. Εν τω μεταξύ της σκαμπιλιζα τα κωλομερια ελαφρα και την έλεγα "καυλακι" οσο έβλεπα οτι το απολαμβάνει. Όταν μου ήρθε να τελειώσω έβγαλα τη καποτα, άρχισα να τον παίζω πανω στα βυζιά της και της ειπα να γλείφει τις ρώγες μου . Υπάκουσε κάθε μου διαταγή σα μαγεμένη και έτσι εχυσα τελικά πανω στις βυζάρες της τα παιδάκια μου.
Η επίσκεψη πετυχημένη, με το αστερίσκο του μασάζ που δε μπορώ να κρίνω. Με τη κοπέλα είχα πολύ καλη χημεία. Μέχρι που δάγκωνε τη γλώσσα μου στα γλωσσοφιλα και έχυσε πανω στο σεξ τι αλλο να πω! Στο τέλος αφού πλύθηκα και ντύθηκα με περίμενε να με συνοδεύσει έξω, απο την άλλη είσοδο, κου έδωσε φιλάκι ζητώντας να ξαναέρθω να τη δω. Θα ξαναπεράσω μάλλον γιατι έχουμε χημεία και επίσης δε ζήτησε καθόλου έξτρα όπως κάνουν αλλα κορίτσια του μαγαζιού. Κόστος 60 ευρώ, η ημερομηνία επίσκεψης είναι στο περίπου.
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 10, 2018
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ναταλία
dinos34
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
1.006
Πόντοι:
1.026
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, Central Spa, doc_lin και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού